جویی در هزینه $100 در Dyson AM06 bladeless fan این 4 جولای آخر هفته

خنک کردن در تابستان امسال با Dyson AM06 Bladeless میز فن با صرفه جویی فوق العاده در بی 4 جولای فروش. فن که به

توسط DOSTEMANSALAM در 15 تیر 1399

Dyson AM06 bladeless desk fan
خنک کردن در تابستان امسال با Dyson AM06 Bladeless میز فن با صرفه جویی فوق العاده در بی 4 جولای فروش. فن که به طور معمول به فروش می رساند برای $300, در فروش, در Dyson eBay برای $250, اما شما می توانید صرفه جویی 20 ٪ اضافی با کد تخفیف PLUS20 برای نهایی قیمت $200. این یک نام تجاری جدید فن در یک جعبه باز نشده که کشتی های مستقیم از Dyson با 2 سال گارانتی.

خرید در حال حاضر

Dyson AM06 Bladeless میز فن به عنوان نام دلالت نمی کند استفاده معمولی پره های فن به حرکت هوا. به جای Dyson هوا را چند برابر تکنولوژی تیغه در پایه دستگاه است. هوا کشیده شده و از طریق بخش پایین تر از فن پایه پایه ضربات را از طریق یک سری از شکاف باریک در اطراف دور از دایره بالا ،

این فن شامل یک کنترل از راه دور است که شما می توانید استفاده برای کنترل جریان هوا با سرعت تنظیمات. شما همچنین می توانید با استفاده از کنترل از راه دور برای تنظیم فن برای خاموش کردن به صورت خودکار در هر نقطه از 15 دقیقه تا 9 ساعت است. این AM06 وزن آن فقط در چهار پوند است. پایه اقدامات 5.8 اینچ در قطر و ارتفاع کل است 19.7 اینچ است. دایره ای بالای 10 اینچ در قطر.

این Dyson Bladeless fan سنگین تر در پایین و کج می تواند به تغییر جهت عمودی جریان هوا را. از آنجا که هیچ در معرض پره های فن را ارائه می دهد هیچ تهدیدی به دست یا انگشتان و نیز بسیار آسان برای تمیز کردن با تیغه یا کوره.

این Dyson AM06 Bladeless میز فن انرژی استار سازگار و با توجه به Dyson با استفاده از 30 درصد برق کمتر است و 75% ساکت تر با توجه به کارآمد کانال های هوا از Dyson اصلی AM01 bladeless مدل.

Dyson فروش AM06 رایگان 4-بعد تحویل در فروشگاه eBay با بازده رایگان گارانتی بازگشت پول و Dyson رسمی دو سال گارانتی. اگر شما به دنبال یک محیط امن و آسان برای استفاده و ساکت تر-از-فن عادی در نظر گرفتن این Dyson مدل. اضافی 20% در بی 4 جولای فروش نمی خواهد آخرین, بنابراین اگر شما می خواهید برای خرید Dyson AM06 Bladeless پنکه ها فقط برای $200 33% تخفیف از نرمال 300 دلار لیست قیمت و 20 درصد کمتر از Dyson را به طور منظم $250 فروشگاه eBay, فروش, قیمت, عمل, به زودی.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن