Tokyo Game Show سال 2020 لغو شده است

Tomohiro Ohsumi via Getty Images در این سال بازی توکیو نمایش شده است رسما لغو شد به دلیل بیم

توسط DOSTEMANSALAM در 19 اردیبهشت 1399
CHIBA, JAPAN - SEPTEMBER 12: An attendee takes a photograph of signage of the Tokyo Game Show 2019 during the business day at Makuhari Messe on September 12, 2019 in Chiba, Japan. The Tokyo Game Show will be open to the public on September 14 and 15, 2019. (Photo by Tomohiro Ohsumi/Getty Images)
Tomohiro Ohsumi via Getty Images

در این سال بازی توکیو نمایش شده است رسما لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را قطعا نمی آید به عنوان یک شگفتی به عنوان شاهد توسعه دهندگان بازی کنفرانس و دیگر بازی های بزرگ و تکنولوژی حوادث برای سال 2020 بود اوراق در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اجتماعی فاصله در کنفرانس غیر ممکن خواهد بود بعد از همه به خصوص پس از رفتن به TGS' معمول محل (Makuhari Messe) معمولا به معنی داشتن به توکیو بسته بندی قطار.

"با توجه به شیوع رمان coronavirus (COVID-19) در مقیاس جهانی و وضعیت باقی می ماند غیر قابل پیش بینی در ژاپن و همچنین سازمان ها و شرکت سازمان رسیده اند این تصمیم پس از بررسی به محل بیشترین اولویت در سلامت و ایمنی بازدید کنندگان غرفه داران و ذینفعان. ما برای درک نوع خود و با همکاری" سازمان در بیانیه ای گفت.

مانند دیگر لغو رویدادهای سال در فرد TGS کنفرانس خواهد بود جایگزین تمام دیجیتال امر است. آن را به طور کامل روشن نیست اگر آن را هنوز هم اتفاق از سپتامبر 24th از طریق 27th, اما سازمان گفت: آنها در حال برنامه ریزی یک جایگزین آنلاین و انتشار جزئیات بیشتر در اواخر این ماه.

در این مقاله: اخبار بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب