توییتر یک مغلوب ساختن پیشی جستن جیر 'دستکاری رسانه" برای اولین بار

توییتر در یک حرکت است که ممکن است خار دور دیگری از فریاد در مورد سانسور و بخش 230 از کاخ سفید

توسط DOSTEMANSALAM در 30 خرداد 1399
Manipulated media
توییتر

در یک حرکت است که ممکن است خار دور دیگری از فریاد در مورد سانسور و بخش 230 از کاخ سفید توییت توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده است یک نشانگر خاص — و نه یکی از کسانی که به ویژه مارکرهای — از توییتر. در این مورد shoddily-تصویری دستکاری کلیپ های هدف به نوبه خود مردم را در برابر "خبر جعلی" با ایجاد یک جعلی CNN video مورد ظاهرا نژادپرستانه عزیزم. سی ان ان در پاسخ با اشاره به این که آن را در واقع با استفاده از فیلم واقعی برای پوشش یک داستان با دقت در حالی که درخواست از رئیس جمهور برای "بهتر" از به tweeting جعلی ویدئوها که بهره برداری از کودکان.

با توجه به توییتر سخنگوی "این پرینت شده است و برچسب هر ما مصنوعی و دستکاری رسانه ها سیاست به مردم بیشتر کنیم." از "دستکاری رسانه" نشانگر به نظر می رسد در زیر توییت اما نمی جلوگیری از رسانهها و یا سهام آن لینک کلیک کنید برای شرکت در سیاست. این چهارمین بار است که توییتر به کار گرفته شده است یکی از آن هشدارها به یک صدای جیر جیر با رییس جمهور, اما اولین بار آن را با استفاده از این یکی.

در ضمن CDC اشاره کرد که تا به امروز وجود داشته است بیش از 117,000 مرگ و میر گزارش شده با توجه به COVID-19 در ایالات متحده است.

در این مقاله: TOS بخش 230, POTUS دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, رسانه های اجتماعی, توییتر, خبر, سرگرمی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب