توییتر ارائه می دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه هکرها cracked داخلی آن سیستم

توییتر به اشتراک گذاشته شده یکی دیگر از به روز رسانی در تحقیقات خود را به عمده هک که هدفمند متعدد با مشخصات بالا حساب های بر روی پلت فرم آن در 15 ژوئیه سال 2020 است.

در یک پست وبلاگ و سری از توییت این شرکت گفت: عاملان آغاز شد با هدف قرار دادن تعداد کمی از کارکنان از طریق تلفن نیزه حمله فیشینگ. این شامل یک هکر تماس با یک هدف و تظاهر به اعتماد فرد به منظور استخراج اطلاعات خاص است که در نهایت آنها را قادر می سازد برای به دست آوردن ورود به یک کامپیوتر داخلی سیستم.

“یک حمله موفقیت آمیز مورد نیاز حمله برای به دست آوردن دسترسی به هر دو شبکه داخلی و همچنین به عنوان کارمند خاص اعتبار است که آنها اعطا دسترسی به داخلی ما ابزار پشتیبانی” توییتر گفت: در آن پست وبلاگ. “همه کارکنان که در ابتدا هدفمند تا به حال مجوز برای استفاده از ابزار مدیریت حساب, اما مهاجمان با استفاده از اعتبار خود را برای دسترسی به سیستم های داخلی ما و به دست آوردن اطلاعات در مورد فرآیندهای ما.”

آن گفت که این دانش “و سپس آنها را قادر به هدف قرار دادن کارکنان اضافی که دسترسی به حساب ما ابزار پشتیبانی. با استفاده از اعتبار کارکنان با دسترسی به این ابزار حمله هدفمند 130 حساب توییتر در نهایت به Tweeting از 45 دسترسی به DM صندوق 36 و دانلود توییتر اطلاعات 7.”

هدفمند حساب شامل کسانی که از شخصیت های برجسته سیاسی از جمله باراک اوباما و جو بایدن و همچنین امثال تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk, مایکروسافت, co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و افراد مشهور Kanye West.

این شرکت گفت که اگر چه داخلی آن ابزار کنترل و فرآیندهای دائما در حال به روز رسانی و بهبود آن در حال حاضر “با در نظر گرفتن یک نگاه سخت” در چگونه آن را می توانید آنها را امن تر است.

آگاه از نگرانی این حمله باعث شده است که در میان توییتر, جامعه, شرکت اصرار داشت “هر کس در توییتر متعهد به نگه داشتن اطلاعات شما امن است. ما از اعتماد شما به ما و در حال ارتکاب به درآمد آن را ادامه داد و باز و صادقانه و به موقع به روز رسانی در هر زمان یک حادثه مانند این اتفاق می افتد.”

کلاهبرداری جعلی جیر که به نظر می رسد در هدفمند حساب که تشویق پیروان برای ارسال پرداخت به یک کیف پول بیت کوینی با صدها نفر از مردم انجام درست آن. زمانی که توییتر کشف این حمله آن را قفل کردن حساب های آسیب دیده و حذف ساختگی توییتهایی.

هفته گذشته این حادثه در زمان تیره تر به نوبه خود زمانی که آن را پدید آمده است که هکرها تا به حال شده است قادر به دانلود اطلاعات مربوط به برخی از حساب و همچنین موفق به دست آوردن دسترسی به پیام های مستقیم از دیگران است.

توییتر وعده داده است به ارائه یک گزارش مفصل در این حادثه پس از اجرای قانون ساخته شده بیشتر پیشرفت با بررسی آن و پس از این شرکت به اتمام کار بیشتر برای حفاظت از سرویس میکروبلاگینگ.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>