شما می توانید خرید بوستون دینامیک نقطه ربات (اگر شما $75,000)

Boston Dynamics' Spot robot
بوستون دینامیک

ما دیده ایم بوستون دینامیک ” چهار پا سگ روباتیک نقطه کمک به تریاژ بیماران با COVID-19 کشیدن یک ریکشا نگه داشتن درب برای یک شخص ربات مسافت یک کامیون جعبه گله گوسفند و بیشتر. تا به حال نقطه تنها در دسترس به عنوان یک در کوتاه مدت تحت اجاره بوستون دینامیک ” Adopter اولیه برنامه است و در حال تغییر است. کسب و کار در ایالات متحده در حال حاضر می توانید خرید خود را بسیار خود را نقطه روبات.

نقطه ای است که به معنای تجاری و استفاده های صنعتی و سفارشات منوط به بوستون دینامیک شرایط که نیاز به “مفید” استفاده از روبات ها است. که ممکن است سرکوب برخی از نگرانی در مورد یک ربات تصاحب.

روبات ها در دسترس خواهد بود از طریق فروش آنلاین و اشخاص علاقه مند می تواند تماس بوستون دینامیک برای نقل قول. برای مرجع نقطه اکسپلورر طراحی شده برای توسعه دهندگان به دنبال کار با نقطه باعث می شود یک ربات در دسترس برای $74,500. باتری اضافی و اضافه کردن فایرفاکس مانند LIDAR اجرا می تواند از $4,620 به $18,450 بود.

“در بوستون دینامیک, ما دهه را صرف ایجاد و پالایش روبات های پیشرفته با تحرک و چابکی و هوش چون ما معتقدیم چالاک روبات می تواند به حل طیف گسترده ای از مسائل و مشکلات دنیای واقعی” گفت: Marc Raibert رئیس و بنیانگذار بوستون دینامیک است. “ترکیبی از نقطه های پیچیده نرم افزار و عملکرد بالا طراحی مکانیکی ربات را قادر می سازد برای تقویت دشوار یا خطرناک انسان کار می کنند. در حال حاضر شما می توانید با استفاده از نقطه به افزایش ایمنی انسان در محیط و وظایف که در آن سنتی اتوماسیون نشده موفق بوده است.”

در این مقاله: بوستون دینامیک, کسب و کار, ما, رباتیک, فروش, تجاری, ربات, نقطه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>