توییتر: متاسفم برای قرار دادن Covid-19 اطلاعات غلط برچسب خود را 'اکسیژن' توییتهایی

به سلطنت در ادعاهای دروغین در مورد covid-19 توییتر قرار داده و اطلاعات غلط برچسب توییتهای با کلمات "5G" و "اکس

توسط DOSTEMANSALAM در 8 تیر 1399
To reign in false claims about covid-19, Twitter put misinformation labels on tweets with the words “5G” and “oxygen” this week.
به سلطنت در ادعاهای دروغین در مورد covid-19 توییتر قرار داده و اطلاعات غلط برچسب توییتهای با کلمات "5G" و "اکسیژن" در این هفته.
عکس: Alastair پیک (خبرگزاری گتی ایماژ)

این همیشه آسان نیست برای انجام کار درست در فن آوری و می تواند منجر به برخی از شرم آور (و خنده دار) اشتباهات. فقط بخواهید توییتر.

تبلیغات

همانطور که همه شما احتمالا می دانید توییتر شده است در تلاش برای متوقف کردن اطلاعات غلط در مورد covid-19, این بیماری ناشی از رمان coronavirus از گسترش شدید بر روی پلت فرم آن است. یکی از راه های آن این است که با چسبیدن اطلاعات غلط برچسب توییتهای با اطلاعات نادرست در مورد covid-19 مانند پست صحبت کردن در مورد یک درمان برای این بیماری وجود دارد این است که متاسفانه هیچ درمان در عین حال اگر چه دانشمندان در سراسر جهان در حال کار بر روی یک واکسن).

تبلیغات

در هفته های اخیر توییتر را آغاز کرده است اضافه کردن این برچسب به توییتهایی که لینک rollout از 5G به گسترش covid-19 موضوع است که باعث شده است تا چند تئوری های توطئه است. برخی از نظریه پردازان توطئه برای مثال ادعا می کنند که تابش از 5G برج تضعیف سیستم ایمنی بدن و باعث می شود افراد بیشتر مستعد ابتلا به covid-19. هیچ شواهد علمی برای حمایت از این. اما اطلاعات غلط در مورد 5G برج باعث شده است تا مردم به سوزاندن برج های تلفن همراه در انگلستان است.

ضعیف توییتهایی که تف 5G coronavirus تئوری های توطئه برای تلفن های موبایل مانند یک چیز خوب درست است ؟ بدون شک در مورد آن به جز زمانی که سیستم فیلترینگ شما استفاده می شود اشتباه گرفته شود.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

بسیاری از کاربران توییتر متوجه روز جمعه که توییتر ظاهرا چسباندن برچسب بر روی هر صدای جیر جیر که ذکر "5G," "اکسیژن" و "فرکانس" برای برخی از دلیل عجیب و غریب, حتی اگر آن توییتهایی نمی شد در مورد مضر 5G تئوری های توطئه است. برچسب لینک به توییتر لحظه ای با عنوان "هیچ 5G نیست باعث coronavirus" و شامل اطلاعات از منابع معتبر رد کردن این ادعا است.

تبلیغات

نتیجه نهایی این بود: کاربران توییتر ارسال بی پایان ترکیب با کلمات به دیدن اگر توییت خود را پرچم. این نوع توییتهایی شد و بدیهی است که نه به معنای مضر و فقط تلاش برای از آن لذت ببرید اما توییتر را فیلتر ندارد, یک راه دانستن آن است.

تبلیغات

وقتی که می آید به همین دلیل توییتر خاص "اکسیژن" و "فرکانس" مردمی در این هفته این نظریه را مطرح کرد که این احتمالا به دلیل یک تئوری توطئه است که ادعا می کند که 5G خطرناک فرکانس است که اکسیژن از اتمسفر موجب اخلال در بدن ما' از توابع نرمال. این البته غلط است. توییتر هنوز تایید نشده است که این دلیلی است که چرا سیستم خود را شروع ضعیف این توییتهایی.

با این وجود این مهم است که توجه داشته باشید که این نوع از "اعتدال توسط الگوریتم" می تواند منجر به مسائل دیگر.

تبلیغات

"یکی از معایب اقدام اعتدال در مقیاس توسط الگوریتم یک مشکل است که هیچ ارتباطی 5G است که آن را اجازه می دهد تا شرکت های با تکنولوژی خورد اکسیژن از تلاش در تحول و مقررات به آنها بی اعتنایی & turn 'ما سعی کردیم یک چیز با کد و آن کار نمی کند' به 'نمی تواند انجام شود,'" دفاع تکنولوژی نویسنده Kelsey D. Atherton با اشاره به در یک صدای جیر جیرآن هم با یک سیلی covid-19 اطلاعات غلط برچسب.

تبلیغات

به عنوان روز رفت و در توییتر در نهایت متوقف برچسب توییت با کلمات کلیدی را ذکر میکنیم. توییتر سخنگو گفت: مادربرد آخر این هفته است که این شرکت الگوریتم "ناقص و به طور مداوم در حال تغییر" بر اساس آنچه اتفاق می افتد در توییتر. این سخنگوی اضافه شده است که توییتر به ترتیب اولویت بیش از برچسب زدن به خطا در کنار احتیاط و کاهش آسیب در حالی که فراهم کردن زمینه لازم.

"در چند هفته گذشته شما ممکن است را دیده اند توییتهای با برچسب لینک به اطلاعات اضافی در مورد covid-19. نه همه کسانی توییتهایی تا به حال به طور بالقوه گمراه کننده مطالب مرتبط covid-19 و 5G. ما عذر خواهی برای هر گونه سردرگمی و ما در حال کار برای بهبود ما برچسب زدن به فرایند" پشتیبانی از توییتر توییتی در روز شنبه. "همانطور که ما در بهبود این روند به طور دقیق هدف ما این است که نشان می دهد کمتر برچسب نامربوط توییتهایی."

تبلیغات
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن