سامسونگ کهکشان دیده بان 3 کد نشان می دهد پشتیبانی از حرکات دست, سقوط, تشخیص

سامسونگ کهکشان دیده بان 3 گزارش شده که از ویژگی های حرکات دست و پاییز تشخیص با توجه به کد در یک برنامه برای

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

سامسونگ کهکشان دیده بان 3 گزارش شده که از ویژگی های حرکات دست و پاییز تشخیص با توجه به کد در یک برنامه برای این ساعت هوشمند است.

کهکشان دیده بان 3 پلاگین برنامه بسیار آشکار در مورد دستگاه در سطح, اما توسعه دهندگان XDA نگاه به کد آن و کشف ویژگی های جدید برای آینده ساعت هوشمند است.

حرکات دست در حال ظاهرا به تماشای کهکشان 3 با استفاده کنندگان قادر به پاسخ به تماس های تلفنی توسط دندانها و unclenching مشت خود و چشم پوشی از تماس های تلفنی با تکان دادن دست خود را.

سامسونگ همچنین گفته بود با اضافه کردن سقوط تشخیص به کهکشان دیده بان 3 که متن پوشنده لباس محل و پنج ثانیه ای ضبط صدا برای تماس های اضطراری در صورتی که هیچ پاسخی برای 60 ثانیه پس از سقوط.

XDA توسعه دهندگان نیز در بر داشت یک راه جدید برای گرفتن تصاویر با فشار دادن هر دو طرف دکمه در همان زمان و یک گالری از تماشای چهره گزینه های است که شامل تصاویر پس زمینه برای توجه داشته باشید کهکشان 20.

کشف ویژگی های به دنبال ارائه بیرون درز شده توسط Evan Blass است که ارائه یک نگاه روشن و در کهکشان دیده بان 3 که به نظر می رسد شبیه به سلف خود, اما باعث می شود تنظیمات خاصی برای بهبود طراحی.

کهکشان دیده بان 3 در سامسونگ Galaxy Unpacked 2020

انتشار این کهکشان دیده بان 3 پلاگین برنامه تقریبا قطعا تایید می کند که سامسونگ را به پرده کهکشان دیده بان 3 در آینده آن رویداد Unpacked در اوت 5 در 10 p. m. و/ 7 p. m. PT. این رویداد خواهد شد livestreamed در رسمی سامسونگ سایت.

در علاوه بر این به کهکشان دیده بان 3 آنلاین-تنها رویداد است که انتظار می رود به ویژگی های پرچمدار Galaxy Note 20 و Galaxy Z برابر 2 سامسونگ آخرین گوشی های هوشمند تاشو پس از Galaxy بریزید و Galaxy Z تلنگر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب