خرید رپورتاژ

Bosch

بوش

بوش راه اندازی کرده است جدید تماس اضطراری سیستم به نام کمک به اتصال که به طور خودکار می توانید برای کمک تماس بگیرید زمانی که آن را تشخیص حوادث است. بر خلاف مشابه خدمات اضطراری است که تهیه کردن به ماشین اما به کمک اتصال است که به معنای برای موتور سیکلت. در آن اطلاعیه بوش توضیح می دهد که “[t]او در خطر کشته شدن در یک تصادف است که هنوز 20 برابر بالاتر برای موتورسواران از برای رانندگان خودرو” و سریعتر یک موتورسوار دریافت کمک های بیشتر شانس خود را از بقا.

کمک به اتصال متکی به ساکن سنسور واحد که بخشی از بوش کارشناس موتور سیکلت کنترل پایداری. که سنسور اقدامات یک موتور سیکلت شتاب و سرعت زاویه ای صد بار دوم به کمک اتصال, اطلاعات در مورد خودرو را در زمان و موقعیت و زاویه ناب.

این سرویس همچنین متکی بر سنسور یکپارچه سقوط الگوریتم برای تعیین اینکه آیا یک موتور سیکلت واقعا به یک حادثه و یا اینکه آیا آن را فقط سقوط کرد و بیش از, به عنوان مثال. اگر کمک به اتصال تصمیم می گیرد که یک وسیله نقلیه رو به تصادف آن را به انتقال اطلاعات در مورد صحنه و سوار به بوش مرکز خدمات. در حوادث شدید این سرویس می تواند با استفاده از سوار تلفن خود را برای پیدا کردن محل و مستقیم پاسخ اضطراری به صحنه است.

کمک به اتصال را در ابتدا در دسترس خواهد بود در آلمان Bosch کشور است ، با توجه به Autoblogهر چند این شرکت قصد دارد به گسترش و در دسترس بودن آن به بازارهای دیگر در زمان بعد.

در این مقاله: اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de