Guillermo del Toro در آرزوی ساخت یک چند بخشی فرانکشتاین حماسه

Guillermo del Toro در Comic-Con در خانه.تصویر: یوتیوبGuillermo del Toro را فرانکشتاین. این ایده به تنهایی به ش

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
Guillermo del Toro during Comic-Con at Home.
Guillermo del Toro در Comic-Con در خانه.
تصویر: یوتیوب

Guillermo del Toro را فرانکشتاین. این ایده به تنهایی به شما می دهد لرز. شده است مدیر پروژه رویایی برای زمانی که او خواسته شده است این سوال و موضوع آمد تا دوباره در آخر این هفته virtual San Diego Comic-Con. دل تورو توضیح داده شده کمی بیشتر در مورد چگونه او می خواهم انطباق مری شلی کتاب برای صفحه نمایش بزرگ... اگر وجود دارد هیچ محدودیتی است.

تبلیغات

"من همیشه [تصور آن را] به عنوان دو به سه بخش داستان از آنجا که به منظور در بر گرفتن این کتاب شما را به تغییر دیدگاه و آن را به یک مجتمع ورزش" دل تورو گفت. قول پژواک احساسات از راه بازگشت در سال 2008 زمانی که دل تورو بود فکر تطبیق هر دو فرانکشتاین و Bride of Frankenstein با هم به یک مینی سری.

تبلیغات

متاسفانه که هرگز اتفاق افتاده است. و اگر شما تعجب کنید که چرا قبل از آخر این هفته مصاحبه با برخوردdel Toro اعتراف کرد که در حالی که این پروژه رویایی خود آن را به احتمال زیاد رفتن به ماندن در آن راه.

"فرانکشتاین به من است که اوج همه چیز و بخشی از من می خواهد به انجام یک نسخه از آن بخشی از من است و برای بیش از 25 سال جوجه کشی از ساخت آن" دل تورو گفته می دن از کامپیوتر در سال 2016. "من رویای من می تواند بزرگترین فرانکشتاین اما پس از آن اگر شما آن را به شما از آن ساخته شده ایم. این که آیا آن را بزرگ یا نه آن را انجام داده است. شما نمی توانید در مورد آن خواب دیگر. این تراژدی یک فیلمساز. شما می توانید از خواب چیزی اما هنگامی که شما آن را ساخته ام شما از آن ساخته شده ایم. که در آن است. شما فرود آمد 10 یا شما فرود 6.5 اما شما در بازی های المپیک در حال حاضر شما در نظر گرفته شد."

در سال 2014 del Toro حتی گفت: مدیران در جهانی تا به حال از او خواست تا فیلم.

تبلیغات

"منظورم این است که من دوست دارم انجام بدهم فرانکشتاین و عروسیا فرانکشتاین , مطمئن, اما آن را واقعا فرانکشتاین بوده است—من واقعا ترسیده" دل تورو گفت: برای برخورد در سال 2014. "دانا [Langley جهانی اجرایی] دهکدهای نزدیک من چند بار به شروع آن در حال حاضر و من همیشه دوست دارم, شما می دانید, آن را مانند پروژه رویایی بنابراین من کمی من یک مرغ گه شما می دانید ؟ زمانی که من آن را انجام دهد من نیاز به آن را انجام دهد. مانند اگر من فرانکشتاینمن به معنای واقعی کلمه خواهد همه چیز را متوقف, و من قصد دارم برای یک فرصت مطالعاتی از سه سال فقط به نوشتن آن است. آن چیزی که میخوام فقط جریان طبیعت دوم. این کتاب های مورد علاقه من در تاریخ است. [می خندد.]"

بنابراین در حالی که یک فرانکشتاین سه گانه توسط دل تورو برای تلفن های موبایل باور نکردنی ترین چیزی که تا کنون آن را قطعا به نظر می رسد بیشتر شبیه به چیزی که هرگز اتفاق می افتد. مگر, البته, کسانی که او برنده اسکار در سال 2018 به او کمی اعتماد به نفس بیشتر.

شما می توانید به تماشای کامل Comic-Con panel بالا اما اگر شما می خواهم برای شنیدن مدیر بحث در مورد فرانکشتاین که نقل قول می آید در حدود 7:35.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب