توییتر DMs ساده تر خواهد شد برای دسترسی در آندروید 11

گوگل/توییتر آندروید 11 مکالمه ارتقاء خواهد به گسترش جمعیت توییتر. گوگل و توییتر تایید کرده ان

توسط DOSTEMANSALAM در 29 خرداد 1399
Twitter DMs in Android 11
گوگل/توییتر

آندروید 11 مکالمه ارتقاء خواهد به گسترش جمعیت توییتر. گوگل و توییتر تایید کرده اند که توییتر پیام های مستقیم در دسترس خواهد بود از طریق آندروید 11 گفتگو API قرار می دهد که خود را پیام و اطلاعیه های آسان تر برای پیدا کردن بخش. باید آن را که بسیار ساده تر به نقطه DM (و از همه مهمتر پاسخ به آن) بدون جسارت به برنامه توییتر خود را.

در همان زمان, Facebook اتحاد شفافی در مورد چگونه آن را یکپارچه سازی مسنجر آندروید 11. در حالی که این شبکه اجتماعی به وضوح به حال شناور چت سران در حالی که حباب در سیستم عامل جدید خواهد بود صحت برای اندروید معمول تجربه و باید ساده تر برای Facebook برای حمایت از. شما ممکن است یک نرم و صاف و پیچیده تر تجربه از رویکرد فعلی.

در این مقاله: حباب اندروید, 11, اندروید, تلفن همراه, گوشی, پیام, Facebook Messenger, توییتر, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه اجتماعی, چت, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب