ولز فارگو هدایت کارکنان به حذف Infinite با استناد به نگرانی های امنیتی

عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)امریکا چهارم-بزرگترین بانک ولز فارگو است محرومیت برنامه Infinite در شرکت دستگاه

توسط DOSTEMANSALAM در 22 تیر 1399
Illustration for article titled Wells Fargo Directs Employees to Delete TikTok, Citing Security Concerns
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

امریکا چهارم-بزرگترین بانک ولز فارگو است محرومیت برنامه Infinite در شرکت دستگاه ها و آموزش هر یک از کارکنان است که باید آن را در حال حاضر نصب شده به آن را حذف بلافاصله با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

تبلیغات

"ما را شناسایی کرده اند تعداد کمی از ولز فارگو کارکنان با شرکت های بزرگ متعلق به دستگاه های که تا به حال نصب Infinite نرم افزار بر روی دستگاه خود" ولز فارگو در بیانیه ای گفت به چند رسانه. "با توجه به نگرانی در مورد Infinite حفظ حریم خصوصی و کنترل های امنیتی و شیوه های, و چون شرکت متعلق به دستگاه باید استفاده شود برای شرکت کسب و کار تنها ما را کارگردانی آن دسته از کارکنان به حذف برنامه از دستگاه های خود را."

کوتاه-فرم پلت فرم های ویدئویی است که یکی از محبوب ترین برنامه ها در جهان مباهات 800 میلیون کاربر در سطح جهان است. در چند سال پس از انتشار آن Infinite مالکیت توسط پکن-شرکت بر اساس Bytedance برانگیخته نصب کر نگرانی از آژانس های فدرال و مقامات در مورد این که آیا آن اطلاعات کاربر می تواند قریب به دولت چین.

تبلیغات

به تاریخ که اتهام بی اساس باقی می ماند و این شرکت بارها و بارها رد کرده است که آن را مدیون به دولت چین. این برنامه در دسترس نیست در سرزمین اصلی چین و Infinite ساخته شده است که تکرار حرکت می کند فاصله خود را از Bytedance در تلاش برای ارام کردن نگرانی های جداسازی عملیات خود را و محتوای اعتدال از چین مبتنی بر کارکنان است.

اما در پاسخ به تهمت رژیم تنها دو برابر کردن آن جاسوسی می کند. در این هفته وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که دولت این است که با توجه به ممنوعیت Infinite همراه با برنامه های دیگر متعلق به شرکت های چینی.

"من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور, اما این چیزی است که ما به دنبال در" Pompeo گفته فاکس نیوز را Laura Ingraham در دوشنبه شب با اشاره به امکان Infinite بان. وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا او توصیه می کند که مردم, دانلود برنامه Pompeo پاسخ داد: "تنها اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست دولت چین."

چنین ممنوعیت خواهد سقوط در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم تهاجمی محدودیت در یکی دیگر از چینی متعلق به تکنولوژی شرکت Huawei است که تقریبا در لیست سیاه و خاموش کردن از بازار ایالات متحده بیش از نگرانی های امنیت ملی.

تبلیغات

شایان ذکر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است برخی از خاص سولفات برای این برنامه ، Infinite ظاهرا پلت فرم du jour پشت عظیم پنهان ترول تلاش است که منجر به یک piddly مشارکت در طاعون تجمع ماه گذشته. و رئیس جمهور شناخته شده است به نگه داشتن کینه.

تبلیغات

Infinite نیز دارای سابقه ای طولانی از حریم خصوصی رسوایی. در سال 2019 شرکت موافقت به پرداخت 1.1 میلیون دلار برای حل و فصل یک پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام. با توجه به ادعایی که سلف خود موسیقی.ly حال نقض حریم خصوصی فرزندان, قوانین و سوء استفاده از اطلاعات آن عمدتا جوان userbase "در یک بی پروا و غیر قانونی صورت تجاری برای به دست آوردن." پدر و مادر نگران و گروه های مدافع مصرف کننده باید پس از شکایت این کمیسیون تجارت فدرال ادعا که Infinite همچنان به نقض این قوانین حفظ حریم خصوصی را به این روز است. ماه گذشته Infinite نیز یکی از چند نرم افزار پیدا کردم به جاسوسی بر روی کاربران محتوای کلیپ بورد در دستگاه های iOS.

روز جمعه آن را به طور گسترده ای گزارش شده است که آمازون به دنبال ممنوعیت مشابهی به ولز فارگو اما این شرکت پس روشن است که این مورد نیست. هر سی ان انیک آمازون سخنگو گفت که یک ایمیل هدایت کارکنان به حذف برنامه از دستگاه های خود را فرستاده شده بود "خطا" و "[t]در اینجا این است که بدون تغییر به سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite."

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب