این بهترین ارزان تلویزیون 4K معاملات برای ماه ژوئن 2020

شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای ارتقاء به یک تلویزیون 4K. چرا ؟ به دلیل وجود دارد یک انتخاب بی پایان

توسط DOSTEMANSALAM در 12 خرداد 1399

شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای ارتقاء به یک تلویزیون 4K. چرا ؟ به دلیل وجود دارد یک انتخاب بی پایان از 4K Ultra HD محتوا در نوک انگشتان خود را و هزاران فوق العاده 4K TV معاملات به از را انتخاب کنید — اعم از اجرا از آسیاب تلویزیون های LED به souped تا OLED تلویزیون و QLED تلویزیون. شما لازم نیست که به جستجو در دور و گسترده به آنها پیگیری کردن یا: ما به انجام کار سخت را برای شما فهرست نویسی همه از بهترین تلویزیون 4K معاملات حق در اینجا. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ ریز ریز کردن را در دهه پیر HDTV برای براق جدید 4K تلویزیون امروز است.

اگر چه ما باید اضافه کنید که از آنجا که سهام محدود در دسترس برای همه این پیشنهادات شما در حال رفتن به نیاز به عمل سریع به ضربه محکم و ناگهانی مقرون به صرفه است. این به این معنی زمان را نمی توان تلف پیمایش از طریق صدها نفر از بررسی به مطمئن شوید که آنها شایسته خود را سخت به دست آورده پول نقد. خوشبختانه ما اینجا هستیم برای کمک به. ما بر نام تیم متخصص ما در خانه داوران برای جدا کردن گندم از کاه — اگر شما پیدا کردن یک تلویزیون 4K ذکر شده در اینجا شما می توانید بقیه مطمئن باشید این شایسته یک محل در مرکز سرگرمی های خود را راه اندازی.

امروز بهترین تلویزیون 4K معاملات

  • 50 اینچ سامسونگ سری 8 4K TV$400بود $430
  • 65-inch LG UM6900PUA 4K TV499 دلاربود $550
  • 70-اینچ LG UM6970 PUA 4K TV 750 دلاربود 1000 دلار
  • 65 اینچ سامسونگ Q60R QLED 4K TV800 دلاربود $1100
  • 75-اینچ LG UM6970PUB 4K TV900 دلاربود $1100
  • 55 اینچ ال جی C9 OLED 4K TV1500 دلارشد 2000 دلار
  • 55 اینچ سونی A8G OLED 4K TV$1500بود $1800
  • 65-inch LG B9 OLED 4K TV$1900بود $2300
  • 65 اینچ سونی A8G OLED 4K TV2200 دلاربود $2800
  • 65-inch LG C9 OLED 4K TV2200 دلارشد 3000 دلار

چگونه به انتخاب یک تلویزیون 4K

مهم ترین چیز به نظر در هنگام خرید یک تلویزیون 4K به اندازه تلویزیون قاب گنجانده شده است. شما نیاز به دانستن حد خود را (و به آن می چسبد). آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که پوسته جدید تلویزیون 4K تنها برای پیدا کردن آن مناسب نیست و از طریق درب اجازه دهید به تنهایی بر روی دیوار. داشتن 60 اینچ به فراغت معنا نیست که شما می توانید بخار با 60 اینچ 4K تلویزیون. این اندازه گیری است که فقط در اندازه صفحه نمایش است که اغلب محصور در یک قاب است که می افزاید: یک اینچ فوق العاده و یا به هر دو طرف. پس از مشورت با ابعاد.

هنگامی که شما تعیین واقع بینانه محدودیت وقت آن است برای شروع با توجه به ویژگی های شما نیاز دارید. وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید اعم از Roku مورد علاقه Roku سیستم عامل های هوشمند نرم افزار در TCL را 4K تلویزیون به گوگل دستیار بر روی اکثر گوشی های سونی و Vizio مدل. ما نشان می دهد مصرف طولانی فکر می کنم در مورد ابزار هایی که زندگی شما را آسان تر است. اگر شما از آنها بدم میاید پیمایش و نه گزینه ای به خود بگویید تلویزیون چه کاری انجام دهید برای انتخاب یک سونی یا Vizio. اگر شما پس از انتخاب بزرگترین جریان خدمات در شهر بهتر است با یک TCL.

چه سایز تلویزیونی نیاز دارم ؟

نمی افتد به دام عجله به یک معامله بر روی یک تلویزیون است که به مراتب بیش از حد بزرگ به جا به فضای شما در دسترس است. به جای یک دوم قبل از اینکه شما شروع به جستجوی خود را برای اندازه گیری ارتفاع و عرض و عمق محل مورد نظر شما. را توجه داشته باشید از همه چیز بیش از حد به عنوان شما در حال رفتن به آنها را نسبت به ابعاد تلویزیون خود را — به عنوان به خوبی به عنوان عرض ایستاده اگر شما در حال برنامه ریزی در قرار دادن آن بر روی یک میز کنسول — به مطمئن شوید که آن را متناسب با.

انجام می شود ؟ در حال حاضر استفاده از یک مشاهده از راه دور ماشین حساب به اندازه ایده آل صفحه نمایش برای چگونه دور شما در حال رفتن به نشستن. به محض این که شما این اندازه گیری مقایسه آن با فضای موجود و تصمیم گیری در اندازه مناسب. مثلا اگر ماشین حساب توصیه 80 اینچ صفحه نمایش و شما فقط باید به اندازه کافی فضا برای 55 اینچ توقف وجود دارد. اما اگر شما چشم دوخته اند 50 اینچ و ماشین حساب نشان می دهد 65-اینچ, آن را احتمالا بهترین به upsize.

در حالی که معمول برخی از تلویزیون ها باید سخنرانان هر دو طرف است که نیاز به فضای اضافی.

به یاد داشته باشید آنچه که ما قبل از آن گفت: هر چند — آن را همه چیز در مورد اندازه صفحه نمایش. شما نیاز به در نظر گرفتن کل رد پای تلویزیون برای تعیین اینکه آیا آن را مناسب و به جایی است که شما باید در ذهن داشته باشند. آن را غیر معمول نیست برای پیدا کردن یک تلویزیون است که اقدامات در 65 اینچ است اما 60 اینچ صفحه نمایش در این مرکز است. این همه بستگی دارد چگونه گسترده گودی اطراف صفحه نمایش است و اینکه آیا وجود دارد هر گونه ویژگی های طراحی را که تا اضافی اتاق املاک و مستغلات.

آیا من نیاز به یک OLED تلویزیون و یا یک QLED تلویزیون ؟

QLED و OLED دو واژه اطراف پرتاب شده اما به چه معنی است ؟ به سادگی آنها نام دو صفحه نمایش متفاوت از فن آوری هایی است که یک گام از LED صفحه نمایش خود را در زمان HDTV یا تلویزیون 4K. هر دو تحویل برتر روشنایی دقیق تر تولید رنگ و عمیق تر از سطح سیاه (در نتیجه جزئیات بیشتر) اما که شما نیاز دارید اگر به طور منظم LED 4K TV — آن را یک درمان برای بسیاری از ما — فقط آن را قطع نمی برای شما ؟

در یک کلام QLED بهتر است همه طفیلی عالی در نور طبیعی — بنابراین اگر شما به دنبال چیزی برای تماشای یک فیلم, نشان می دهد, و یا حتی یک بازی در روز روشن با پرده باز انتخاب کردن برای یکی از سامسونگ QLEDs. برای هر کس دیگری به ما نشان می دهد ال جی یا سونی OLED (اگر چه این دومی که ارائه بهترین تجربه مشاهده). آنها مشاهده بهتر زاویه می تواند رسیدن به یک مطلب ابسیدین-مانند سطح سیاه و سفید و مصرف برق کمتر.

چه HDR و آیا من به آن نیاز دارید ؟

کوتاه برای High-Dynamic Range HDR ارائه سطح بالاتری از کنتراست بین نور و تاریکی در حالی که با استفاده از یک انتخاب گسترده تر از رنگ برای ایجاد یک مقدار واقع بینانه تر تصویر. این صدا ممکن است مانند تمام شود و پایان همه, اما از آن است -- به نمایندگی از گام مهم از استاندارد 4K Ultra HD. بنابراین اگر شما در حال خرید یک تلویزیون جدید در سال 2020, شما قطعا می خواهید را به مطمئن شوید که آن را تا به HDR در هیئت مدیره در قالب Dolby Vision, HLG یا HDR10.

آیا من نیاز به یک تلویزیون 4K یا 8K TV?

برای کسانی که به دنبال خانه خود سرگرمی راه اندازی به سطح بعدی سامسونگ تلویزیون های 8K هستند پیشنهاد جذاب. نگه داشتن در ذهن هر چند که 8K Ultra HD محتوای چند و دور بین بنابراین شما باید به شرط بندی در شبکه های اتخاذ استاندارد در آینده و با 4K Ultra HD با داشتن فقط جرأت به جریان اصلی وجود دارد مقدار زیادی از کار که باید انجام شود قبل از 8K Ultra HD جایگزین آن را پس از خرید یک تلویزیون 8K در حال حاضر آشکار است مخاطره آمیز است.

در عوض توصیه می کنیم از مصرف کل بودجه و ریختن آن به بهترین OLED یا QLED شما می توانید بسته به اولویت خود را. اگر شما پس از سابق آن را Sony استاد سری A9G. برای دومی این سامسونگ Q90R. این به شما خدمت می کنند بهتر است در دراز مدت به عنوان شما را اجرا خطر از داشتن یک تلویزیون 8K است که می تواند منسوخ قبل از 8K Ultra HD می شود, جدید پخش استاندارد هر زمان که ممکن است.

یک کلمه در تامین مالی

سقوط در عشق با یک تلویزیون 4K که یک ذره از بودجه ؟ شما می تواند در شانس — ترین تلویزیون های برجسته در دسترس هستند با 12 ماه تامین مالی است. نگه داشتن در ذهن است که برخی از خرده فروشان مانند خارج شده و ارائه آن به صورت رایگان در حالی که دیگران (ما در حال نگاه کردن به شما بهترین خرید) رویه در میزان بهره برای راحتی تقسیم هزینه. همچنین شایان ذکر است که تمام مدل های واجد شرایط هستند. اگر یکی از شما دنبال آن هستید در این است که شما یک یادداشت کوچک در تامین مالی هر دو در صفحه محصول و هنگامی که شما شروع به فرآیند پرداخت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب