زمان در حال اجرا است به فایل ادعا در یاهو نقض داده ها حل و فصل

اگر شما تحت تاثیر یاهو نقض داده ها بین 2012 و 2016, شما فقط باید تا 20 ژوئیه به یک فایل ادعا می کنند.

مردم تحت تاثیر این رخنه می تواند واجد شرایط برای اعتبار نظارت بر خدمات و/یا به $100.این پول بخشی از یک $117.5 میلیون class-action حل و فصل است. پس از کسر خدمات و هزینه های از وکلا که برگ حدود 85 میلیون به پرداخت ادعا می کند.

حل و فصل می آید پس از چند عمده نقض داده است که گرفتار ارائه دهنده خدمات اینترنت در طول چند سال. هکرها قادر به دسترسی به یاهو سیستم های داخلی و در زمان ثبت از همه از یاهو حدود 3 میلیارد حساب. کاربران یاهو می تواند به حساب های ایمیل, تقویم, کلمه عبور و نام و اطلاعات تماس به خطر بیافتد در طول این های مختلف نقض شد.

مهلت به تقاضای نزدیک است اما شما می توانید به راحتی فایل ادعا آنلاین به درو برخی از مزایای.

چه کسی واجد شرایط برای فایل ادعا

هر کسی که تا به حال یک حساب یاهو بین 1 ژانویه 2012 تا 31 دسامبر 2016 و مقیم ایالات متحده و یا اسرائیل است واجد شرایط برای حل و فصل.

چگونه به یک ادعا

کسانی که تحت تاثیر نقض داده ها می تواند به داده های رسمی نقض حل و فصل وب سایت ادعا می کنند منافع خود را. وجود انواع فرم ادعا می کنند شما می توانید از را انتخاب کنید بسته به اینکه چگونه شما را تحت تاثیر قرار.

با تشکیل پرونده ادعا می کنند شما می توانید با دریافت حداقل دو سال اعتبار نظارت بر خدمات. به پول نقد در در $100 شما باید ثابت کند که شما در حال حاضر اعتبار نظارت بر خدمات است که شما را حفظ خواهد کرد برای حداقل یک سال. وجود دارد مقدار زیادی از اعتبار رایگان-نظارت بر خدمات آنلاین است که شما می توانید به سرعت برای ثبت نام اگر شما این گزینه را انتخاب کنید.

جایگزین پرداخت ها ممکن است کمتر از 100 دلار و یا می تواند به $358.80 بسته به چگونه بسیاری از مردم در یک فایل ادعا می کنند.

کسانی که نیاز به یک بزرگتر ادعا می کنند برای خارج از جیب هزینه با توجه به نقض خواهد شد نیاز به آپلود مدارک خواهم رسید اظهارات حساب با اتهامات غیر مجاز و یا نامه از IRS. این سایت می گوید که این نوع از بازپرداخت می تواند تا $25,000.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de