Quibi شده است در اینجا کمتر از یک ماه و آن را در حال حاضر نشت اطلاعات

تصویر: QuibiQuibi های گیج کننده تلفن همراه-برای اولین بار تصویری جریان است که راه اندازی در اوایل این ماه در ح

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Quibis Been Here Less Than a Month and Its Already Leaking Data
تصویر: Quibi

Quibi های گیج کننده تلفن همراه-برای اولین بار تصویری جریان است که راه اندازی در اوایل این ماه در حال حاضر یافت شده است انجام برخی از سایه مسائل خود را با داده ها. یک گزارش جدید نشان داده است این شرکت به بیرون درز کاربر آدرس ایمیل به چندین شخص ثالث تبلیغات و تجزیه و تحلیل شرکت ها از طریق آن ایمیل تایید روند.

تبلیغات

گزارش منتشر شده در رسانه توسط ژاک ادواردزبنیانگذار تجزیه و تحلیل شرکت پیروزی متوسط و زاج سفید از سال 2008 اوباما در مبارزات انتخاباتی دیجیتال تیم. در آن ادواردز می گوید که جدید Quibi که کاربران را وادار به ارسال ایمیل های خود را برای ایجاد یک حساب کاربری و سپس خواست که برای تایید حساب کاربری از طریق یک لینک. اما این لینک نیز موجود است که کاربر ایمیل آدرس در URL که پس از آن فرستاده شده در متن ساده به اشخاص ثالث از جمله گوگل, توییتر, Snapchat, Facebook و بریتانیا بر اساس شرکت به نام CivicComputing.com.

تبلیغات

ادواردز اشاره می کند که Quibi مطلع شد از نشت در مارس 17, اما این ایمیل هنوز در حال به بیرون درز کرد همانطور که از آوریل 26. که از اصلی آزمون Quibi پیدا شد در حال ارسال اطلاعات کاربر به چندین جدیدتر شرکت های مانند LiveRamp.com, SkimAds و Tapad.

در این مرحله سخت اینترنتی جانبازان احتمالا فرض کنیم همه چیز ما آنلاین است که به فروش می رسد از چپ و راست. به آن نقطه ادواردز گزارش همچنین خواستار خروج مقدار زیادی از شرکت های دیگر مانند واشنگتن پست, JetBlue, Mailchimp, و Wish.com برای به اشتراک گذاری کاربر ایمیل با شخص ثالث بازاریابان. گفت: چند دلیل وجود دارد که چرا Quibi انجام آن بسیار نگران کننده است.

اول Quibi است با نام تجاری جدید. آن را راه اندازی آوریل 6—حدود سه هفته پیش و در حال حاضر دارای بیش از 2.7 میلیون دانلود نرم افزار. در حالی که شما می توانید فرض کنیم برخی از کسانی که همان کاربران redownloading برنامه بر روی دستگاه های متعدد که بسیاری از مردمی که تا به حال ایمیل های خود را به بیرون درز. Quibi به تازگی نیز نمی سپر آن را از این واقعیت است که آن را راه اندازی طولانی پس از قانون حفظ حریم خصوصی مانند اروپا GDPR و کالیفرنیا مصرف کننده حریم خصوصی وارد عمل شدند و در محل. هر شرکت جدید راه اندازی باید به حال این حفاظت از حریم خصوصی قوانین و مقررات در ذهن در هنگام ساخت از محصول خود را. قرار داده و آن دو چیز با هم و آن را سخت به این باور Quibi تا به حال هیچ ایده آنچه در آن انجام شد. حتی اگر شما آن را باور یک "حادثه" است که نگران کننده و یک دلیل دیگر.

در گزارش خود ادواردز اذعان این نوشته که "این یک بی احترامی تصمیم به هدفمند نشت همه کاربر جدید ایمیل خود را به شرکای تبلیغاتی وجود دارد و تقریبا هیچ راه است که بسیاری از مردم در Quibi بودند نه تنها آگاه از این طرح کمک کرد اما معمار این کاربر نقض."

تبلیغات

در انصاف Quibi را حفظ حریم خصوصی سیاست دولت است که آن را ممکن است به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث را برای چیزهایی مانند وب سایت, میزبانی وب, ذخیره سازی داده ها تجزیه و تحلیل داده های شخصی, تبلیغات, آگهی, اندازه گیری و تایید تبدیل پیگیری های به اشتراک گذاری اجتماعی و کل بسیاری از دیگر بازاریابی gobbledygook. اما به اشاره با انواعاعتماد در سیاست حفظ حریم خصوصی می کند Quibi به صراحت شامل ردیابی فعالیت های آنلاین—آن چیزی است که نشت این ایمیل خواهد شد کمک به این شرکت ها را به عنوان آنها ترکیب اطلاعات از منابع مختلف.

ما خواسته Quibi برای کسب اطلاعات بیشتر به چرا و چگونه هر یک از این اتفاق در وهله اول اما Quibi سخنگوی کاهش یافته است به نظر رکورد. این شرکت انجام انواع بگویید که آن را به حال بلافاصله موضوع به "لحظه" بود نشان داد به Quibi امنیتی و تیم مهندسی—اما هیچ کدام از آن پاک می کند به همین دلیل این نوع از عمل بود و حتی اجرا در تمام.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب