چقدر احمق هستند سگ واقعا ؟

ما تمایل به تعجب در توانایی های ما سگ اصحاب اما اجازه دهید آن صورت: سگ های اساسی جانوران که بستگی هوانسانهای ب

توسط DOSTEMANSALAM در 1 مرداد 1399

ما تمایل به تعجب در توانایی های ما سگ اصحاب اما اجازه دهید آن صورت: سگ های اساسی جانوران که بستگی هوانسانهای برای تقریبا همه چیز. بنابراین به جای غیرانتقادی جشن خوب این دختران و پسران طی Gizmodo سگ هفته اجازه دهید به بررسی تمام چیزهایی را که می خورد در.

تبلیغات

من در واقع یک سگ بزرگ فرد پس از آن به من ارمغان می آورد هیچ شادی برای انجام این کار—به افشای سگ برای dimwitted موجودات است که آنها واقعا هستند. هر کسی که در اطراف سگ می داند که آنها را می توان درخشان در یک لحظه و به طور کامل boneheaded بعدی.

البته من به عنوان بی اعتبار کردن هوش سگ, آنچه که من واقعا انجام است که در مقایسه با سگ ها به انسان ها از نظر توانایی های شناختی خود را که واضح است که یک سیب را به پرتقال چیزی که به انجام است. دانشمندان تمایل به اجتناب از این اشتباه و به جای مقایسه اهلی سگ به موجودات مشابه مانند گرگ یا dingos. اگر مقایسه انسان باید دانشمندان محدود خواهد شد و این به نوزادان و کودکان نوپا که به عنوان یک نوع از چوب اندازه گیری برای سنجش توسعه انسانی به عنوان استفان لی استاد روانشناسی در دانشگاه اکستر و متخصص در سگ توضیح داد: به Gizmodo.

"فرایند اهلی است اساسا تغییر هوش سگ, آنچه ما آن را "اهلی کردن فرضیه'" لی گفت: Gizmodo. مقایسه انواع سگ—مانند کار همدم و پناهگاه سگ به گرگ ها و موجودات مشابه گرایش به بیشتر, مفید, برای, دانشمندان, او گفت:.

در واقع وجود تنوع قابل توجهی در میان سگ به عنوان رفتار خود را می تواند تحت تاثیر نژاد, اجتماعی تجربیات زندگی ، نکته مهم این سگ ها واقعا خوب بودن سگ از جمله مسائل مانند بازی واکشی, پارس در, همسایه ها, گاو, گوسفند, mooching برای تنقلات و بسیار مهمتر ارائه مصاحبت. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی برای آنها را به انسانی تر-مانند وقتی که می آید به هوش خود را, حتی اگر ما گاهی به اشتباه پروژه بیشتر نشانهای بر روی آنها از آنها سزاوار.

"سگ بسیار خوب در آنچه که آنها در حال پرورش به انجام آنها بسیار عالی در انجام آن چیزهایی است و در برخی موارد حتی بهتر از گونه های دیگر ما فکر می کنیم باهوش هستند مانند شامپانزه ها و بونوبوها," Zachary نقره و یک دانشجوی دکترا از این مقایسه درمان شناختی آزمایشگاه در دانشگاه ییل گفت: Gizmodo. "اما به عنوان به زودی به عنوان ما خارج است که دامنه ما می بینیم بسیاری از شکست در شناخت از جمله عدم انعطاف پذیری شناختی و پیچیده است."

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به افشای مناطق که در آن doggie هوش است که تا حدودی وجود ندارد. نه اتفاقا این کمبود پس به صحبت می کنند نیست چیزهایی که ما نیاز یا انتظار از سگ است که احتمالا به همین دلیل آنها هرگز در وهله اول توسعه یافته و یا در حال وجین کردن حساب پرورش است.

که Doggie در آینه

یکی منطقه ای که در آن سگ به نظر می رسد برای مبارزه حس خود آگاهی. انسان میمون های بزرگ و حتی دلفین ها می تواند به رسمیت شناختن بازتاب خود را در آینه است که یک کلاسیک آزمون خود آگاهی. سگ وحشتناک در این یا نادیده گرفتن آنها بازتاب و یا فکر کردن در آن سگ دیگر.

در حال حاضر که گفت: این بسیار بصری آزمون و سگ نیست موجودات بصری. آنها در واقع بوی جهان بیش از هر چیز دیگری است. به رسمیت شناختن این, Alexandra هوروویتس یک روانشناس در کالج بارنارد انجام یک آزمایش که در آن بوی ادرار جایگزین آینه. نتایج نشان داد که سگ به نمایش گذاشته اوج پاسخ به عطر و بوی خود را از ادرار نسبت به ادرار سگ دیگر که هوروویتس تفسیر به عنوان یک شکل از خود شناخت. نه بسیار قانع کننده نتیجه اما در نتیجه با این وجود.

زبان Fakers

صاحبان سگ اغلب صحبت می کنند به حیوانات خانگی خود را و حتی ادعا می کنند آنها که درک خود را سگ اصحاب. صحبت به Gizmodo, Daphna Buchsbaum یک استاد روانشناسی در دانشگاه تورنتو گفت: "سگ می توانید نام اشیاء با بیش از دیگر حیوانات" اما به عنوان یک توانایی درک کامل جملات و دستور زبان "بسیار است."

در واقع سگ می تواند دارای واژگان قابل توجه از جمله مشروبی که بدرقه نوشابهیک سگ گله اسکاتلندی مرز رسمیت می شناسد که 1000 کلمه است. این دستور زبان و نخ کشیدن برگهای توتون وامثال از کلمات مختلف با هم که یک مشکل مطرح برای کانین. در عین حال آنها اغلب ما تصور و درک مطلب.

"سگ ها واقعا حساس به آيات ما و احساسات و گاهی اوقات آنها خیلی خوب در خواندن آنچه ما می خواهیم که آنها واقعا می تواند نگاه مانند آنها درک و آن را به نظر می رسد مانند آنها درک تفاوت های ظریف از آنچه ما در حال گفت" انجی Johnston یک روانشناس در کالج بوستون گفت: Gizmodo.

جانستون با اشاره به بدنام مثال شناخته شده به عنوان باهوش هانس—یک اسب است که به نظر می رسد به انجام حسابی توسط stomping آن سم اما در واقعیت بسیار خوب بود در خواندن نشانه های اجتماعی از مخاطبان است. مردم نیاز به "نگه داشتن ایده هوشمندانه هانس در ذهن" گفت: Johnston. "ما باید به حساب آورد که سگ ممکن است خواندن ما—آنها جعلی آن تا زمانی که آنها آن را."

نقره گفت: این مهم برای سگ برای پاسخ به آنچه که ما می خواهیم آنها را به انجام "اما یک نمایندگی از زبان است نه لزوما برای آنها مهم است."

ما پرورش انواع صفات به سگ پس از آن دشوار است بدانید که ویژگی حفظ شد از گرگ و, که در نتیجه ما. یکی از قوی مثال از یک توانایی به دست آورد از طریق قدرت انتخاب مصنوعی است که قادر به درک حرکات انسان مانند اشاره و یا بعد از یک مالک زل زل نگاه کردن به فاصله. گرگ نمی تواند انجام این کار, و نه می تواند بسیاری از ظاهرا حیوانات هوشمند مانند شامپانزه. این صفت از آن به نظر می رسد چیزی است که ما تربیت به سگ.

اما به عنوان نقره ای با اشاره به آنها کمتر قابل انعطاف تر از انسان در زیر بیشتر انتزاعی نشانه های بصری. تحقیقات نشان می دهد که سگ می تواند هشدار به یک شی مانند یک درمان با لغو جام حذفی, از طریق انگشت اشاره, اما همان درست است اگر آزمایش حرکت هدف در جام حذفی با یک رشته است. سگ "بسیار بد در این نسخه" از این آزمایش گفت: نقره ای که گفت 2 ساله بشر, کودکان, درک مفهوم. برای سگ, اما آن را یک جهش منطق آنها به سادگی نمی تواند حتی اگر پاسخ ساده به نظر می رسد به ما.

مشکل مشکل حل

سگ های افتضاح در حل مشکلات چه تنها می تواند به عنوان سگ نسخه از درماندگی آموخته شده.

"چگونه اغلب سگ حیوان خانگی خود را باید مشکل شما می خواهید آنها را به حل خود پرسید:" Buchsbaum.

نمایشگاه نقطه به عنوان پاسخ به این سوال این است که اساسا هرگز.

"اهلی حذف برخی از ظرفیت های ذاتی از خود را بیشتر متحیر نسخه. در زندگی خود راه حل این است که در نگاه به انسان است. شما چطور ؟ چگونه می توانم شما را از طریق دروازه است ؟ انسان آن را ندارد. در برخی از حس آن پاسخ درست اما در معنای دیگر آن را ناشی از آنها نیاز نیست به درک آن چیزهایی است," او گفت: Gizmodo.

به طور طبیعی وجود خواهد داشت دورافتاده به هنجار به عنوان برخی از سگ هم به دلیل نژاد, آموزش و یا عوامل دیگر قادر به بیش از دیگران, اما برای اکثر, آنها تمایل به مبارزه هنگامی که مواجه با عوارض است.

در صورت عدم وجود یک انسان یاور سگ تبدیل به راحتی احسان در شرایط خاص به ویژه هنگامی که آنها در مواجه با یک شخص مشکل است. لیا با اشاره به کلاسیک detour مشکل که در آن قابل مشاهده شی میل, مانند, درمان, مسدود شده توسط انسداد مانند یک دیوار و یا درب شیشه ای. سگ به طور معمول befuddled این مشکل خاص و سعی کنید آنها را به پنجه از طریق انسداد "که همه آنها تا به حال انجام بود در اطراف لبه مانع برای به دست آوردن دسترسی آسان" لی گفت: Gizmodo. سگ "تمایل به اسیر توسط پروگزیمال" و "تمایل به رفتن برای پاسخ که به طور فیزیکی در این نزدیکی هست بدون دیدن ساختار این وضعیت باعث آنها را به اشتباه پاسخ." لی گفت: سگ آموزش داده شود می تواند به جلوگیری از این خطاها اما این روشن نیست که آیا آنها می تواند تعمیم خارج از آشنا زمینه یا grok این اصل اساسی است.

از همه مهمتر توانایی حل وظایف پیچیده نمی باشد منحصر به انسان است. Corvids یک خانواده از پرندگان که شامل کلاغ نمایش توانایی غیر طبیعی به حل پازل و حرکت سناریوهای پیچیده, برنامه ریزیو حتی ساخت و استفاده از ابزار. تکاملی ضرورت ناشی از این صفات به ظهور در, پرندگان, اما همین نمی توان گفت برای سگ.

جالب, پناهگاه سگ بهتر از حیوان خانگی سگ وقتی که می آید به آغاز حل مشکل با توجه به لیا. سگ حیوان خانگی "فقط نگاه صاحبان خود را در حالی که سگ پناهگاه نیست و انتظار کمک از انسان," او گفت:. بنابراین در حالی که بسیاری از محدودیت های شناختی در سگ های ژنتیکی متصلند برخی از رفتارهای آموخته است.

سگ و dingos به اشتراک گذاری یک جد مشترک اما dingos گونه که بازگشت به طبیعت پس از یک دوره کوتاه از اهلی صرف زمان کمتر کاوش در محیط خود مانند جستجو برای مواد غذایی از سگ انجام دهید. اما به عنوان Johnston توضیح داد که سگ ها کمتر از dingos در طول اکتشافی زمان. گاهی "سگ می تواند بسیار اجتماعی است که آن را تبدیل به یک مانع برای حل مشکل," او گفت:.

سگ نیز در همکاری با یکدیگر اضافه شده جانستون. همانطور که تحقیقات از سال 2017 در بر داشت هنگامی که کار بر روی یک پازل پیچیده است که می تواند در حل متقابل تلاش یک سگ سعی خواهد کرد برای حل معمای در حالی که دیگر سگ را به سادگی ایستاده و تماشا کنید. آنها "خوب نیست در یکپارچه سازی اقدامات خود گفت:" جانستون که جالب است چرا که آنها واقعا در همکاری با انسان است. آن را به عنوان اگر سگ "از دست داده توانایی انجام مسائل با یکدیگر," او گفت:, اما ممکن است این سگ ها به سادگی در تلاش برای جلوگیری از درگیری.

نه به عنوان احساسی پیچیده به عنوان شما فکر می کنم

علاوه بر طرح ریزی زبانی توانایی های بر روی سگ های ما, ما همچنین پروژه های عاطفی ظرفیت بر روی آنها. مثال کلاسیک این است که ظاهرا گناه نگاه کنید زمانی که آنها کاری اشتباه انجام داده ام مانند پاره کردن زباله و یا خالی کردن روده در خانه. این به نظر می رسد برای نشان دادن یک شکل از هوش عاطفی در میان دیگر صفات پیچیده به احساسات اما سگ احتمالا به عنوان پیچیده به عنوان ما اغلب آنها را می شود.

"این ممکن است آنها را تجربه و احساس گناه و اما آنچه ما آنها را در حال گناه است نه آنها که به جرم" گفت: Buchsbaum.

یک آشکار مطالعه از سال 2015 نشان داد که صاحبان زمانی که به فکر فریب خورده خود را سگ نافرمان بودند بیشتر احتمال دارد به تفسیر یک گناه نگاه در حیوانات خانگی خود را. به عنوان Buchsbaum آن "ضمیر از گناه این است که آیا مالک احساس آنها گناه است." چه صاحبان سگ آن را به عنوان یک مجرم نگاه در واقع ممکن است مماشات مانند رفتارهای او گفت:. آنها به سادگی در پاسخ به وضعیت مانند مالک تمسخر کلامی و زبان بدن است.

"آنها واقعا در ساخت عبارات که ما آن را به عنوان آنها را درک" گفت: Johnston.

سگ گاهی اوقات این تصور که آنها حسادت یافته ای که تایید شد دو سال پیش در یک fMRI آزمایش که ظاهرا مستند حسادت در مغز سگ. اما نقره ای همراه با همکارش لوری سانتوس نیز از دانشگاه ییل رسیده های مختلف نتیجه و گفت:

استفاده از fMRI در بیدار و بی بند و سگ است فوق العاده با ارزش برای درک سگ احساسات و عواطف. ما نگران این است که آن را بیش از حد به زودی به نتیجه گیری کرد که گزارش الگوی آمیگدال فعال سازی مربوط به احساسات خاص. آزمایش های بیشتر ضروری خواهد بود برای تعیین اینکه آیا این آمیگدال فعال سازی است که در واقع یک بیان از حسادت.

در گفتگو با Gizmodo, نقره, گفت: آن را "دشوار است برای پاسخ به سئوالات در مورد سطح بالا مفاهیم" مانند احساسات به عنوان سگ "نمی تواند شفاهی ارتباط با ما," او گفت:. "ما قربانی می تواند به این و استنباط رفتار است."

Fido نمی تواند تعداد دفعات مشاهده

سگ با توجه به Buchsbaum می تواند درک مقادیر حداقل به یک حد خاص. همانطور که برای اعداد است که نیاز به هر دو انتزاعی حس اعداد و یک زبان برای توصیف و نقشه تعداد کسانی که, او گفت:. روشن نیست که سگ مغز می تواند رسیدگی به هر کدام از این چیزها. سگ می تواند حساس به نسبت مانند تفاوت بین 10 چیز و 100 چیزهایی که آنها می توانید مقایسه نسبی مقادیر اما آنها نمی توانند و از تعداد و نه می تواند آنها انجام دقیق علاوه بر و تفریق Buchsbaum توضیح داد.

نقره گفت: ریاضیات نیست هر چیزی که سگ باید همیشه مورد نیاز در یک انسان خانواده, آن را به عنوان هرگز مهم برای بقای خود در کنار انسان است. سگ "آیا واقعا نیاز به تبعیض بین مقادیر از سه یا چهار," او گفت:.

تحقیقات نشان می دهد که برخی از حیوانات را دارای توانایی های عددی از جمله گوریل میمون لمور, دلفین ها و برخی از پرندگان. برخی از حشرات نیز ممکن است قادر به شمارش مانند مورچه ها و حتی زنبور عسل. این فوق العاده ابتدایی اشکال شمارش البته و قطعا چیزی است که تخمین بشر در سطح حساب.

در موضوع تفکر انتزاعی Buchsbaum گفت: شواهد هنوز روشن نیست که آیا سگ ها می تواند از فکر می کنم در مورد چیزهایی که نمی بتن مانند تصور یک درمان خاص و یا فکر کردن در مورد رفتار سگ به طور کلی. آن را نیز روشن نیست, او گفت: اگر آنها فکر می کنم در مورد مفهومی چیزهایی مثل آزادی قوانین و....

"این سوال همچنان در شناخت انسان" گفت: Buchsbaum "در مورد اینکه آیا شما می توانید فکر می کنم در مورد چیزهایی که بدون زبان و چگونه محکم ارتباط این چیزها [مفاهیم انتزاعی و افکار] با زبان."

اجازه دهید سگ بود سگ

آن را سرگرم کننده به نقطه شناختی کمبود سگ اما برای دانشمندان این مشاهدات می تواند عملکرد بینش اثر اهلی. که گفت: سگ ها واقعا خوب بودن سگ و وجود دارد بدون نیاز به آنها را به اتخاذ انسان مانند هوش حداقل در برخی از حوزه های. سگ مهارت در زیر ما نشانه درگیر شدن در تعاونی وظایف با ما و ارائه مصاحبت.

"برای شکستن آنها را از آن قالب آن را مانند یک ایده خوب است" گفت: نقره ای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب