این بهترین گوگل صفحه معاملات برای ماه ژوئن 2020

گوگل بدون شک خود را به دست آورده به رسمیت شناختن نام از آن موتور جستجو محبوب اما در سال های اخیر این شرکت نیز

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399

گوگل بدون شک خود را به دست آورده به رسمیت شناختن نام از آن موتور جستجو محبوب اما در سال های اخیر این شرکت نیز بوده است تکان دادن کردن آندروید گوشی های هوشمند بازار — و آن را در مورد زمان. با وجود اینکه مسئول برای اندروید, جهان گسترده ترین سیستم عامل های تلفن همراه, آن را برخی از زمان قبل از گوگل پیدا موفقیت در سخت افزار بازی گوگل آن صفحه گوشی های هوشمند (بسیاری از ما به یاد داشته باشید آن را برای اولین بار تلاش ناموفق در طراحی محصول با ابزارهای مانند گوگل شیشه ای که کمی بیش از حد عجیب و غریب برای گرفتن).

اما زمانی که آنها در نهایت وارد در سال 2013 — شش سال پس از اولین آیفون — صفحه تلفن ثابت به موفقیت فوری. گوگل قطعا خداوندی سخت افزاری آن جای پا با این تلفن همراه و امروز, صفحه وارد زمین ارائه می دهد برخی از بهترین تجارب (و بهترین ارزش) به توان در بازار آندروید. پیکسل خانواده است که در حال حاضر در آن نسل چهارم اما این که آیا شما پس از آخرین و بزرگترین صفحه 4, آخرین نسل پرچمدار مانند صفحه 3 یا یکی از اواسط محدوده مدل (ما در حال حاضر به دنبال به جلو به صفحه 4a) ما scoured اینترنت را به همه شما بهترین گوگل صفحه معاملات حق در اینجا:

امروز بهترین گوگل صفحه معاملات

  • گوگل صفحه 2 (Unlocked آمازون تمدید)185 دلار
  • گوگل صفحه 2 XL (Unlocked آمازون تمدید)$180
  • گوگل صفحه 3a (کلیک کنید)$371, شد $399
  • گوگل صفحه 3a XL (با حداکثر سرعت دویدن)180 دلار ($10/month) با 18 ماه فلکس اجاره $430
  • گوگل صفحه 3 (کلیک کنید)$399, شد $799
  • گوگل صفحه 4 (با حداکثر سرعت دویدن)$144 ($8/ماه) با 18 ماه فلکس اجاره ($بود 700)
  • گوگل صفحه 4 XL (با حداکثر سرعت دویدن)$216 ($12/ماه) با 18 ماه فلکس اجاره ($بود 830)

گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL

pixel 4 and pixel 4 xl screen comparison
جولیان Chokkattu/Digital Trends

گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL به تازگی کاهش یافته است در ماه اکتبر و در حال حاضر در دسترس از بسیاری از گوشی های هوشمند و خرده فروشان. بررسی ما تیم تا به حال چیزهای زیادی برای گفتن در مورد آن سریع عملکرد فوق العاده صفحه نمایش OLED و جامد ماژول دوربین (با وجود فقدان قابل توجه از یک لنز زاویه باز چیزی است که امیدوارم اصلاح شود با صفحه 5) اما صفحه 4 نیست چرخ را دوباره اختراع. که لزوما چیز بدی نیست اما با توجه به این که صفحه 4 — در حالی که قطعا یک گوشی بزرگ — نیست کاملا ارتقاء ما می خواستیم شما را به را انتخاب کنید برای خودتان اگر خرید یک جدید در راه اندازی قیمت به ارزش آن است. پیکسل 3 است که به سادگی بهتر بنگ برای جفتک انداختن در این لحظه اگر شما در حال خرید یک قفل دستگاه را به خود سرویس دهنده است.

اگر شما به آخرین آندروید گل سرسبد هر چند پس از آن شما می توانید انجام دهید خیلی بدتر از این صفحه 4 اگر چه بهترین راه برای دریافت یک معامله در یکی از در حال حاضر است که احتمالا از طریق حامل تجارت در تخفیف و ثبت نام ارائه می دهد برای مشتریان جدید است. با اینحال ما نگه داشتن ما لیست به روز شده با آخرین گوشی گوگل صفحه 4 پردازد که پاپ به بالا و وجود دارد هیچ انکار که اگر شما در حال رفتن به نمره تخفیف در یکی از آن را می توان در طول بزرگتر و فروش فصلی.

گوگل صفحه 3

Google Pixel 3 and Pixel 3 XL
جولیان Chokkattu/Digital Trends

نسل سوم صفحه گوشی های هوشمند بودند که پاییز گذشته منتشر شد و به سرعت به دست آورده یک نقطه بالا در میان ما مورد علاقه تلفن همراه آندروید. در واقع گوگل در صفحه 3 و آن خواهر و برادر بزرگتر از صفحه 3خیلی بزرگ, در حال اجرا برای بهترین مصنوعی از سال 2018 به طور کلی با توجه به خود را پر جنب و جوش صفحه نمایش لمسی که روح سخت افزار و کارایی و فوق العاده نرم و صاف و رابط کاربری نرم افزار — اگر از سیستم عامل اندروید است که ابزار خود را از انتخاب و سپس آن را به احتمال زیاد خیلی بهتر از یک دستگاه از این شرکت نوشت که این کتاب در آن سیستم عامل های تلفن همراه در وهله اول.

گوگل صفحه 3 نبود یک توافق بد برای یک تلفن حق بیمه حتی در قیمت اصلی آن است, اما شما می توانید به طور طبیعی آنها را پیدا کنید و حتی ارزان تر در حال حاضر ساخت این یکی شاید بهترین ارزش داشت در اندیشه گل سرسبد در حال حاضر. اگر شما برنامه ریزی در توپخانه از پول اضافی برای صفحه 4 اما هنوز هم می خواهید چیزی است که کاملا اخیر (یک سال 2018 مدل به سختی می تواند در نظر گرفته شود "پیر") و سپس صفحه 3 ارائه می دهد یک تن از بنگ برای جفتک انداختن خود را.

گوگل صفحه 3a

جولیان Chokkattu/Digital Trends

در ماه مه سال 2019, گوگل, اضافه, اولین, غیر-گل سرسبد صفحه دستگاه به گوشی های هوشمند خود صف. گوگل صفحه 3a و صفحه 3a XL معرفی شدند به عنوان جایگزین های ارزان تر به گرانتر گل سرسبد مدل های زیر رو به رشد محبوبیت میانی گوشی (مانند موتورولا Moto G سری به نام یکی از محبوب عنوان مثال) که پیشنهاد های زیادی از عملکرد بیمه های همراه با مقایسه به پایین و سخت افزار بسیار کوچکتر قیمت.... قمار پرداخت می شود و صفحه 3a و 3a XL ثابت به دو تا از بهترین ارزش ها یافت می شود در گوشی های هوشمند آندروید اگر شما در حال داد و بیداد کن در مورد حق بیمه لمس مانند تمام فلزی ساخت و ساز.

این صفحه 4 فقط منتشر شد اما ما هنوز نمی دانیم که اگر گوگل را نیز آشکار می شود یک به روز رسانی تازه کردن صفحه 3a دستگاه های بهار آینده. آن را احتمالا می خواهید به اتفاق می افتد اگر چه ما در حال بدیهی است که از آن انتظار نیست این اولیه (پیکسل 3a نیست حتی یک ساله هنوز) و ما می شود بی مبالات اگر ما را شامل نمی شود برخی از صفحه 3a و 3a XL تخفیف برای شما در این زمان.

گوگل صفحه و صفحه 2

Google Pixel 2 XL on table
جولیان Chokkattu/Digital Trends

گوگل نیست بزرگ تولید کننده سخت افزار پس از آن اول و دوم-gen صفحه تلفن همراه نمی تواند به عنوان بسیار طولانی مدت پشتیبانی به عنوان دیگر شاخص قدیمی تر مانند آیفون انجام دهید (به نام فقط یک نمونه از بسیاری از). این بدان معنی برای مقابله شکارچیان است که مگر اینکه شما مایل به خرید و مرمت واحد شما به احتمال زیاد به خر خر کردن در اطراف کمی برای پیدا کردن یک نام تجاری جدید صفحه یا صفحه 2 هنوز هم در دسترس آنلاین, اما آنها شناور در اطراف در اینجا وجود دارد. خوب دیگر بیت از اخبار است که این صفحه دستگاه را می توان به طور کامل به روز شده برای اجرای آندروید 10 بنابراین شما با گیر مورخ نرم افزار.

با اینحال کسانی که در اوایل نسل پیکسل هنوز کاملا خوب است — اگر نه کمی طولانی در دندان امروز — به خصوص اگر شما نوع از متخصصین و اهل فن که دوست دارد به خرید تا حدودی قدیمی high-end مسائل در تنها کسری از قیمت اصلی آن, صرفه جویی در صدها. حق بیمه گل سرسبد تلفن از سال 2016 یا 2017 هنوز هم بسیار جامد گوشی در سال 2020 و پس از شما می توانید پیدا کردن حرفه ای, مرمت, گوگل, پیکسل و صفحه 2 تلفن برای حدود $100 به $200 بسته به مشخصات شما ممکن است بهتر است با گرفتن یکی از این, به جای یک صفحه 3a (و یا یکی دیگر جدیدتر تلفن های بودجه) اگر شما پس از یک واقعا ارزان اندروید.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن