اسلحه را در ادامه به جریان در کشورهای که در آن فروشگاه اسلحه قرار بود به تعطیل

یک تفنگ فروشگاه در ایالت واشنگتن در سال 2018 است.عکس: ایلین تامپسون (AP)وای شوکه کننده: فروشگاه اسلحه در حداقل

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399
A gun store in Washington state in 2018.
یک تفنگ فروشگاه در ایالت واشنگتن در سال 2018 است.
عکس: ایلین تامپسون (AP)

وای شوکه کننده: فروشگاه اسلحه در حداقل پنج متحده که در آن اسلحه نمایندگی مجاز و فروش شد و قرار است به شاتر در ماه آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس حاضر به انجام این کار و به احتمال زیاد ساخته شده است ده ها هزار نفر از فروش با توجه به یک گزارش در ایالات متحده آمریکا امروز در همکاری با ردیابی.

تبلیغات

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز FBI اطلاعات از ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم را نشان می دهد که فروشگاه اسلحه در ایالت ماساچوست, میشیگان, New Mexico, نیویورک و واشنگتن (که قرار بود تعطیل شود در آوریل) ارسال ده ها هزار نفر از چک پس زمینه سوالات لازم برای تکمیل خرید و فروش که در ماه است. در واشنگتن که تعداد 42,000. در سراسر کشور در این مقاله نوشت که در سیستم وارد شده 2.9 میلیون چک در ماه آوریل—چهارم بالاترین ماه در سوابق قدمت آن به سال 1998 است.

علاوه بر این NICBCS پردازش بیشتر نمایش داده شد در برخی از کشورهای که در آن تفنگ فروشگاه موظف بودند بسته شد در ماه آوریل از آنها در آوریل 2019 زمانی که هیچ محدودیتی را در جای خود. در واشنگتن این تعداد 45 درصد در حالی که جدید مکزیک شد تا 15 درصد است. میشیگان شد تا خیره کننده 112 درصد هر چند ایالات متحده آمریکا امروز نوشت که ممکن است در بخشی به دلیل اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره تصمیم گرفت در مارس 3 که فروش تفنگ در دولت ضروری کامل بررسی زمینه به جای ساده ارائه یک موجود مجوز حمل پنهان.

تبلیغات

در نیویورک سطح NICBCS نمایش داده شد باقی مانده است تنها کمی بالاتر از سطح نرمال در یک سال بیش از سال بر اساس این تحقیقات دریافتند در حالی که در ماساچوست از آن کاهش یافت و 66 درصد است.

شروع یک چک لزوما به این معنی نیست که یک سالو تکمیل شده است. آن را به سادگی می تواند به این معنی است که فدرال مجوز سلاح گرم فروشنده پردازش سفارش آنلاین برای فرد انتخاب کنید تا در یک زمان زمانی که آنها بازگشایی شده است. و این آمار همچنین می تواند شامل سفارشات آغاز از فروشگاه های بزرگ مانند وال مارت که باز باقی می ماند و همچنان به فروش سلاح گرم و مهمات. اما چند تفنگ صاحبان فروشگاه روشن ساخته شده است به ایالات متحده آمریکا امروز و اثری که آنها باز می ماند زیرا آنها احساس می کنند باید مطابق با قانون است.

"من می گویند که من قرار است به بسته" خط ساحلی تاکتیکی صاحب دنیس قهوه ای از واشنگتن گفت: کاغذ. "... مردم نمی توانید اسلحه های خود را. بنابراین من انتخاب را به ماندن در یک قرار ملاقات-تنها پایه و اساس."

اسلحه بسیار از فنتون میشیگان صاحب شان Brancheau گفت: ایالات متحده آمریکا امروز و ردیابی او طبقه بندی شده خود را در فروشگاه به عنوان یک کسب و کار ضروری است زیرا او احساس دولت shutdown جهت خلاف قانون اساسی: "خانه دفاع نیاز به توجه فرماندار در یک زمان مثل این... یا وجود ندارد و دوم متمم و یا شما حق حمل سلاح است."

تبلیغات

استیو هیز از Hasting میشیگان باب تفنگ و مقابله با فروشگاه Inc. ادعا کرد که این قانون بیش از حد مبهم برای تعیین اینکه آیا او مجاز به باز بماند به طوری که او نه به راحتی تصمیم به انجام این کار: "مقامات محلی در حال دادن پاسخ متفاوت است. آن بوده است بسیار گیج کننده برای بسیاری از صاحبان فروشگاه و احتمالا برای مشتریان بیش از حد زمانی که آنها را ببینید یک فروشگاه بسته و یک فروشگاه باز است."

یک تفنگ صاحب فروشگاه در آزتک مکزیک جدید گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او ماند باز برای تغذیه خانواده اش با وجود چندین بار از اجرای قانون در حالی که دیگران ادعا کرد که پاک شده است را باز کنید توسط مقامات محلی و یا گفته اند نقاط ضعف (در یک مورد, اینکه, sole proprietorship در نیویورک که در آن موسسات خرده فروشی مجاز یک کارمند برای پردازش سفارشات آنلاین). خارج از نیومکزیکو, ایالات متحده آمریکا امروز و اثری یافت شواهد کمی مقامات در حال حرکت بودند به اجرای سفارشات خارج از نیومکزیکو جایی که شش صاحبان دریافت متوقف و دست بردارد ،

تبلیغات

National Shooting Sports Foundation, general counsel لری کین مقاله گفت که در برخی موارد مقامات دستور فروشگاه اسلحه به نزدیک "به دلیل این که اجرای قانون اقدام به خرید تجهیزات برای انجام این کار است." سابق اداره مبارزه با مواد مخدر عامل و بررسی زمینه های سیستم متخصص Anthony Coulson گفت: کاغذ تفنگ فروشگاه ها ساخت یک شوخی خاموش کردن سفارشات: "چه انگیزه ای برای اجرای یک غیرضروری منظور اگر آن را نمی تواند اجرا است و هیچ تاثیر؟"

تفنگ, فروش رسید , در ماه های اخیر به عنوان اغلب اتفاق می افتد در طول یک بحران ملی و یا زمانی که علاقه مندان به اسلحه و پیش بینی سرکوب مالکیت سلاح گرم. در ماه مارس در نیویورک تایمز گزارش داد که دو میلیون اسلحه فروخته شد در سراسر کشور است.

تبلیغات

موجی از اعتراضات در سراسر کشور در برابر خاموش کردن سفارشات در حوادث مربوط مسلح راست گرایانهم در برخی موارد به لابی اسلحه. چند عمده ضد قرنطینه گروه در Facebook شده اند ترسیم به Dorr خانوادهکه اعضای هیئت مدیره برای آمریکا سلاح گرم ائتلاف به عنوان به خوبی به عنوان خدمت و یا توصیه های متعدد در نرم افزار-اسلحه دولت ائتلاف.

[ایالات متحده آمریکا امروز/اثری]

تبلیغات


is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب