شما می توانید سعی کنید crowdfunded فضا سیم 'ستاره شهروند' به صورت رایگان در حال حاضر

Cloud Imperium Games خواهد Star Citizen تا کنون به پایان رسید ؟ این سوالی است که من شک دارم

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
Star Citizen
Cloud Imperium Games

خواهد Star Citizen تا کنون به پایان رسید ؟ این سوالی است که من شک دارم کسی می داند پاسخ به در حال حاضر. اگر شما کنجکاو در مورد وضعیت بازی هر چند هنوز کمک به آن به شدت موفق کمپین crowdfunding خبر خوب: آن را در حال حاضر رایگان به بازی. توسعه دهنده Cloud Imperium Games در حال اجرا است دو هفته 'رایگان پرواز' در مراسم جشن داستانی آن Invictus هفته راه اندازی. تا ماه ژوئن 2nd, هر کسی می تواند ثبت نام برای یک حساب کاربری و تست پرواز برخی از داستانی سفینه های فضایی است. "تولید کنندگان مختلف را بیش از هر روز دیگر پس نگه داشتن چک کردن پشت به الهام گرفته شود همه چیز را در این رویداد ارائه کرده است" این شرکت توضیح داد که در یک پست وبلاگ.

ستاره شهروند است که به کارگردانی کریس رابرتز خالق محبوب Wing Commander سری و مترجم آزاد یک فضای مبارزه با شبیه ساز منتشر شده برای PC در سال 2000. روحانی جانشین اعلام شد از طریق Kickstarter در سال 2012 و افزایش بیش از 2 میلیون دلار است. این کمپین crowdfunding سپس ادامه داد: در وب سایت رسمی خود و کشیده در بیش از $286 میلیون به تاریخ. ستاره شهروند دامنه و جاه طلبی های تکامل یافته در طول سال مجبور به شرکت در به عقب راندن آن از تاریخ انتشار رسمی و دلجویی از حامیان با آلفا کوچکتر می سازد. در حال حاضر وجود دارد سه حالت اصلی بازی به نام, جهان, ستاره های دریایی و عرصه فرمانده.

در این مقاله: ستاره شهروند crowdfunding فضای cloud imperium بازی اسکادران 42, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن