چرا MJ به توافق سبز-نور 'آخرین رقص'

روز اول ژوئن 21, 2016, فیلمساز مایک Tollin سوار یک redeye پرواز از لس آنجلس به شارلوت, N. C.او امیدوار بود به

توسط DOSTEMANSALAM در 1 اردیبهشت 1399

روز اول ژوئن 21, 2016, فیلمساز مایک Tollin سوار یک redeye پرواز از لس آنجلس به شارلوت, N. C.

او امیدوار بود به یک جلسه بعدی روز است که تا به حال هیچ برنامه ریزی زمان شروع و یا حتی تضمین می کنند که این امر رخ می دهد. آن را با یک مرد او هرگز شخصا صحبت با اما تا به حال به تماشای برای سال کسی بود که هر دو یکی از معروف ترین و معروف گریزان مردم بر روی زمین است. این یک پرواز از ایمان است.

"هنگامی که آن را مایکل جردن, شما فقط به" Tollin گفت.

در خطر سرنوشت یکی از بلند پروازانه ترین ورزش مستند پروژه تا کنون پیشنهاد چه خواهد برخی چهار سال بعد تبدیل به "آخرین رقص", a 10-بخش ویژه مجموعه برای شروع پخش یکشنبه در ESPN (9 p. m. ET).

این یک متنوع در عمق نگاه در 1997-98 شیکاگو بولز و اردن در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان NBA بزرگترین بازیکن در پایان یکی از NBA بزرگترین سلسله.

اما می تواند وجود داشته باشد هیچ پروژه ای بدون تصویب اردن این تیم بازیکن ستاره و سگ آلفا رهبر بود که swatted کردن بی حد و حصر تعداد قبلی رزین های قبلی تولید کنندگان و نویسندگان از طریق سال.

یک فیلم در مورد کسانی که بولز تیم منهای اردن مشارکت خواهد بود مسخره است. حتی در مفهوم فاز, هر کس از توزیع کنندگان بالقوه به هم تیمی های نزدیک ممکن است برای مصاحبه همین سوال پرسیده: "آیا MJ آن را انجام?"

اگر Tollin می تواند اردن هر چند او مشکوک floodgates از بهره خواهد باز در هر راه قابل تصور (در واقع "آخرین رقص" شامل نشستن فراز با آمار و ارقام به عنوان متنوع به عنوان رئیس جمهور اوباما و کارمن الکترا).

همچنین در خطر goldmine از پشت صحنه فیلم از که هرج و مرج ستاره نکردم قهرمانی فصل است که در خدمت به عنوان یک پایگاه سری. قبل از-آن-زمان-دسترسی آزمايش ایده NBA, فیلم, تهیه کننده به نام Andy Thompson برادر (به Mychal) و عمو (به کلی) از دو NBA نوابغ. آن سبز روشن در آن زمان توسط یک, NBA, فیلم های اجرایی به نام آدم و نقره است که در حال حاضر در لیگ کمیسر.

آن را یک ایده درخشان اما این فیلم شده بود نشستن و نهان و قفل شده است و در طاق تا کنون پس چون در حال حاضر آن را آسان به دریافت اردن به توافق برسند به این پروژه است. به عنوان یک شرط خود را برای همکاری به او داده شده است حرف آخر در آن تا کنون استفاده می شود. در سراسر 18 سال, اردن تا به حال هرگز.

Tollin مسلح بود با یک نامه به اردن ساخت زمین خود را (در مورد این جلسه کوتاه بود) و یک نگاه/داستان کتاب از انواع که تقریبا گذاشته هشت قسمت docuseries به فروش این مفهوم به عنوان بستر مناسب برای داستان. او و تیم خود را در ماندالای رسانه های ورزشی در حال حاضر ریخت و مقدار زیادی از کار را به این زمین.

Dennis Rodman gets beer and champagne poured on his head by teammate Michael Jordan after winning the 1997-98 NBA title. That season is the subject of 'The Last Dance,' a 10-part docuseries airing on ESPN. (MIKE NELSON/AFP via Getty Images)
Dennis Rodman می شود آبجو و شامپاین ریخت و بر سر او با هم تیمی مایکل جردن پس از پیروزی 1997-98 عنوان NBA. که فصل موضوع 'آخرین رقص,' a 10-بخش docuseries پخش در ESPN. (MIKE نلسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

Tollin اعتبار جعلی از سه دهه تولید و کارگردانی آمار نشان می دهد و فیلم از چند "30 برای 30s" در ESPN به "Varsity Blues", "مربی کارتر" و دیگران در تئاتر. یک کلید کوچک برای Tollin دانش در آن زمان بود, 2014 doc در Allen Iverson که اردن دیده بود و دوست داشت خیلی او به اشک نقل مکان کرد.

در All-Star Game در تورنتو که در سال Tollin متقاعد کرده بود اردن کسب و کار همکاران Estee Khazaal و Curtis, Polk, در مورد چشم انداز خود را برای این پروژه است.

از محمدجواد gatekeepers فکر وجود دارد به اندازه کافی از یک فرصت است که اردن برای آن بروید و آنها موافقت کردند که به او نشست. که به تنهایی یک گام بزرگ. از طریق سال های مشهور هالیوود, چهره های اعم از اسپایک لی به Danny Devito سعی کرده بود برای این پروژه است. نه حتی در مقابل اردن است.

در حال حاضر چهار ماه بعد روز کلیولند کاوالیرز شد برگزاری مسابقات قهرمانی رژه و بقیه لیگ شد شاخص به صورت زیر شب پیش نویس آمد Tollin شانس.

آن را و یا شکستن.

نه فقط برای او بلکه شاید برای هر کسی است. اگر نه مایک Tollin در این زمان پس از آن که یا هنگامی که همیشه می تواند دریافت این انجام می شود ؟

Khazaal و پولک ملاقات Tollin در شارلوت و در نهایت آنها را به اورلئانز تسهیلات که در آن اردن حق رای دادن را صاحب اکثریت بود در پیش نویس دبستان. Tollin گفت که او عصبی — این بود که مایکل جردن بعد از همه — اما همچنین مطمئن است که او تا به حال یک شات واقعی.

این موضوع شدن اردن به توافق برسند که این ارزش آن را.

پس از بازنشستگی خود را اردن زندگی کرده بود نسبتا خصوصی زندگی است. او به ندرت شنبه برای مصاحبه و یا در تلویزیون ظاهر شد و با وجود مشخصات بالا NBA موقعیت و خدمت به عنوان تحت اللفظی نام تجاری برای یک جهانی شرکت کفش. خود را در رسانه های اجتماعی پروفایل عملا وجود ندارد.

چه MJ پیدا کرده بود زد مقابله با مدرن ترین ورزش-سرگرمی تفکر — کمتر قرار گرفتن در معرض بهتر است. توسط باقی مانده خصوصی خود, شهرت, شخصیت و قدرت رشد داشته است. او نمی نیاز به یک اعلام فرفره یا به قاضی با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقات و یا به پست "relatable" Instagram عکس های خود را.

او در حال حاضر کمی مرموز ظاهر courtside در اورلئانز بازی و در زمین گلف بزرگ, سیگار, سیگار برگ, اما بسیار دیگری نیست. خصوصی, زندگی خصوص او. او نیاز به پول است. او نمی نیاز به توجه. او نیاز ندارد و چاپلوسی. او تا به حال مقدار زیادی از کار بر روی صفحه است.

در آن زمان او 53 ساله خود ساخته میلیاردر و هنوز هم یکی از جالبترین مردم در این سیاره ... نزدیک به دو دهه پس از آخرین عنوان.

"وجود دارد چیزی جادویی در مورد مایکل" Tollin گفت. "او یک پدیده جهانی و یک نماد جهانی."

پس چرا بخشی از برخی از docuseries? اگر افسانه ای خود را به حال تبدیل به واقعیت خود را به همین دلیل اجازه دهید واقعیت احتمالا تاثیر خود را از افسانه ؟

این سوالی است که Tollin آماده شد برای او به عنوان رهبری را به خوبی منصوب, دفتر, کامل با قفسه برگزاری تصاویری از اردن و خانواده اش. وجود دارد محمدجواد قوی در 6-پا-6 و استقبال از او را با دست تکان دهید.

"من در تلاش بود به نگاه او در چشم اما او بلافاصله خلع سلاح شما" Tollin به یاد می آورد. "او استقبال."

Tollin تا به حال شده است در یک میلیون زمین نشست. گاهی اوقات این موضوع طول می کشد تا آماده مواد و مجموعه آنها را بدون نگاه و سپس منتظر ارائه شفاهی. بار دیگر آنها را سرسری نگاه قبل از از دست دادن تمرکز.

Mike Tollin, right, is the man who persuaded Michael Jordan to be a part of 'The Last Dance.' (Bryan Steffy/Getty Images for Variety)
مایک Tollin درست است که متقاعد مایکل جردن به بخشی از " تاریخ و زمان آخرین رقص.' (Bryan timis timisoara masturbate/گتی ایماژ برای تنوع)

"شما هیچ وقت نمی دانید" Tollin گفت. "این می توانست بیش از پنج دقیقه."

اردن متفاوت بود. او به عنوان پذیرفته شده تهيه مواد او از جیبش یک جفت از عینک مطالعه.

"مایکل جردن است خواندن عینک؟" Tollin فکر می کردم.

اردن و سپس نشسته در سکوت و خواندن کل نامه. او سپس از جیبش کتاب داستان باز آن را به یک صفحه و دعوت Tollin به رفتن را از طریق آن. به طوری که آنها را برای 30 تا 40 دقیقه در هر صفحه هر نقل قول هر جزئیات مورد بحث قرار گرفت. او به طور کامل گرفته شده.

"است که نبوغ مایکل جردن" Tollin گفت. "او توانایی این را دارد که واقعا در حال حاضر. این یک مهارت است. او تمرکز دارد. زمانی که او در چیزی بر او تمام راه را در."

Tollin تا به حال دو ضروری استدلال.

"و به او گفتم: بچه ها به دفتر من می آیند و هر روز با پوشیدن کفش های خود را و آنها هرگز شما را به بازی. از آن زمان به انجام این کار است.' "

اردن مخالفت نمی.

بخش دوم این بود که اردن و پایان Bulls سلسله بودند یک داستان پیچیده است. اردن وحشی رقابت و گاه به گاه abrasiveness او پیچیده است. او می تواند به طرز وحشیانه ای خواستار با هم تیمی ها و مربیان و بدون مقدار زیادی از زمان برای گفتن داستان کامل او نمی تواند ارائه شده در full — یعنی چگونه او نیز خواهد ساخت اعتماد و پشتیبانی به تعادل همه چیز را و چگونه او هرگز نمی خواست کسی به کار سخت تر از او بود.

یک سری طولانی را فراهم می کند زمان برای آن است. با تشکر از اسناد مانند Netflix بکشد 10-بخش "ساخت یک قاتل" و ESPN پنج قسمت "O. J. Simpson: ساخته شده در امریکا" پروژه ها از جمله دامنه محبوب بودند با بینندگان.

وجود دارد برخی از بحث اما اردن بیشتر بود ارائه ایده های. پس از آنها کار می کرد از طریق کتاب MJ بسته آن ایستاد و پیاده در اطراف میز با یک دست طولانی در Tollin جهت.

"بیایید آن را انجام دهد" اردن گفت. "چه ما در حال حاضر؟"

Tollin رو به کار تقریبا بلافاصله پوشش یک تیم همه ستاره از تولید کنندگان و سردبیران. که شامل مدیر Jason Hehir که از طریق فیلم های مستند در سال 1985 شیکاگو خرس و کشتی گیر آندره غول پیکر در حال تبدیل شدن به شناخته شده برای بی امان خود را پیگیری و آماده سازی برای مصاحبه.

یک سری در مورد 1997-98 گاو بود به عنوان خوب به عنوان 1997-98 گاو نر.

در پایان 106 آمار و ارقام در داخل و اطراف این تیم نشسته برای مصاحبه اضافه کردن دیدگاه و بینش به ساعت که هرگز قبل دیده می شود, NBA, فیلم, فیلم. اردن را سه طولانی جلسات خود را. در حال حاضر نزدیک به چهار سال پس از MJ چراغ سبز "آخرین رقص" آماده است تا برای بار نخست.

آن است که حتی طولانی تر از اصل برنامه ریزی شده (10 قسمت به جای هشت) و به تازگی نقل مکان کرد و از ماه ژوئن آزاد با توجه به برنامه نویسی نیاز ایجاد شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. آن را دریافت و بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

"شما واقعا احساس می کنید مانند شما در حال peeking پشت پرده از بزرگترین سلسله تا کنون" Tollin گفت.

و این همه را با یک تا حدودی نامشخص پرواز به شارلوت امید و هوی و هوس یک نامه و یک نگاه کتاب و کمتر از Micheal Jordan, خواندن و همه خیره در سراسر میز.

"که بود خیلی خوب جلسه" Tollin گفت: با خنده.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب