ناسا سقط SpaceX ماموریت خود را راه اندازی کرده اید می تواند باعث رعد و برق

ناسا رئیس جیم Bridenstine گفته است که آن را به حال هیچ چاره ای به سقط جنین SpaceX راه اندازی در فلوریدا روز

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

ناسا رئیس جیم Bridenstine گفته است که آن را به حال هیچ چاره ای به سقط جنین SpaceX راه اندازی در فلوریدا روز چهارشنبه خود را راه اندازی کرده اید می تواند باعث رعد و برق به خطر انداختن ایمنی از موشک فالکون 9 و دو خدمه آن را به عنوان رهبری نسبت به فضا است.

بسیار پیش بینی ماموریت هنگامی که آن اتفاق می افتد خواهد بود که اولین بار برای فضانوردان برای سفر در SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها و همچنین به عنوان اولین فضانورد راه اندازی از خاک ایالات متحده آمریکا پس از این برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011 بود به نام فقط چند دقیقه قبل از راه اندازی پس از بی قراری آب و هوا در موشک را در مسیر پرواز موفق به روشن است.

با وجود آشکار سرخوردگی در داشتن برای به تاخیر انداختن راه اندازی است که در حال حاضر مجموعه ای برای روز شنبه, مارس 30 ناسا رئیس باقی ماند, خوش بین, ستایش آن درگیر است.

"من می دانم که وجود دارد بسیاری از ناامیدی امروز, آب و هوا رو ما اما من همچنین می خواهم بگویم این بود که واقعا یک روز بزرگ برای ناسا, این یک روز بزرگ برای SpaceX" Bridenstine در مصاحبه ای گفت: در مدت کوتاهی پس از کنترل ماموریت متوقف ساعت شمارش معکوس. "من فکر می کنم تیم ما کار کرده و با هم در یک واقعا چشمگیر, راه, تصمیم گیری خوب در تمام طول."

او افزود: "اینجا در این مورد خاص ما تا به حال فقط به سادگی بیش از حد برق در جو است. وجود دارد واقعا یک طوفان رعد و برق و یا هر چیزی شبیه به این, اما وجود دارد یک نگرانی است که اگر ما از راه اندازی آن در واقع می تواند باعث رعد و برق و بنابراین ما تصمیم درست است."

در یک قطعه در ناسا, وب سایت سازمان فضایی ایران در مورد چگونگی راه اندازی خود را می تواند رعد و برق.

"حتی زمانی که هیچ رعد و برق و باران یا رعد و برق در حال حاضر خطر رعد و برق هنوز هم وجود دارد اما این یک نوع متفاوت از رعد و برق از هواشناسان نگرانی در مورد.

"راه اندازی یک وسیله نقلیه و پر فراز یابنده از طریق ابرها می تواند سبب بروز رعد و برق در پایین برق در زمینه های بیش از مورد نیاز به صورت طبیعی رعد و برق. که چون خودرو و plume عمل به عنوان هادی و کاهش برق قدرت میدان لازم برای ایجاد یک رعد و برق فلش."

پدیده ای است که به عنوان شناخته شده "باعث رعد و برق."

ناسا اشاره می کند که باعث رعد و برق رخ داده است زمانی که آپولو 12 راه اندازی از طریق ابرها در سال 1969. "این فضاپیما باعث دو صاعقه حتی اگر هیچ طبیعی رعد و برق بود. مناسب سیستم های پشتیبان اجازه پرواز به ادامه بدون فاجعه اما این ماموریت آورده افزایش توجه به مشکلات طبیعی و موجب رعد و برق."

در سال 1987 یک اطلس-قنطورس موشک و محموله نابود شدند زمانی که راه اندازی خودرو باعث رعد و برق. "تخلیه الکتریکی درهم الکترونیکی مغز بدون سرنشین موشک باعث آن را به veer خارج از کنترل و 51 ثانیه پس از مگس" یک گزارش گفت: در آن زمان.

هر کس در حال حاضر به امید شرایط بهتر در روز شنبه هر چند آب و هوا کانال در حال حاضر به ذکر است که جریان هوا در راه اندازی سایت "به دنبال ایده آل است." اگر شنبه 4:33 p. m. E. T. راه اندازی بدون رفتن یکی دیگر از پنجره در دسترس است در روز یکشنبه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب