شما باید یا نباید شما زور ترک برنامه های iOS?

در روز — و حتی در حال حاضر برای بسیاری از مردم — آن را عمل مشترک برای کاربران iOS به زور ترک برنامه های آنها

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399

در روز — و حتی در حال حاضر برای بسیاری از مردم — آن را عمل مشترک برای کاربران iOS به زور ترک برنامه های آنها به پایان رسید با استفاده از. ایده این است که برنامه های باز مصرف باتری به دلیل آنها را اجرا و یا تازه کردن خود را در پس زمینه کار بیشتر یا کمتر بر اساس مداوم. که ممکن است صدای معقول اما یک مشکل وجود دارد با این تجزیه و تحلیل — به گفته اپل این درست نیست.

Craig Federighi اپل معاون ارشد مهندسی نرم افزار خواسته شد تا به طور خاص اگر او نیروی واریز برنامهها و اگر نیروی ترک salvages عمر باتری. این سایت 9to5Mac به نقل پاسخ: هیچ و هیچ. با توجه به اپل پشتیبانی صفحه شما باید به صورت دستی و یا به زور ترک برنامه تنها زمانی که آنها نقص یا بی توجه هستند. باید که اتفاق می افتد در اینجا چه باید بکنید.

  • بر روی آی فون X و یا بعد و یا یک آی پد در iOS در حال اجرا 12 یا بعد و یا iPadOS کش رفتن از پایین صفحه نمایش و مکث کمی در وسط صفحه نمایش. بر روی آی فون 8 یا قبل از آن و یا بر روی آی فون جدید SE با دوبار کلیک بر روی صفحه اصلی را فشار دهید برای نمایش برنامه های اخیرا استفاده شده.
  • کش رفتن در هر جهت برای پیدا کردن برنامه شما می خواهید به نزدیک است.
  • کش رفتن تا در برنامه پنجره پیش نمایش به آن نزدیک است.

شما هرگز مجبور به بستن تمام برنامه های خود را به خاطر iOS خود را دسته حافظه و باتری تخصیص و پس زمینه اقدامات بدون مداخله کتابچه راهنمای کاربر. به تازگی با استفاده از نرم افزار ممکن است به نظر می رسد, اما آنها باز نه به معنای متعارف. بلکه آنها برگزار شد و در حالت آماده به کار تا زمانی که شما به آنها نیاز دارید بنابراین شما لازم نیست برای رفتن از طریق مشکل از راهاندازی آنها. این برنامه که به نظر می رسد در سیستمهای نیست در واقع در حال اجرا هستند با استفاده از RAM, و نه با استفاده از پردازنده چرخه. آن است که به سادگی یک تاریخچه از برنامه های شما استفاده کرده اند در گذشته شبیه به مک اخیر آیتم های منو.

برای یک سیار برنامه که رفتار شما قطعا باید به زور آن را ترک کنید. حتی بهتر است اگر شما در پیدا کردن تلفن خود و یا قرص بدون توضیح کاهش و شما مشکوک به این دلیل است که یک نرم افزار است که باعث ایجاد مشکلات به جای نیروی ترک به سادگی خاموش کردن دستگاه و راه اندازی مجدد سیستم. که ممکن است به نظر می رسد بیشتر رادیکال اما از آن است که به احتمال زیاد اکشن است که شما را به بهبود عملکرد شما به دنبال. اصلا عادت از آن مگر اینکه شما مقدار زیادی از زمان در دست های خود را هر چند. راه اندازی مجدد آی فون یا آی پد می تواند تا یک دقیقه.

اکثر نرم افزار ها و بازی ها را به سادگی با دستگاه خود را هنگامی که واگذار به پس زمینه در اصل توسط انجماد و در نتیجه آزاد کردن منابع است. بهترین راه برای تعیین اینکه چه برنامه های در حال مصرف منابع باتری است برای رفتن به تنظیمات > باتری > باتری استفاده. شما همچنین می توانید با رفتن به تنظیمات > عمومی > سابقه و هدف برنامه تازه کردن و انتخاب کنید که برنامه دریافت مجوز برای راهاندازی مجدد. اگر شما نیروی ترک یکی از این برنامه ها هر چند ممکن است دریافت مجوز برای راهاندازی مجدد.

سیستم عامل اختصاص داده است اکثر منابع سیستم را به برنامه شما در حال حاضر در حال اجرا و شاید یک زن و شوهر از دیگران است که شما استفاده می شود اخیرا بنابراین اگر شما بازگشت در مدت کوتاهی خود را به دستگاه ندارد به صرف منابع به relaunch. نیروی ترک شکست که حفاظت از محیط زیست با هدف جلوگیری از iOS از کاهش CPU و استفاده از حافظه چون تازه راه اندازی مصرف بیشتر قدرت.

هنگامی که شما حرکت از یک برنامه iOS طول می کشد یک تصویر لحظهای از برنامه های دولت و عملکرد شما در حال انجام در داخل نرم افزار. که عکس ذخیره می شود به دستگاه ذخیره سازی است که طول می کشد تا یک کوچک مقدار زیادی از حافظه است. سپس سیستم عامل بسته نرم افزار. هنگامی که شما آن ضربه بزنید دوباره برنامه بازگشایی به دقیقا همان جایی که شما سمت چپ آن است. کشیدن به آن را حذف نجات داد دولت و تصفیه نرم افزار کد از دستگاه RAM, که همچنین با استفاده از پردازنده چرخه و باتری تخلیه خواهد شد اگر شما به آن عادت. نیروی ترک نیاز به دستگاه به بازنگری برنامه دفعه بعد که شما آن را راه اندازی بنابراین اغلب استفاده می شود برنامه های نیروی ترک و راهاندازی مضر هستند.

نه ترک برنامه همچنین به شما صرفه جویی زمان شکار آنها را برای مجلس به خصوص اگر آنها اقامت در پوشه های تو در تو. راهاندازی آنها را از app switcher است که بسیار سریع تر از نرم افزار باید آسان تر برای پیدا کردن.

عادات قدیمی سخت می میرند اما اجازه iOS یا iPadOS انجام کار خود را با تنظیم دستگاه شما حافظه و باتری منابع باید بدون ذهن و بسیار خوشحال.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب