آمازون گسترش 'بوته' پیش فصل به طور نامحدود به محدود کردن گیم پلی

آمازون/امان Studios آیا شما فکر می کنم که آمازون بوته نیاز به برخی از لهستانی قبل از آن می ت

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
Amazon's team shooter 'Crucible'
آمازون/امان Studios

آیا شما فکر می کنم که آمازون بوته نیاز به برخی از لهستانی قبل از آن می تواند به رقابت با این محصول در حال حاضر از تیم های مبتنی بر بورس ؟ بنابراین آیا آمازون است. بی امان Studios تیم توسعه یافته (از طریق یوروگیمر و PCGamesN) به عنوان پیش فصل دوره به طور نامحدود تا زمانی که بازیکنان این "ویژگی ها و لهستانی" آنها برای درخواست شده است از جمله چت صوتی. در بالای این, تیم پالایش بوته's تمرکز در یک مد دراماتیک — آن را "بازنشستگی" آلفا شکارچیان و فرمان حالت به نفع فقط یک حالت قلب کهیر.

تغییر جهت خواهد بود تقسیم به دو فاز بی امان گفت. اولیه فاز "ساخت و تکرار" در هسته جنبه با اضافه کردن باید دارای ویژگی های مانند قبلا ذکر چت صوتی و همچنین گسترده تر پینگ سیستم تسلیم سیستم خرید و فروش با بیکار بازیکنان و امکان mini-map. فاز دوم, در ضمن به ارمغان خواهد آورد "اضافی سیستم" و اصلاحات مانند خیاطی نقشه و ارتقاء موجودات است.

آن را غیر معمول نیست برای توسعه دهندگان بازی به نیشگون گرفتن و کشیدن بازی مبتنی بر مکان تست اما اغلب نیست که کلید مکانیک تغییر دهید. آمازون و بی امان ممکن است انتخاب زیادی ذهن شما. آنها در حال رقابت در برابر سنگین وزن تیم بازی مانند Valorant و Call of Duty: Warzoneظرف مخصوص ذوب فلز به راحتی می تواند از دست دادن کشش اگر آن را ندارد یک احساس قوی.

در این مقاله: آمازون بی امان بی امان studios, بوته, بازی ها, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن