Vivo جدید X50 ممکن است بهترین دوربین گوشی های هوشمند تا کنون به لطف کوچک ساخته شده است-در Gimbal

Vivo طعنه بسیار بلند پروازانه tech با آن Apex 2020 مفهوم تلفناما در حال حاضر آن را با قرار دادن یکی از کسانی ک

توسط DOSTEMANSALAM در 2 خرداد 1399
Illustration for article titled Vivos New X50 Might Have the Best Smartphone Camera Ever, Thanks to a Tiny Built-In Gimbal

Vivo طعنه بسیار بلند پروازانه tech با آن Apex 2020 مفهوم تلفناما در حال حاضر آن را با قرار دادن یکی از کسانی که دور از نوآوری به چیزی است که شما در واقع ممکن است قادر به خرید.

تبلیغات

جدید Vivo X50 Pro به نظر می رسد بسیاری مانند دیگر گوشی های سطح بالا از پشت با یک دوربین عقب ماژول. اما همه چیز جالب که شما شیرجه رفتن به دوربین: Vivo ایجاد کرده است چیزی در آن یک میکرو ابر است که اساسا یک ساخته شده است در مینیاتور gimbal.

با استفاده از یک کوچک دو توپ تعلیق Vivo میکرو-cloud می توانید محوری آن سنسور دوربین جلو و عقب با سه درجه اجازه می دهد تلفن را بهتر درست برای تغییر در سنسور دوربین را زمین و یا انحراف. همه اضافی مدارات کویل و کابل, در نتیجه یک ماژول دوربین است که به طور قابل توجهی بزرگتر از آنچه که شما می خواهم پیدا کردن در یک گوشی معمولی اما Vivo قادر به خودرا برای امتحان اماده همه چیز را در یک بسته است که اقدامات فقط 4.5 mm ضخامت, به طوری که آن را هنوز هم مناسب در چیزی است که شما می توانید در جیب شما.

این X50 باید پیشنهاد بسیار قدرتمند تثبیت کننده تصویر نوری از آنچه شما امروز در گوشی های که به طور معمول محدود به ثبات فقط در x یا y axis. Vivo نکرده هر گونه ادعا در مورد X50 میکرو-ابر دوربین اما این شرکت ادعا کرد که راس 2020 را مشابه سیستم 200 درصد بهتر از یک گوشی معمولی OIS سیستم.

تبلیغات

Vivo گفت: X50 شامل 48-MP سنسور اصلی همراه با نوعی از periscope-سبک زوم لنز و دوربین احتمالا متعلق به ultra-wide یا احتمالا کم نور و یا حالت پرتره وظایف.

این X50 نیست برنامه ریزی شده را به اولین بازی رسمی خود را تا ژوئن 1 در چین پس از این در مورد تمام جزئیات ما با اطمینان می دانیم. اما در یک زمان که در آن سازندگان تلفن به نظر می رسد مبارزه به طرز چشمگیری بهبود بر گوشی های هوشمند, دوربین داخل بدن میکرو-ابر gimbal پتانسیل را دارد که حتی عمیق تر ارتقا از گوشی های با 100x زوم یا اب زیر کاه فیلتر رنگ دوربین.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب