بارگذاری می فرستد هزاران نفر از پرش دوچرخه الکترونیکی برای بازیافت پشته

Chesnot via Getty Images Uber ارسال کرده است هزاران نفر از دوچرخه برقی به توان بازیافت قراضه

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
PARIS, FRANCE - MAY 14: An Uber Jump bike and Velib Metropole self-service public bikes are parked at a distribution point during the Coronavirus (COVID-19) pandemic on May 14, 2020 in Paris, France. Paris mayor Anne Hidalgo has launched a policy to promote the circulation of bikes in Paris. France is slowly reopening after almost two months of strict lockdown throughout the country due to the epidemic of coronavirus (COVID 19) on May 14, 2020 in Paris, France. The Coronavirus (COVID-19) pandemic has spread to many countries across the world, claiming over 300,000 lives and infecting over 4.4 million people. (Photo by Chesnot/Getty Images)
Chesnot via Getty Images

Uber ارسال کرده است هزاران نفر از دوچرخه برقی به توان بازیافت قراضه به عنوان بخشی از توزیع عملیات خود را پرش e-bike بخش به روروک مخصوص بچه ها-شرکت های آهک. این rideshare غول گفت: این امر می تواند بیش از حد دشوار است به کمک این دوچرخه به دلیل ایمنی و مسئولیت و نگرانی است. سخنگوی گفت: CNBC "بهترین رویکرد مسئولانه به آنها را بازیافت" در حالی که تصویری ارسال شده در توییتر از یک کارولینای شمالی مرکز بازیافت نشان می دهد که آب نبات قرمز دوچرخه در حال خرد به عنوان آهن قراضه.

در اوایل این ماه در حال بارگذاری رهبری $170 میلیون دلار دور از سرمایه گذاری در روروک مخصوص بچه های شرکت آهک. به عنوان بخشی از این سرمایه گذاری آهک در زمان مالکیت هزاران جدیدتر پرش دوچرخه, اما آنها نمی آنهایی ارسال این دوچرخه به سنگ شکن. "ما نمی بازیافت هر یک از پرش دوچرخه الکترونیکی در ناوگان و متعهد به پوسته پوسته شدن و عامل آنها در طول این زمان بحرانی" یک آهک سخنگو گفت CNBC. "ما برنامه ریزی برای کار با Uber برای پیدا کردن پایدار راه به کمک و استفاده مجدد از هر گونه باقی مانده e-دوچرخه در موجودی خود را."

Uber سخنگو گفت CNBC: "ما به بررسی اهدای باقی مانده همسر-مدل دوچرخه, اما با توجه به بسیاری از مسائل مهم -- از جمله تعمیر و نگهداری با مسئولیت نگرانی های ایمنی و عدم مصرف کننده درجه شارژ تجهیزات-ما تصمیم گرفتیم که بهترین رویکرد مسئولانه به بازیافت آنها است."

به اشتراک گذاری دوچرخه در موزه مشترک یک عکس از سیاتل پرش ناوگان: ده ها تن بر ده ها تن از دوچرخه الکترونیکی با باتری های لیتیوم یون برداشته شود و به فروش می رسد برای قراضه. یک e-دوچرخه بدون یک باتری است که به سادگی یک آنالوگ معمولی دوچرخه; این دوچرخه می تواند زده شود به صورت عادی حتی با الکترونیک هنوز هم در جای خود.

آهک همکاران با تعدادی از سازمان هایی که منافع مقرره در ترویج دوچرخه پسند خیابان ها و micromobility دسترسی مانند لس آنجلس دوچرخه ائتلاف دنور خیابان های همکاری و سیاتل محله Greenways. دوچرخه Durham, یک, North Carolina, دوچرخه سواری, گروه حمایت گفت: در توییتر thatthey خوشحال خواهد بود و به این پرش دوچرخه: "ما محلی دوچرخه co-op @DurhamBikeCoOp شده است قادر به دوباره هدف بسیاری از پیر @ridespin دوچرخه که اهدا شد. تماس با ما @Uber! بیایید استفاده بهتر از این دوچرخه." آن را سخت به تصور کنید که هر یک از این سازمان نمی تواند پیدا کردن یک استفاده برای هزاران e-bikes, حتی اگر آنها نبودند در شکل کامل.

در این مقاله: آهک, پرش, e-bikes, بازیافت, Uber, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب