چرا, I مجوف و در نهایت خریداری 4K Blu-ray player

من نمی نیاز به یک 4K پخش Blu-ray. نه واقعا. برای من نوشته اید گسترده است که این پلت فرم است که تقریبا مرده در آب پس از آن راه اندازی شد در سال 2016. و پس از آن وجود دارد این واقعیت است که من در حال حاضر باید یک Xbox One X برای پخش 4K Blu-ray دیسک های. در عین حال به عنوان روز تاری به هفته (و شاید ماه) تحت قرنطینه من احساس می کردم که کسب و کار گربه meme: “من باید خرید 4K پخش Blu-ray.”

حقیقت این است که من همیشه متنفر بودم برخورد با Xbox One X را آهسته رابط برای پخش دیسک های و من هرگز گرم تا با استفاده از این گیم پد به عنوان یک کنترل کننده. مطمئن شوید که من می تواند یک ایکس باکس رسانه ها از راه دور, اما واقعا من می خواستم یک راه حل کامل برای من 4K دیسک گلایه. بنابراین حتی اگر من media center است که در حال حاضر بیش از حد شلوغ با فوق Xbox One X همراه با PS4 Pro, Apple TV, Denon گیرنده و یک سوئیچ حوض ناشیانه wedged در من آغاز شده به دنبال مستقل 4K بازیکنان Blu-ray به صورت جدی بیش از سال گذشته است.

هزینه یک موضوع برگزار شد که من در اوایل. در حالی که حالت عادی Blu-ray پخش شده فوق العاده ارزان برای برخی از زمان — اغلب زیر 100 $ — خود را 4K خواهر و برادر بودند برای رفتن حدود 300 دلار است. من نمی تواند توجیه که زمانی که قیمت 499 دلار Xbox One X بازی همان دیسک بود و در حال حاضر متصل به سیستم سرگرمی (خوب تنبلی بود یک عامل بیش از حد). اما در طول سال 2019 متوجه شدم که 4K بازیکنان انداختن و نزدیک به 200 دلار و گاهی کمتر.

پس از آن وجود دارد این واقعیت است که Xbox One X نیست کاملا برجسته 4K پخش Blu-ray در اطراف. برای یک, آن را پشتیبانی نمی کند Dolby Vision HDR. در حالی که مایکروسافت قادر به پچ در دالبی Atmos پشتیبانی در سراسر Xbox One صف دالبی را HDR تکنولوژی در دسترس نیست در هر نقطه خارج از Netflix برنامه. که نبود مشکل برای من زمانی که چند 4K Blu-ray دیسک های ارائه شده Dolby Vision. اما در حال حاضر که آن را ظاهر بیشتر من شروع به احساس می کنم مثل من گم شده بود. من در مورد زندگی با یک sub-par John Wick 3 را مشاهده و تجربه است.

دوباره دور و neater اتاق نشیمن از معدن. سونی

سپس COVID-19 pandemic اتفاق افتاده است. من و همسرم خودمان را به دام افتاده در تنگ بروکلین آپارتمان با بی قراری 18 ماه است. در پایان روز همه ما می خواستیم سرگرمی آسان قبل از ما تا به حال از خواب بیدار و به بطور منظم احساس جنون از coronavirus بار دوباره. مطمئن شوید که وجود دارد تن از مسائل به تماشای Netflix و Hulu, اما ما همچنین یک کتابخانه بزرگ از Blu-rays (4K و HD به طور یکسان) که ما عاشق بازبینی. و پس از درد و رنج از طریق دیگری غیر قابل توضیح Xbox One X تصادف در حالی که بازی در یک فیلم تصمیم گرفتم از آن زمان به پرش.

خرید سونی UBP-X800M2 در آمازون – $250

تحقیقات من در نهایت منجر به سونی 4K Blu-ray صف به طور خاص UBP-X800M2. آن را هنوز هم کمی گران اما من موفق به ذخیره یک بیت چیدن مرمت مدل. آن دسته Dolby Vision هست (هر چند گاهی اوقات من نیاز به صورت دستی را انتخاب کنید و آن را در دیسک های منو) و نشانی از یک کار بزرگ از upconverting HD Blu-ray دیسک به 4K. آن از راه دور است که ساده و آسان برای استفاده است. و به عنوان یک پاداش آن را نیز پشتیبانی از وضوح بالا SACD و دی وی دی صوتی دو تو رفتگی در دیوار دیگر فرمت های من نمی تواند کمک کند اما پشتیبانی از بیش از دو دهه گذشته است. (آه.)

از لحظه ای که من در ظهور John Wick 3, من می دانستم که من تصمیم درست. فیلم شروع شده و به مراتب سریع تر از هر چیزی را بر روی Xbox One X. و پس از کمی جزئی با تنظیمات پخش و همچنین تحویل به مراتب بهتر به دنبال 4K پخش Blu-ray را تجربه کنند. چراغ های نئون روشن منهتن رقصید همراه با تاریکی rain-slick خیابان های شهر زحمت. و با تشکر از Dolby Vision توانایی به رسیدگی به آن فراداده پویا — اساسا اجازه آن را remap آن HDR تنظیم برای هر صحنه تنها-همه چیز فقط ظهور کمی بیشتر نسبت به حالت عادی HDR10 فیلم. HDR10 مزیت بودن منبع باز قالب, اما آن دسته فراداده در استاتیک راه که می تواند منجر به آثار در برخی از تلویزیون های (این AVForum پست توضیح می دهد ابرداده تفاوت هست).

از آنجایی که من برداشت کرده ام این سونی, بازیکن, من پیدا کردم خودم با بهره گیری از فرایند چیدن یک Blu-ray از کتابخانه ما خیلی بیشتر است. به عنوان یک cinephile و کسی که هرگز اعتماد خدمات جریان به طور کامل (حتی اگر من “خرید” یک فیلم دیجیتالی) من همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من برای رسانه های فیزیکی. این دیسک ها برای من مهم است بنابراین من نیز ممکن است درمان آنها به ویژه بازیکن از خود را بسیار خود را.

در این مقاله: UBP-X800M2, سونی, 4K, Blu-ray, 4K Blu-ray player, media format Blu-ray, 4K, دیسک, سرگرمی, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im