این بهترین ارزان Roku معاملات برای ماه اوت سال 2020

طناب برش به طور فزاینده ای شایع است اما شما نیاز به مطمئن شوید که شما دریافت بهترین کارایی ممکن را از خود جدید

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

طناب برش به طور فزاینده ای شایع است اما شما نیاز به مطمئن شوید که شما دریافت بهترین کارایی ممکن را از خود جدیدتر تلویزیون 4K/HDR قابلیت های. ارزان Roku streaming جعبه است یک راه عالی برای انجام درست آن. با به معنای واقعی کلمه صدها نفر از جریان کانال های موجود در این سرویس وجود دارد مقدار زیادی به تماشای, و شما به احتمال زیاد خودتان را نجات تن از پول است. صرفه جویی در پول در اینجا جریان دستگاه با تخفیف های ذکر شده در زیر. این هفته ما در بر داشت کاهش قیمت قابل توجهی در Roku بیان, جریان, چوب+ و فوق العاده.

اگر شما مطمئن نیستید که کدام یک را انتخاب می کنید, ما به توصیف هر یک از Roku set-top box گزینه های در جزئیات کمی بیشتر زیر برای کمک به خرید فرآیند کمی ساده تر است. این که آیا آن را پایه Roku اکسپرس یا top-of-the-line Roku فوق العاده ما باید شما را تحت پوشش.

امروز بهترین Roku معاملات

  • Roku اکسپرس25 دلاربود 30 دلار
  • Roku Streaming Stick+49 دلارشد $69
  • Roku فوق العاده$91بود $100
  • TCL 32S325 32 اینچ 720p Roku Smart LED TV (2019)$128بود $150
  • Roku هوشمند Soundbar$180
  • TCL 43-inch 4K Roku تلویزیون230 دلار ($بود 330 ارزان ترین 4K Roku تلویزیون)

Roku اکسپرس

Roku Express 2019 with remote

Roku بیان است این شرکت ورود به سطح جریان جعبه. این تنها پشتیبانی از حداکثر رزولوشن 1080p است و هیچ HDR پشتیبانی و آهسته تر 802.11 b/g/n Wi-Fi استاندارد. وجود دارد هیچ راهی برای افزایش جریان شما جعبه به روتر خود را به عنوان بیان ندارد ساخته شده است در پورت اترنت.

آن شامل کنترل از راه دور است و کمتر از ویژگی های غنی از نسخه کنترل از راه دور همراه با دیگر جعبه Roku و پشتیبانی نمی کند تشخیص صدا. شما همچنین نیاز به استفاده از تلویزیون خود را از راه دور به نوبه خود در تلویزیون خود را روشن و خاموش و همچنین کنترل حجم خود را در تلویزیون چیزی بالاتر پایان دستگاه های Roku می توانید به طور مستقیم از راه دور.

در حالی که این قابلیت از بیان است که بطور قابل توجهی محدود, شما هنوز هم دسترسی به هر کانال Roku در کانال فروشگاه و همچنین HDMI و صوتی دالبی و DTS تصویب از طریق. برای کسانی که به دنبال یک جریان جعبه برای یک HDTV اکسپرس است که بهترین خود را (و همچنین ارزان ترین) شرط است.

Roku Streaming Stick+

roku streaming stick+ review in tv
Roku Streaming Stick+ است تا در گام بعدی از Roku بیان و ارزان ترین Roku است که پشتیبانی از 4K HDR محتوا. شما همچنین به دست آوردن 802.11 ac dual-band, MIMO, معنی اتصال بهتر و عملکرد به خصوص برای 4K HDR محتوا. همچنین اتصال بی سیم در داخل اجازه می دهد تا برای چهار برابر طیف وسیعی از بیان معنی شما قادر خواهید بود به جای دستگاه دورتر از روتر خود را.

شامل کنترل از راه دور اضافه می کند تشخیص صدا پشتیبانی و قابلیت کنترل تلویزیون خود را با قدرت و حجم صدا به طور مستقیم از راه دور. برای بسیاری از این Roku مدل ما توصیه می کنم با توجه به گسترده آن مجموعه ای از ویژگی های و قیمت رقابتی در مقایسه با دیگر گزینه های جریان در بازار, مهمترین آتش تلویزیون استیک.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب از جریان چوب+ اندازه آن است. برای دیواری تلویزیون. چوب مناسب می تواند در فضا که در آن شما اتصالات, اجازه می دهد تا شما را به پنهان کردن دستگاه دور برای یک نگاه پاک کن. اگر تلویزیون شما دارای پورت USB شما همچنین می توانید استفاده از این قدرت دستگاه بیشتر از بین بردن بیش از حد کابل.

Roku فوق العاده

Roku Ultra 2019

Roku فوق العاده است Roku را بالا ردیف دستگاه در خانه با هدف علاقه مندان به تئاتر با مجموعه ای از ویژگی های است که این کاربران در نظر داشته باشید. در حالی که آن را نیز پشتیبانی از 4K HDR تصویری و 802.11 ac dual-band, MIMO مانند جریان چوب+ فوق همچنین شامل ساخته شده است در پورت اترنت. این اجازه می دهد تا شما را به افزایش خود را از جعبه تنظیم بالا به شبکه خود را اساسا به قابل اعتماد ترین جریان تجربه در دسترس است.

اما این است که نه تنها از ویژگی های است که مجموعه فوق العاده از هم جدا: آن را نیز شامل یک پورت USB و اسلات کارت حافظه MicroSD سابق اجازه می دهد تا شما را به پخش محتوای محلی و دومی به شما فضای ذخیره سازی اضافی برای اضافی کانال Roku. از راه دور اضافه می کند قابلیت های دیگر را قادر می سازد به شما برای اضافه کردن کلید های میانبر شخصی به هر آنچه شما می خواهید, که آیا آن یک کانال یا مکرر جستجو و غیره.

در بسته گنجانده شده است مجموعه ای از حق بیمه هدفون JBL است که می تواند متصل به خود را از راه دور اجازه می دهد برای گوش دادن — یک راه عالی برای لذت بردن از محتوا و بدون مزاحمت دیگران. اگر شما به دنبال برای بهترین Roku تجربه این آن است.

Roku بیان در مقابل Roku Streaming Stick+

هنوز مطمئن شوید که به انتخاب بین Roku بیان و جریان چوب+? بزرگترین تفاوت بین این دو این است قطعنامه. اکسپرس می تواند تنها در جریان Full HD, در حالی که جریان استیک پشتیبانی کامل 4K. اگر شما در حال خرید یک Roku برای تلویزیون است که شما لازم نیست برنامه ریزی برای ارتقاء هر زمان به زودی این بیان ممکن است انتخاب بهتر.

یکی دیگر از تفاوت های کلیدی Wi-Fi. در حالی که بیان می کند پشتیبانی از استاندارد 802.11 b/g/n شبکه های جریان چوب+ نیز پشتیبانی جدیدتر و سریع تر از 802.11 ac dual-band, MIMO روتر. دومی کار می کند بسیار بهتر برای جریان و به عنوان یک نتیجه ارائه خواهد شد بسیار بیشتر قابل اعتماد جریان تجربه. Wi-Fi تراشه در داخل نیز بهتر است محدوده آن را یک راه حل بهتر برای تلویزیون های دورتر از روتر خود را.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب