"کنترل" است که رهبری به PS5 و Xbox سری X

درمان و سرگرمی درمان ذهن خم اکشن-ماجراجویی کنترل موفق به کسب مقدار زیادی از ستایش از جمله آن

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399
Remedy Entertainment's Control
درمان و سرگرمی

درمان ذهن خم اکشن-ماجراجویی کنترل موفق به کسب مقدار زیادی از ستایش از جمله آن تصاویری زرق و برق دار. اما حداقل قبل از توسعه دهنده بهبود بازی عملکرد با, تکه, آن را تلاش در پایه PS4 و Xbox One و کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان 10 فریم در ثانیه در برخی از نقاط. عملکرد قطعا نباید مشکل بر روی کنسول های نسل بعد ،

کنترل رهبری به 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X و درمان گفت. استودیو نمی فاش کردن هر گونه اطلاعات بیشتر و فراتر از آن در حال حاضر -- آن را نمی ریختن نور را در یک تاریخ انتشار برای مثال. آینده کنسول ها را در سخت افزار قابل ارتقا از PS4 و Xbox One بنابراین کنترل باید اجرا مانند یک رویا در آنها همه به خوبی پیش میرود.

شاید بیشتر excitingly که PS5 و Xbox سری X را پشتیبانی ray tracing که باز کردن درب به بسیار واقعی تر اثرات نور و بازتاب. کنترل شده است و یکی از موثر ترین تظاهرات از این تکنولوژی بر روی PC تا کنون و به نظر می رسد کنسول بازیکنان را وادار به تجربه بازی با ray tracing را فعال کنید بیش از حد.

در این مقاله: کنترل و درمان, سرگرمی, remedyentertainment, ps5, پلی استیشن 5, playstation5, xboxseriesx ایکس باکس سری x, این ویژگی, ray-tracing, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب