NVIDIA با RTX gpu ها در حال حاضر پشتیبانی از DirectX 12 Ultimate

NVIDIA NVIDIA منتشر کرده است یک درایور جدید به روز رسانی می افزاید پشتیبانی برای مایکروسافت D

توسط DOSTEMANSALAM در 4 تیر 1399
NVIDIA RTX 2080 Super
NVIDIA

NVIDIA منتشر کرده است یک درایور جدید به روز رسانی می افزاید پشتیبانی برای مایکروسافت DirectX 12 Ultimate چارچوب است. اعلام کرد در اوایل سال جاری مجموعه ای از توسعه دهنده رابط های برنامه کاربردی یکپارچه پشتیبانی از چندین نسل بعدی تکنیک های رندر از جمله ray tracing متغیر نرخ سایه (VRS) مش shader های و نمونه بازخورد.

بسیاری از DirectX 12 را خیمه امکانات در حال حاضر در دسترس در RTX gpu ها یا از طریق موجود DirectX 12 Api و یا سفارشی چارچوب ایجاد شده توسط NVIDIA. در Wolfenstein: Youngbloodمثلا توسعه دهنده MachineGames استفاده می شود این شرکت تطبیقی سایه تکنولوژی برای اضافه کردن VRS به آن تعاونی تیرانداز اول شخص. وجود دارد یک زن و شوهر از ذکر شده از جمله پشتیبانی برای مایکروسافت آخرین DirectX این ویژگی (DXR) 1.1 API -- کمک خواهد کرد که آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای بهینه سازی ری ردیابی عملکرد خود را در بازی. اما در بیشتر قسمت ها از DirectX 12 نهایی یک نام تجاری ورزش است که کمک خواهد کرد که مصرف کنندگان بدانند که آیا GPU آنها در مورد به خرید را در آخرین بازی نگاه خود را بهترین. راه NVIDIA آن را می بیند DirectX 12 Ultimate "codifies GeForce RTX نوآورانه فن آوری به عنوان استاندارد برای چند پلت فرم نسل بعدی بازی ها."

گفت: این بدان معنا نیست که RTX صاحبان نباید هیجان زده در مورد DirectX 12 Ultimate. حتی اگر شما لازم نیست عامل در ری ردیابی هر یک از دیگر ویژگی های سخت افزاری پشتیبانی شده توسط این چارچوب را بهبود تجربه بازی خود را. برای بازگشت به VRS برای مثال کارت گرافیک NVIDIA می گوید: این روش می تواند به بهبود عملکرد در بازی Wolfenstein: Youngblood به میزان 20 درصد است. ویژگی های دیگر مانند مش شیدر باید فقط به عنوان بسیار بالقوه است. و در حال حاضر که آنها پشتیبانی در سراسر هیئت مدیره آنها را بیشتر امری عادی تبدیل شده.

علاوه بر DirectX 12 Ultimate سازگاری کارت گرافیک NVIDIA آخرین درایور شامل پشتیبانی برای یک ویژگی به نام GPU برنامه ریزی است. مایکروسافت می گوید آن می تواند به کاهش زمان تاخیر و بهبود عملکرد. ارائه شده شما باید ویندوز 10 ممکن است به روز رسانی نصب شده بر روی کامپیوتر شما, شما می توانید با فعال کردن GPU برنامه ریزی با مرور به گرافیک بخش از منوی تنظیمات. این به روز رسانی همچنین می افزاید: حمایت برای نه جدید GSync-سازگار با صفحه نمایش.

شما می توانید دانلود NVIDIA آخرین GeForce drivers به طور مستقیم از وب سایت شرکت و یا از طریق GeForce Experience نرم افزار.

در این مقاله: nvidia dirextx 12, directx 12, نهایی, مایکروسافت, کامپیوتر شخصی, ray tracing, ایکس باکس سری x, amd, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب