رهبری Shakeup در گوگل می تواند تهدید یکی از پیکسل بزرگترین نقاط قوت

عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)گوگل سخت افزار chief Rick osterloh را بازتوییت کرد یک بار گفت او امیدوار گوگل خواه

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Leadership Shakeup at Google Could Threaten One of the Pixels Greatest Strengths
عکس: سام رادرفورد (Gizmodo)

گوگل سخت افزار chief Rick osterloh را بازتوییت کرد یک بار گفت او امیدوار گوگل خواهد بود "فروش محصولات در حجم بالا و در مدت پنج سال." که سه سال پیش. یکfter فروش ناامید کننده از صفحه 4 و اخیر shakeup در صفحه تیم مدیریت گوگل آرمان برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ در سخت افزار فضا ممکن است فقط یک گام بزرگ به عقب.

تبلیغات

در تمام دست نشست پیکسل تیم برگزار شد و قبل از صفحه 4 راه اندازی در پاییز گذشته یکccording به یک گزارش جدید از اطلاعات, Osterloh را بازتوییت کرد ابراز نگرانی در مورد توسعه گوگل گل سرسبد گوشی مانند آن متوسط ظرفیت باتری و "مطلع کارکنان در مورد خود و سوء ظن." Going به عقب و حتی بیشتر به اوت 2019 پیکسل مدیر کل ماریو کیروش بود و بنا به گزارش ها نقل مکان کرد و به یک مبهم تر نقش خود را در این تیم سخت افزار قبل از اینکه در نهایت ترک گوگل برای امنیت سایبر شرکت Palo Alto Networks در ژانویه سال 2020 است.

اما شاید بزرگترین ضربه به صفحه تیم آمد این راهپیمایی که Marc Levoy, مهندس برجسته و یکی از رهبران پیکسل دوربین,تیم بی سر و صدا در سمت چپ گوگل—یک حرکت که رفته بود گزارش نشده تا اطلاعات اخیر داستان.

تبلیغات

قبل از او آغاز شده در گوگل Levoy بود و استاد در دانشگاه استنفورد جایی که او مشغول به کار در یک پروژه که در نهایت تبدیل به خیابان گوگل View. Wآنکه او را اختراع نمی این زمینه Levoy نیز با اعتبار ضرب مدت "محاسباتی عکاسی" که این فرآیند با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین و پردازش کامپیوتر به منظور افزایش عکاسی سنتی است. Levoy پیوست گوگل در سال 2014 و نقل مکان کرد و تبدیل به یکی از سران پیکسل دوربین تیم.

One از پیکسل خط بزرگترین نقاط قوت پس از آن راه اندازی شده است این تصویر با کیفیت از دوربین های خود با توجه به ویژگی های مانند گوگل HDR+ و پردازش آن در نور کم شب نزد حالت عکس. سال گذشته من تا به حال فرصت برای مصاحبه Levoy و پیکسل دوربین, محصول, مدیر اسحاق رینولدزو حتی در آن زمان روشن شد تاثیر گوگل رویکرد به عکاسی با تلفن هوشمند تا به حال به حال بر رقیب خود گوشی سازان از جمله اپل و سامسونگ و Huawei.

ویژگی های اختصاصی شب حالت در حال حاضر تبدیل شدن به استاندارد کرایه در پایان و در اواسط محدوده همراه با تکنولوژی به تازگی شروع به شدت به بودجه گوشی به عنوان. Same می رود برای عکاسی HDR است که نه بیش از حد طولانی پیش بود اختیاری افزایش, اما بیش از دو سال گذشته تبدیل شده است به طور پیش فرض تنظیم عکس بر روی اکثر گوشی های. Fرام یک خارجی دیدگاه Levoy ترک به نظر می رسد مانند از دست دادن عظیم برای پیکسل دوربین تیم.

تبلیغات

همانطور که برای osterloh را بازتوییت کرد بزرگتر انتقادات در مورد صفحه خط را طراحی و امکانات بر اساس شایعاتی که ادعا می کنند صفحه 5 خواهد آمد با یک تراشه و امکانات بیشتر در خط با یک تلفن اواسط محدوده آن به نظر می رسد گوگل در حال حاضر بیشتر به افتراق خود را گل سرسبد از سنتی بالا پایان دستگاه های.

در حالی که گوگل صفحه گوشی ممکن است لذت می برد برک آوت موفقیت است که گوگل ممکن است می خواستم آن را کمی بیش از حد اولیه به تعداد شرکت هنوز—حتی با از دست دادن اخیر با استعداد کارکنان. With موفقیت گوگل دیگر دستگاه های مانند لانه Hub و گوگل لانه Mini 2به نظر می رسد این شرکت نیست واقعا تلاش وقتی که می آید به ساخت بیشتر آن مجموعه ای از دستگاه ها جذاب است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب