آمازون می پرسد کارگران به درخواست ترک اگر آنها همچنان در خانه ماندن

اسپنسر پلات/گتی ایماژ آمازون انبار کارگران مایل به ماندن در خانه برای جلوگیری از COVID-19 به

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399
NEW YORK, NEW YORK - MARCH 30: Amazon employees hold a protest and walkout over conditions at the company's Staten Island distribution facility on March 30, 2020 in New York City. Workers at the facility, which has had numerous employees test positive for the coronavirus, want to call attention to what they say is a lack of protections for employees who continue to come to work amid the coronavirus outbreak. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

آمازون انبار کارگران مایل به ماندن در خانه برای جلوگیری از COVID-19 به زودی باید به یک درخواست رسمی. خرده فروش آنلاین است که به درخواست کارکنان ماندن در منزل و یا گزارش به تغییرات خود را شروع ممکن است 1 یا دیگری درخواست مرخصی. یک سخنگو گفت بلومبرگ که ترک گزینه در دسترس خواهد بود به هر دو قسمت و کارگران تمام وقت در حالی که شرکت پست وبلاگ ساخته شده روشن است که ترک خواهد بود اعطا شده برای طیف وسیعی از COVID-19 شرایطی مانند "در معرض خطر افراد" (از جمله اعضای خانواده) و تعطیلی مدارس.

غول اینترنت نیز تلاش برای اطمینان بخشیدن به کارگران و مردم است که شرایط کار بهتر خواهد بود. آن تاکید کرد که آن را انجام حرارت چک است و امیدوار است برای شروع به طور مستقیم تست برخی از کارکنان برای COVID-19 "به زودی." آن را نیز گسترش 2 دلار افزایش به ساعت در پایه پرداخت از طریق مه 16.

این تصمیم نشان می دهد تعادل آمازون در تلاش است تا به اعتصاب. آن را مصمم به جلوگیری از staffin کمبود به عنوان آن را همچنان به مبارزه با تقاضای بالا در این بیماری همه گیر است, اما آن را نیز رو به یک واکنش شدید از کارگران نگران آن انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها در برابر جدید کروناویروس. این رویکرد جدید به ترک نظری آدرس هر دو طرف اگر چه آن ممکن است ترک برخی ناراحت کننده به عنوان آنها تحت فشار به دو خطر عفونت در محل کار (با این حال بزرگ یا کوچک آن ممکن است) و یا پیدا کردن یک کار جدید در یک بسیار بی رحم بازار است.

در این مقاله: آمازون, خرید اینترنتی, تجارت الکترونیک, Covid-19, کروناویروس, کار, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب