Ex-HTC رئیس پیتر چو ساختمان بلند پروازانه ترین دنیای مجازی و در عین حال

پیتر چو مرد بهترین و شناخته شده برای پیشرو HTC از طریق آن "بی سر و صدا درخشان" سال و فراتر از آن یک سرمایه گ

توسط DOSTEMANSALAM در 6 خرداد 1399

پیتر چو مرد بهترین و شناخته شده برای پیشرو HTC از طریق آن "بی سر و صدا درخشان" سال و فراتر از آن یک سرمایه گذاری جدید. آن را به نام XRSpace و آن را بسیار بیشتر از نزدیک مربوط به HTC Vive از HTC یکی M8. سه سال در ساخت XRSpace به ارمغان می آورد به زندگی خود را در چشم انداز اجتماعی آینده در داخل واقعیت مجازی (VR) که در آن شما می توانید خود را بالا پنج, دوستان, اویختن در مجازی خود را در اتاق نشیمن و تای چی درس در یک VR تپه.

صحبت من با چو و تیم خود را پیش از راه اندازی به درک چه چیزی باعث XRSpace متفاوت است.

دیدن و لمس و ارتباط برقرار کردن

"چشم انداز ما این است که برای گرد هم آوردن مردم بدون توجه به جایی که آنها در جهان می گوید:" چو. "ما در حال ایجاد واقعیت های اجتماعی آینده یک جهان که در آن مردم تعامل هر دو از نظر جسمی و عملا در راه است که بیشتر آشنا و شبیه خود ما تعامل انسان. هدف ما این است که از این به توده ها نه فقط پارسه یا adopters اولیه."

واقعیت مجازی تلاش کرده است برای به دست آوردن منافع در خارج از بازی و استفاده از کسب و کار تا چه چو و XRSpace طرح?

این شرکت می خواهد برای ایجاد یک منسجم جهان است که مردم می خواهند به صرف زمان در جایی که نماد خود را به نظر می رسد شبیه به خود را در دنیای واقعی خود را. به جای استفاده از کنترل کننده های شما با استفاده از دست خود را به تعامل با جهان و افراد دیگر.

"چشم انداز ما این است که برای گرد هم آوردن مردم بدون توجه به جایی که آنها در جهان هستند."

"پس از VR راه اندازی شده اند وجود دارد بسیاری از موانع پذیرش گسترده" چو گفت. "این سخت افزار حجیم غلط انداز سخت و پیچیده است و خیلی مطالب جالب. به طور منظم مصرف کننده هنوز هم ممکن است شک و تردید در مورد آن. در سه سال گذشته ما می خواستیم برای حل این. ما را به طور منظم مصرف کنندگان در مرکز همه چیز را ما انجام می دهیم."

اما پایین آوردن موانع بین مردم هر روز و تکنولوژی پیچیده تر است گفت: پس از آن انجام می شود. به همین دلیل XRSpace است ساختمان خود را VR هدست طراحی شده با سهولت استفاده در ذهن است.

دیدار با Mova

XRSpace این هدست است که به نام Mova, و اگر چه من در میانهی شب برگزار می شود و یا سعی کردم یکی در عین حال این نگاه فشرده و منظمی طراحی شده که من تو را دیدم آن را در طول مصاحبه تصویری. آن را بیشتر گوگل افکار پوچ تر از پلی استیشن VR. یک Qualcomm Snapdragon 845 chipset, زوج با 6GB رم را فراهم می کند 25 درصد عملکرد بهتر نسبت به Snapdragon 835 مورد استفاده در بسیاری دیگر از زمان VR هدست.

"ما می خواستیم به سخت افزار کوچک و زیبا" چو گفت.

در حالی که هدست, براق, واقعی پیشرفت در راه ارتباط برقرار کردن با VR جهان است. این Mova نمی آید با کنترل کننده به دلیل آن را نمی کند به آنها نیاز دارید. روش کنترل همه بخشی از طرح به Mova درخواست تجدید نظر به توده ها.

"ما تصمیم گرفت تا فقط با استفاده از دست برهنه" چو گفت. "چیزی ساده واقعا آسان است. هیچ کنترل. بدون نیاز به انجام هر چیز دیگری. ما می خواهیم مردم را به استفاده از دست خود در دنیای مجازی مانند آنها در جهان واقعی است. این طبیعی است. شما با قرار دادن دست خود را به لرزش دست بالا پنج توپ و کف زدن."

نوری سنسور در مقابل Mova را تشخیص حرکات دست و عدم وجود یک کنترل را به شما احساس می کنید شخصی متصل به مردم و اشیاء در دنیای مجازی است. در نمایشی که من دیدم آواتار می تواند انجام در زندگی واقعی اصول اولیه مانند تکان دادن دست (چیزی که در حال حاضر دشوار است برای انجام این کار در زندگی واقعی). اما جهان شما وارد است نه محدود به حرکت نیم تنه خود را. شما همچنین می توانید حرکت و فضا حداقل به یک درجه است.

"ما واقعا نوآورانه سنسور نوری آن را به عنوان آسان نیست به وضوح تشخیص حرکات دست. آن زمان ما سه سال برای غلبه بر این" چو توضیح داد. "ماژول دارای یک تراشه مخصوص یادگیری عمیق و خود ما الگوریتم به رسمیت شناختن, ظریف دشوار الگوهای جنبش. هوشمند ردیاب متصل به زانو یا پا به ردیابی حرکات بدن."

در حال حرکت به Manova

جهان شما دسترسی از طریق Mova است به نام تحليل واريانس چند متغيره و شما در حال ارائه شده توسط یک آواتار دیجیتال. چو و شرکت خود را قرار داده و مقدار زیادی از فکر به چه آواتار باید نگاه و در نهایت حل و فصل در یک سبک است که واقعی هر چند نه به طور کامل واقع بینانه است.

پایان نامه دو از سبکی دیجیتال آواتار آماده به پر Manova.

"یکی از دلایل VR نیست بسیار همهجانبه امروز به دلیل آن را فاقد خوب دیجیتال, آواتار" چو گفت. او تا به برخی از تخصص در این زمینه است. پس از فراق راه با HTC او رئیس جلوه های بصری شرکت Digital Domain است که ایجاد چندین مجازی انسان است.

"دیگر VR سیستم عامل استفاده کارتونی آواتار, بنابراین ما می خواستیم برای ایجاد یک با کیفیت بالا, واقعی آواتار. تا زمانی که مردم شما را ملاقات کند, آنها می دانند که آن را به شما. [ما آواتار] دهکدهای یک با کیفیت بالا و بافت پوست و بدن کامل, بنابراین ما می توانید پیگیری همه چیز است. آن را با استفاده از هوش مصنوعی به صورت متنی آگاهی و پیگیری دست و حرکات بدن و صورت و بیان بیش از حد."

خود را خصوصی سینما در Manova

آن را نمی خواهد سقوط به Uncanny Valley دام ، بسیار تلطیف آواتار را متمایز صاف و براق شبیه به یک CGI فیلم از پیکسار یا زندگی-مدیریت بازی مثل سیمز.

آنها خواهد شد با استفاده از ایجاد یک همراه با برنامه و می توان با متنوع لباس برای محیط های مختلف. شما می توانید استراحت در فضای خصوصی خود را در لباس های مختلف از یکی از شما عینک را به جلسه کسب و کار و یا به خود تای چی درس.

بله درست است. تای چی درس. و این فقط آغاز است.

داخل دنیای مجازی از تحليل واريانس چند متغيره

XRSpace جهان حرکت می کند به دور از آنچه که این تیم به نام معمولی "فروشگاه app تجربه" که در آن شما وارد یک VR فضا برای فعالیت و پس از آن ترک. تحليل واريانس چند متغيره است که یک دنیای مجازی با ماندگار حوزه های خصوصی و دولتی. وجود دارد یک شهر با سینما زندگی می کنند, موسیقی, مرحله, رویدادهای ورزشی, یک باشگاه شبانه و یک بازی با بازی های کوچک.

تحليل واريانس چند متغيره شهر

فضای خصوصی خود را دارای یک اتاق نشیمن و خصوصی سینما. شما می توانید دعوت مردم به تماشای چیزی تغییر روشنایی و تغییر دکور. در جای دیگر در Manova وجود دارد جلسه فضاهای کلاس های درس و سحر و جادو Lohas یک فضای با مناطق ویژه برای یوگا و تای چی جلسات, پیاده روی, دوچرخه سواری و مراقبه است.

تای چی در سحر و جادو Lohas منطقه از تحليل واريانس چند متغيره

XRSpace امیدوار وسعت فعالیت های گسترده جهانی کمک خواهد کرد مردم را و دعوت دوستان به همراه دارد و قصد دارد برای برگزاری فعالیت های مردم می توانند با عضویت در هر روز.

هر جامعه نیاز به اعتدال بنابراین XRSpace برنامه ای برای کار با همکاران خدمات به معرفی یک گزارش و سیستم بلوک. جامعه مدیران کمک خواهد کرد که مدیریت فعالیت های اجتماعی.

هنگامی که شما می توانید مراجعه کنید و چقدر هزینه خواهد داشت ؟

این XRSpace Mova هدست هزینه خواهد شد $599 و فروش آنلاین و از طریق شرکای این که آیا آن یک شبکه و یا یک آموزشی بدن و همچنین از طریق کانال خرده فروشی. این شرکت انتظار دارد که شرکای شبکه به فروش Mova هدست با یارانه هنگامی که آن را خریداری کرد و با یک قرارداد برای 4G/5G دسترسی داشته باشید.

این Mova هدست را در رنگ سفید یا نارنجی

4G LTE و Wi-Fi مدل خواهد بود زمانی بین جولای و سپتامبر امسال شروع در تایوان و 5G نسخه بعد خواهد آمد به احتمال زیاد در رابطه با یک شریک شبکه. چو امیدوار است آمریکا به دنبال خواهد داشت همراه با اروپا است.

"این امر می تواند خوب اگر ما با راه اندازی یک سرویس شریک" چو گفت. "ما می خواهیم به مطمئن شوید که زمانی که مصرف کنندگان باید این کار ما می خواهیم آنها را به بسیاری از خدمات نیز هست."

XRSpace همکاری با دویچه مخابرات و تایوان Chunghwa Telecom به علاوه این کار با محتوای شرکای مانند GoPro Insta360 گتی ایماژ, GQ, رواج, دیجیتال, دامنه, Klook سفر Futuretown رزولوشن بازی ها و دیگران است.

آنچه در مورد بازدید از تحليل واريانس چند متغيره و بدون Mova هدست ؟ "هنوز رتبهدهی نشده است" گفت: چو. "حق هیچ w ما تنها کار بر روی این هدست به دلیل آن را با این نسخهها کار میکند یکپارچه دیجیتال آواتار و دست پیگیری."

قدرتمند احساسات در VR جهان

سفارشی هدست فعالیت های متعدد و داده های تلفن همراه پشتیبانی همه را XRSpace جاه طلبی منحصر به فرد اما چو فکر می کند Manova در نهایت واقعی قلاب.

"شما می توانید انجام دهید تای چی و شما می توانید این کار را با دوستان خود و یا یک معلم," او گفت:. "این فقط یک فرد مجرد است. مربی می تواند نگاه شما را در دنیای مجازی به دیدن شما انجام آن را به سمت راست و شما می توانید نگاهی به این مربی بیش از حد و تشویق. که بسیار قدرتمند است."

ما پیدا کردن اگر او درست بعد از این سال. اگر هیچ چیز دیگری, XRSpace زمان به سختی می تواند بهتر شود.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب