آیا شما به یاد داشته باشید زمان سگا ساخته شده از یک میکرو به اندازه خود بازی Grand Piano بیش از حد ؟

دیروز Sega نشان داد آن بازی چرخ دنده میکرو رجعت کنسول و اگر شما فکر می کنم قرار دادن فقط چهار retro بازی ها در

توسط DOSTEMANSALAM در 14 خرداد 1399

دیروز Sega نشان داد آن بازی چرخ دنده میکرو رجعت کنسول و اگر شما فکر می کنم قرار دادن فقط چهار retro بازی ها در داخل یک کوچک دستی با حتی tinier صفحه نمایش عجیب و غریب بود این شرکت حتی برخی از عجیب و غریبتر تبادل نظر در پشت آن فروشگاه از جمله دقت دقیق مینیاتوری پیانو است که نقش تمام خود را.

تبلیغات

به عنوان مت تیلور از یوتیوب Techmoan توضیح می دهد سگا Grand پیانیست عرضه در سال 2007 و اگر چه Sega ثبت علائم تجاری لازم برای انتشار در ایالات متحده بدل شده توسط سگا, ابزار جنسی, بخش, هرگز شاهد انتشار در خارج از ژاپن است. بخشی از دلیل این بود بدون شک پیانو کوچک را به قیمت 400 $tag اما به اعتبار آن سگا بسته بندی شده یک مقدار شگفت آور از امکانات و قابلیت های این ابزار کوچک.

تبلیغات

آنها ساخته شده از عاج اما بزرگ پیانیست 88 پلاستیکی کلید همه کار اگر چه رشته فلزی در داخل پیانو فقط برای نشان دادن این است که اساسا یک مینیاتوری الکترونیکی سینت سایزر است. کاربران می توانند اقدام به طنین انداز با یک لحن با استفاده از خلال دندان و یا به خصوص نازک انگشت, اما دستی بازی یک آهنگ در این پیانیست بزرگ به نظر می رسد مانند یک ویژگی است که چند واقع می گرفته اند با استفاده از.

ماکت بزرگترین نقطه فروش است که خود آن بازی قابلیت های که در آن مجموعه ای از ساخته شده است در آهنگ ها در سراسر شش ژانرهای مختلف (از جمله کلاسیک ژاپنی و حتی غربی) را می توان با کلید های مناسب ظاهر می شود فشرده نامرئی پیانیست با تشکر از محرک پنهان در داخل پیانو بدن.

ساخته شده در مجموعه ای از آهنگ ها می تواند گسترش از طریق add-on کارتریج که تیلور کشف شد واقعا فقط 2GB SD کارت حافظه پر شده با فایل های. به عنوان یک نتیجه کاربران می توانند واردات خود را tunes توسط با استفاده از کامپیوتر, نرم افزار برای تبدیل فایل های MIDI به FEM فرمت گراند پیانیست می تواند بار. تنها مسئله این بود که پیچیده تر پلی فونیک قطعه را صدا نمی کند تا زمانی که بازی های برگزار شده از طریق پیانو کوچک به دلیل حرکات کلید و محرک را دریافت کنید بسیار پر سر و صدا زمانی که بیش از حد بسیاری بودند که باعث شده در همان زمان.

خود بازی کلید می تواند غیر فعال در مجموع برای کسانی که فقط می خواستم به استفاده از این پیانیست بزرگ به عنوان یک سخنران هر چند با توجه به آن منتشر شد بیش از یک دهه قبل از wifi و بلوتوث رایج شد کاربران را به برق وصل کردن یک کابل صوتی به پیانو کوچک به لوله های موسیقی را از طریق آن به همان اندازه بلندگو کوچک. آن را سخت به تعجب می کنم که Sega بود هدف بزرگ پیانیست در, دقیقا. در 400 دلار در آن ساخته شده برای یک اسباب بازی بسیار گران قیمت اما کیفیت صدا خواهد ترساندن هر کسی که به دنبال یک راه برای واقعا لذت بردن از موسیقی کلاسیک بر روی یک پیانو. آن را بدون شک بسیار ارزان تر از یک پیانو بزرگ واقعی, اما یادگیری به غلغلک دادن عاج بر این خواهد بود اما غیر ممکن است.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن