خرید رپورتاژ

Apple iPhone 8 and iPhone SE torn down

iFixit

این کلیشه می گویند آیفون جدید SE بازیافت iPhone 8, اما چگونه بسیاری از قطعات دو در به اشتراک بگذارید واقعا ؟ آن را در یک بار و بیشتر و کمتر از شما فکر می کنم. iFixit سعی شده است که تعویض قطعات پیش از آن مرسوم teardown گزارش و آن را روشن است که شما می توانید با استفاده از برخی از آیفون 8 بخش در SE بدون مشکل. دوربین مونتاژ صفحه نمایش (از جمله میکروفون و سنسور مجاورت), سیم, سینی و Taptic Engine خواهد همه کار در مدل جدیدتر حداقل تا زمانی که برای شما مهم نیست از دست دادن تن درست تنظیم رنگ. وجود دارد چند معاوضه شما باید به حکومت — و نه فقط آنهایی که آشکار مانند پردازنده.

همانطور که در گذشته شما نمی توانید به جای دکمه ID لمسی از آی فون. اپل و تعمیرگاه مجاز به انجام این کار است. شما همچنین می خواهید را فراموش کرده ام در مورد تعویض باتری. در حالی که lithium-ion بسته نگاه بسیار شبیه, SE با استفاده از یک اتصال جدید. آن را نمی خواهد یک گزینه حتی اگر شما می توانید در اطراف “نه یک اصل اپل باتری” هشدار پس از آن.

حتی با کسانی که محدودیت iFixit هنوز هم می بیند نسل دوم SE به عنوان یک بهبود است. بسیاری از جدید اپل هیچ سازگاری ندارند با مدل های تعمیرگاه گفت. این ممکن است انجام این کار اگر شما مصمم به نگه داشتن گوشی خود را برای تا زمانی که ممکن است و نمی ذهن کنجکاو آن را باز کنید. اگر هیچ چیز دیگری, آن می تواند منجر به سریعتر و بیشتر مقرون به صرفه تکنسین تعمیرات اگر شما راحت نیست رفع آی فون خود را.

در این مقاله: اپل, آی فون, SE, iPhone 8, آی فون, تلفن هوشمند, تلفن همراه, تعمیر, iFixit, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت