می خواهید یک کنترل از راه دور ، در اینجا به همین دلیل شما باید به خرید یک قیمت محصولات

من فکر نمی کنم من همیشه منتظر این حد در زندگی من است. به طور جدی. من احساس ترکیبی از احساسات چک کردن قیمت مح

توسط DOSTEMANSALAM در 7 اردیبهشت 1399

من فکر نمی کنم من همیشه منتظر این حد در زندگی من است.

به طور جدی. من احساس ترکیبی از احساسات چک کردن قیمت محصولات جدید — و نه فقط هر یکی معمولی اما هوشمند قیمت محصولات! در حالی که غیر معمول در اینجا در ایالات متحده می شود مدت طولانی است که به یک جزء اصلی حمام ثابت در بسیاری از کشورهای اروپایی. با کاغذ توالت در ادامه به فروش مانند hotcakes در طول این همه گیر این جای تعجب نیست که مصرف کنندگان به فکر اتخاذ یک به عنوان یک جایگزین.

آنها نمی آیند ارزان اگر چه با بسیاری از آنها را به قیمت 400 دلار برای شروع است. شما بدون شک می تواند خرید یک منبع خوب از کاغذ توالت که شما را ذخیره و به ماه در آن نرخ می شود اما پیشنهاد ما این است که بریدن از قطع ما TP وابستگی و خیلی بیشتر. اما چگونه عملی هستند ؟

در اینجا چیزی است که من فکر می کند.

شما نمی نیاز به یک حرفه ای به نصب

من شگفت زده شد من مجبور به تماس حرفه ای برای نصب Omigo قیمت محصولات که در زمان من حدود 30 دقیقه به راه اندازی. همه که لازم بود برای حذف my موجود صندلی توالت, ضمیمه لازم شیلنگ و سپس اتصال قیمت محصولات به نصب و استقرار براکت. انجام می شود! هر چند من گاهی اوقات سوال خود من نوکر مهارت های من برطرف شد که من نمی پیچ تا این نصب و راه اندازی.

شما نیاز به پلاگین در Omigo چیزی است که ممکن است یک مشکل را به عنوان نه همه حمام و سرویس بهداشتی دارای خروجی AC در نزدیکی توالت. من نزدیکترین خروجی است که هیچ جا در نزدیکی توالت من, بنابراین من snaked یک سیم رابط برای اتصال. اگر این مشکل شرکت کند باید یک جایگزین است که بیشتر از یک add-on پیوست $79 Omigo عنصر که نمی کند نیاز به قدرت از یک خروجی تابع آن به جای استفاده از فشار آمدن از آب مصرف شیر است.

یک سواری هیجان با بسیاری از عبارات

پس از نصب Omigo قیمت محصولات نگاه کمی تهدید آمیز است. من هرگز فکر نمی کردم از توالت به عنوان تحمیل آمار و ارقام اما حتی من دو گربه شد مراقب باشید به بازرسی آن را به بالا و پایین. من نگران از بین می رود لحظه ای که من به آن حرکت.

این Omigo قیمت محصولات به زندگی می آید هنگامی که "برویم!" دکمه فشرده همراه از راه دور. هنگامی که این جریان شروع شده من نمی تواند متوقف خنده در سراسر تجربه است. با کنترل از راه دور, من قادر به تنظیم قدرت از جریان آن موقعیت و درجه حرارت. این یک سوار coaster غلتکی برای اطمینان حاصل کنید. من پشت سرگرم بود چون من نمی دانم چه به انتظار آینده.

فراتر از توانایی خود را برای ارائه یک جامد پاک وجود دارد بسیاری از امکانات دیگر که آن را متمایز بیش از استاندارد قیمت محصولات و یا قیمت محصولات پیوست. این Omigo امکانات عبارتند از یک کرسی گرم و نرم-نزدیک درب فیلتر کربن رفع بوی بد خود تمیز کردن و ضدعفونی کردن ساخته شده است در نور چراغ شب و حتی یک گرم کن هوا. با یک سنتی قیمت محصولات شما فقط گرفتن یک جریان آب برای تمیز کردن پشت خود را.

کاغذ توالت پس انداز; شما را از طریق رفتن کمتر رول

من فکر می کردم که داشتن قیمت محصولات را من در استقلال از تکیه بر روی کاغذ توالت اما این مورد نیست.

یکی از چیزهایی است که اغلب نادیده گرفته است که خیس, ادم بیکار و تنبل شما با حتی شما پس از نشستن از طریق دو دقیقه از خشک شدن در هوا. که می خواهد خیس derrière? که من پیدا کردم که قیمت محصولات نتونست کامل خشک که بدان معنی است که شما هنوز هم نیاز به برخی از کاغذ توالت به خشک کردن.

در حالی که شما هنوز هم نیاز به کاغذ توالت شما نیاز به مقدار زیادی کمتر از قبل. Georgia-Pacific, LLC سازندگان دوخته شمالی و فرشته نرم ادعا متوسط آمریکا خانوار (حدود 2.6 مردم) می رود از طریق یک معادل 409 منظم رول در هر سال است. اگر یک رول شما هزینه $1 $409 در هر سال است. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت جزئیات وجود دارد یک ماشین حساب آنلاین است که به شما بگویم چه مدت شما کاغذ توالت شما گذشته.

مهم است بدانید که ممکن است برای ذخیره حداقل نیمی از حد بر روی کاغذ توالت با استفاده از قیمت محصولات. بیایید این نظریه را مطرح کرد که شما با استفاده از دو دستمال مرطوب هر بار بازدید شما از جان — یکی برای اولیه کار کثیف و دیگری برای "فقط به مطمئن شوید که" پاک کردن. قیمت محصولات حذف نیاز به استفاده از کاغذ توالت با اولیه پاک کردن. شما هنوز هم نیاز به استفاده از کاغذ توالت برای خشک کردن اما که در آن است.

در حال حاضر اگر شما یک کمی بیشتر لیبرال خود را با TP — سه و چهار و یا حتی پنج دستمال مرطوب قبل از شما راضی — قیمت محصولات می توانید از بین بردن همه آنها به جز یکی از آخرین به مطمئن شوید که خود را در خانه خشک است. مگر اینکه سیستم خشک کن مورد استفاده توسط این هوشمند می شود را بهبود می بخشد و شما هنوز هم نیاز به یک کمی از کاغذ توالت.

ناخواسته هزینه های

ما کاغذ توالت وابستگی می تواند به کاهش استفاده از محصولات است که می تواند صرفه جویی خانواده ها صدها دلار در هر سال است. اما پس از آن دوباره وجود دارد یک زن و شوهر از هزینه های ناخواسته را در نظر بگیرید. من صحبت کردن در مورد افزایش استفاده از آب و برق است.

به اندازه کافی جالب توجه Omigo یک لینک بر روی وب سایت خود را برای اثرات زیست محیطی ساخت کاغذ توالت — از جمله چه مقدار آب مورد نیاز برای تولید یک تک رول. بله آب مورد نیاز در فرآیند تولید — در مجموع 37 گالن در واقعیت است.

به منظور مطابقت با همان حجم شما می خواهم به استفاده از قیمت محصولات حدود 21.5 بار برای مطابقت با مقدار مورد نیاز برای ایجاد یک رول کاغذ توالت. که رقم تعیین شده توسط یک پاینت از آب که بیشتر می شود استفاده از هر شستشو همراه با 1.6 گالن آب مورد نیاز توسط یک خیط و پیت کردن.

این شماره ها جدی اما شما هنوز هم به متحمل شدن هزینه های آب و برق مصرف می شود. می شود که کار 110V برق رتبه به هزینه بیش از حدود 65.70 در هر ماه و یا $21.90 در پایان کم است. به عنوان برای مصرف آب سالانه هزینه حدود $1.93 — و این است که با استفاده. این به چه معنی است ؟ این به معنای صرفه جویی در هزینه داشتن قیمت محصولات در مقابل به شدت به خرید کاغذ توالت.

آینده ثابت در حمام

حمام دیده می شود سهم عادلانه خود را از ارتقاء در طول سال. ما باید مسواک هوشمند است که به شما بگویم که چگونه به خوبی شما در حال مسواک زدن و همچنین حمام های که بازی موسیقی و می توانید دسترسی الکسا. اما توالت اغلب نادیده گرفته شده است — اما نه بیشتر.

اگر این بیماری همه گیر شده و همه چیز آن است که توانایی ما برای انطباق با تغییرات. و شما می دانید چه ؟ می شود به عنوان یک کل باید تبدیل به یک جزء اصلی ثابت در حمام. مطمئن شوید که وجود دارد بخش اولیه از غلبه بر ما تصورات غلط اما پس انداز شما درو از استفاده از آنها و همچنین پاک کن عقب پایان شما می توانید دلایل کافی برای می شود به اطراف. پشت خود را با تشکر از شما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب