مارول Helstrom مطمئن شوید که به نظر می رسد نشان می دهد که وجود دارد

Tom Austen و سیدنی Lemmon به عنوان Helstroms در Hulu جدید مارول سری.عکس: Hulu/IGN (دیگر)در یک نقطه از Hulu به

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
Tom Austen and Sydney Lemmon as the Helstroms on Hulu’s new Marvel series.
Tom Austen و سیدنی Lemmon به عنوان Helstroms در Hulu جدید مارول سری.
عکس: Hulu/IGN (دیگر)

در یک نقطه از Hulu به نظر می رسید مانند آن خواهد بود ترکیدن در درزهای با مارول را نشان می دهد. Ghost Rider, هوارد اردکشما نام آن را. اما در نهایت پس از همه, آن را نشان می دهد هک و کاهش با انواع پستانداران گوشتخوار دله-مانند خشمتنها چند را انتخاب کنید باقی مانده است. یکی Helstrom و اولین عکس در حال حاضر در اینجا.

تبلیغات

IGN است منحصر به فرد نشان از تصاویر که در درجه اول نشان می دهد Daimon و آنا Helstrom, بازی های برگزار شده توسط Tom Austen و سیدنی Lemmonآنها به عنوان بافتن راه خود را در اطراف این جدید Marvel universe. Daimon Hellstrom (به عنوان نام شد املای در کمیک; تلویزیون نشان می دهد از دست می دهد و یک "L") به دست می آمد در صفحات Ghost Rider قبل از چرخش به جنبه های دیگری از جهان آگهی متنی همراه با آنا. آنها تخم ریزی از شیطان است. در اینجا آنها صرفا به عنوان "پسر و دختر مرموز و قدرتمند قاتل زنجیره ای" (که ما در حال حدس زدن خواهد بود و نشان داد به بیشتر) خواهد شد و تیم به شکار مشابه مردم بد را با منحصر به فرد خود را ابرقدرت ،

تبلیغات

بنابراین فکر می کنم یک خواهر و برادر, خانواده, جرایم رویه با ابرقدرتها و شاید جهنم. در اینجا تعداد کمی از تصاویر.

سر را به IGN برای دیدن عکس های بیشتر از جمله فوقالعاده و مراقبان ستاره رابرت حکمت که نقش سرپرست.

ما باید می گویند برای اولین بار ما واقعی نگاه بزرگ مارول سری این عکس ها... نوع مطلوب? هیچ چیز وجود دارد به خصوص هیجان انگیز در مورد آنها. اگر شما در حال حاضر نمی می دانم که این یک مارول نشان می دهد شما هرگز حدس می زنم این تعجب را نشان می دهد. آن را تقریبا می تواند هر چیزی باشد. اما ما به معنای واقعی کلمه به دنبال در چهار فریم از یک 10-قسمت فصل از تلویزیون که احتمالا خواهد پویا تر زمانی که آن را در واقع بازدید صفحه نمایش.

تبلیغات

Helstrom را Comic-Con @ صفحه اصلی پنل در هفته آینده و خواهد اولین در Hulu در ماه اکتبر.


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب