شما نگاه به جلو به برش چمن هنگامی که شما به نوبه خود ماشین چمن زنی به یک مخزن

یک خانه با یک آلاینده چمن ممکن است آرزوی هر کسی گیر در یک آپارتمان کوچک اما یک حرکت نزولی به رویایی که: چمن خود را قطع نمی کند خود را. به هفته سخت و طاقت فرسا تر دلنشین, Jason Hibbs از بوربن بید نجاری خود را تبدیل سواری ماشین چمن زنی به یک مینیاتور مخزن که mows همه چیز را در راه خود را—و نه فقط چمن.

تبلیغات

Hibbs’ مخزن نمی خواهد زنده ماندن یک دقیقه در میدان جنگ و پس از تمام تجربه و تخصص خود را با چوب نه زره آبکاری. اما حتی با کاهش دید با توجه راننده پنهان در داخل در حالی که مشابه یک پنجره کوچک (برجک دارای یک باز کردن درب اگر شما مایل به ایستادگی در حالی که رانندگی) سواری ماشین چمن زنی به طور ناگهانی می شود چیزی است که شما می خواهید به درایو حتی اگر آن را فقط در criss-متقابل الگوهای خود را در سراسر چمن.

مخزن نیست به مقیاس بنابراین Hibbs احتمالا می توانید انتظار یک نقد و یا دو نفر از هر کسی که به تماشای یک کانال تاریخچه جنگ جهانی دوم, مستند, اما علاوه بر معتبر به دنبال treads که در واقع رول او رفته مایل اضافی را به عنوان سمبل یک کار توپ سیب زمینی به بشکه. آن را کمک نمی کند با زنی اما این یک راه خوب برای نگه داشتن همسایگان کردن چمن خود را پس از شما انجام می شود دقت manicuring خود را به فضای سبز.

تبلیغات

با تشکر از تام!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im