مایکروسافت تصمیم به شاتر آن در فروشگاه های خرده فروشی است یک اشتباه

با اخبار مایکروسافت به طور دائم بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی شاید نوشتن روی دیوار بود. COVID-19 را

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399

با اخبار مایکروسافت به طور دائم بسته شدن آن در فروشگاه های خرده فروشی شاید نوشتن روی دیوار بود. COVID-19 را لرزاند خرده فروشی. فقط فکر می کنم از نام یا مشکل و یا بیرون رفتن از کسب و کار است که ما دیده ایم به عنوان همه گیر گشوده: Pier 1 Imports, J. Crew, حتی Neiman Marcus. اما راستش آخرین خرده فروش من تا به حال انتظار می رود برای دیدن تسلیم شد و مایکروسافت.

پس از همه, مایکروسافت خرده فروشی فقط برنامه های ساخته شده حس. مانند فروشگاه های اپل در این سفیران برند — هر دو کمک به تعریف ادراک از خود شرکت مایکروسافت در این شرایط و به مشتریان دسترسی مستقیم به فرد پشتیبانی می کند. فروشگاه اپل دارای یک نوار نابغه مایکروسافت فروشگاه اتحاد (یا دقیق تر در حال حاضر به حال) پاسخ میز.

و این هیچ راز که ردموند واشنگتن شرکت با هدف قرار دادن. تقریبا هر یک از مایکروسافت 85 فروشگاه بود در داخل یک مایل از فروشگاه اپل با سه چهارم از آنها را در عرض فقط یک چهارم مایل بسیاری از کسانی که در همان مرکز خرید. این اجازه مصرف کنندگان به فروشگاه در هر دو — و اجازه می دهد مایکروسافت به سرقت برخی از کسب و کار.

هر دو به دنبال یک مفهوم مشابه در ارائه سخت افزار خود را با تمرکز بر بازیگری بیشتر شبیه به یک نمایشگاه از پوسته سنتی و تشویق مشتریان به امتحان های سخت افزاری بر روی صفحه نمایش. این یک تجربه است که بیش از هر چیز.

مایکروسافت فروشگاه, نیست, مبارزه

وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که مایکروسافت در فروشگاه نبودند موفق به انجام این کار. فروشگاه خود نبودند خالی هر وسیله. در حالی که ما لازم نیست که داده های خاص, حتی با یک چهارم از فروشگاه های مایکروسافت به نظر می رسید کاملا به خوبی انجام. لندن محل فقط باز کمتر از یک سال پیش به عنوان یکی از شرکت فروشگاه گل سرسبد است.

فقط بسته شدن فروشگاه خود است $450 میلیون آمار با توجه به شرکت. اما صرفا به دنبال ارزش مایکروسافت فروشگاه از درآمد چشم انداز فوق العاده کوته.

به عنوان یک کاربر اپل, من آمده ام به قدردانی از خدمات جنبه از فروشگاه اپل اکوسیستم. رفتن به یک فروشگاه اپل, من با اعتماد به نفس است که مردم پشت میز می دانید این محصول است. وجود دارد که احساس امنیت است که شما در حال گرفتن BS می خواهم.

microsoft store grand opening
کیت نلسون جونیور/Digital Trends

نیز وجود دارد این واقعیت است که من می توانید به فروشگاه و دیدن محصولات. بله, خرید آنلاین راحت است اما با دیدن این محصول در فرد است مانند تجربه بهتر و منجر به آگاهانه تر خرید. من احساس می کنم دیگر اپل مصرف کنندگان احساس به همان شیوه — و دیگر خرده فروشان در حال حرکت به یک نمایشگاه مدل برای زنده ماندن در به طور فزاینده ای به چالش کشیدن خرده فروشی محیط زیست و قبل از COVID-19.

آن را عاقلانه برای مایکروسافت به تقلید از اپل در اینجا.

مشتریان مایکروسافت سزاوار بهتر

در حالی که مایکروسافت برنامه ای برای انتقال آن به کارکنان فروشگاه آنلاین نقش (ادعا می کنند که احساس می کند بیشتر شبیه به پنجره پانسمان به آشکار اخراج تعداد قابل توجهی از خرده فروشی کارکنان بدون در نظر گرفتن ادعای خود به خلاف) مایکروسافت مشتریان در حال حاضر در حال از دست دادن است که انسان را لمس کنید. این شرکت همچنین به بسته همکاران برای گفتن داستان خود را که به عنوان سرمایه گذاری.

این شرکت تا به حال سهم خود را از کبودی بیش از گذشته دو دهه که آیا آن شکست های پی سی و ویندوز فون و هزینه بسیار از 2010s ناکارآمدی آسیب از ویندوز ویستا. اما مایکروسافت تا به حال برخی از موفقیت های بزرگ بیش از حد: آن بازی ایکس باکس سیستم است که به عنوان خوب اگر نه بهتر از پلی استیشن و حتی سخت ترین فن اپل خواهد اعتراف سطح خط مشروع مدعی با آی پد و مک بوک خطوط.

مایکروسافت خود بهترین خدمت این مشتریان — به خصوص شرکت در حال رشد پایه از سطح کاربران و هیچ وب سایت چت یا تماس تلفنی است که به خوبی به عنوان یک فرد واقعی در مقابل از شما. مطمئن COVID-19 اتحادش را تغییر نحوه تعامل ما اما همیشه رفتن به بود.

این یک ناامیدی که مایکروسافت نمی بینم ارزش واقعی در تلاش های خود و تصمیم به کنار گذاشتن خرده فروشی در راه معنی دار. من نمی تواند کمک کند اما در اینجا نشستن و فکر می کنم این یک واکنش افراطی و به احتمال زیاد یک اشتباه است.

اما آن را خیلی دیر در حال حاضر و در عین حال یکی دیگر از خرده فروش رفته است — این یکی قبل از زمان خود است.

ویراستاران' توصیه های

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن