لس آنجلس تبدیل شده اسکوتر به داده ها-ماشین آلات معدن با توجه به طرح دعوی در دادگاه

عکس: گتیاین هفته EFF اعلام کرد این امر می تواند با همکاری کالیفرنیا مبتنی بر شاخه آیتالله سیستانی در تشکیل پرو

توسط DOSTEMANSALAM در 21 خرداد 1399
Illustration for article titled Los Angeles Has Turned Scooters Into Data-Mining Machines, According To A New Lawsuit
عکس: گتی

این هفته EFF اعلام کرد این امر می تواند با همکاری کالیفرنیا مبتنی بر شاخه آیتالله سیستانی در تشکیل پرونده مشترک طرح دعوی در دادگاه در برابر کل شهر لس آنجلس برای جمع آوری "جزئیات سفر اطلاعات" همراه با "زمان واقعی در مکان ها و مسیرهای" برای دهها هزار نفر از اسکوتر که ساکنان LA سوار هر روز.

تبلیغات

این کت و شلوار واصل شد روز گذشته به نمایندگی از اریک آلجو و جاستین سانچز دو روروک مخصوص بچه ها سواران که همراه با شمال و جنوب شاخه های کالیفرنیا ACLU هستند به دنبال گرفتن حکم دادگاه quashing مقررات فعلی در حال انجام توسط لس آنجلس وزارت حمل و نقل—یا LADOT ، در حال حاضر تحت قیمومیت به اصطلاح "dockless وسایل نقلیه"—مانند اسکوتر عمل پرش بلند کردن اجسام و آهک—نیست و تنها نیاز به جمع آوری دقیقه به دقیقه اطلاعات بیشتر در مورد هر سفر گرفته در لس آنجلس شهر, محدودیت, اما به دست است که اطلاعات را به مقامات شهرستان.

پوشش داستان برای این داده های عظیم-عملیات استخراج شده است کمی شل و ول. با توجه به سوابق دادگاه در مورد کت و شلوار LADOT در ابتدا شروع به جمع آوری این نوع اطلاعات در آن سواران در سال 2018 زمانی که معضل اسکوتر برقی فرود در شهرستانها در سراسر ایالات متحدهاز جمله لا. در آن زمان این شهر تن به تن چه آن را به نام "تحرک داده مشخصات"—یا MDS—به عنوان یک راه برای کاهش این راه اسکوتر دیده می شد به هم ریختن و گرفتگی خیابان های دیگر در سراسر کشور.

تبلیغات

اما با توجه به کت و شلوار شهر نیازی به جمع آوری چنین گرانول داده ها را پیاده به سمت راست از راه.

"شهر هرگز ارائه یک توجیه معقول برای چرا به آن نیاز دارد مانند گرانول و محل دقیق داده و گفت که هدف این است که به "آزمایش" با آن در تنظیم سیاست های موتوری روروک مخصوص بچه ها استفاده کنید," گفت: یک EFF سخنگو در مورد کت و شلوار.

"شورای شهر لس آنجلس خواسته LADOT به ارائه گزارش در مورد خاص نظارتی اهداف برای جمع آوری داده ها و چگونه از آن استفاده خواهد شد توسط Feb. 25" آنها اضافه شده است. "به تاریخ آژانس است و نه انجام شده است."

با توجه به کت و شلوار های MDS که توسط hoovering داده های موقعیت مکانی از طریق GPS ردیاب تسلیم به هر روروک مخصوص بچه ها و به عنوان شاکیان (به حق) اشاره می کنند در حالی که چیزی به عنوان دقیق به عنوان GPS-رانده محل داده ها ممکن است تشخیص داده می شود سوار به طور مستقیم آن را در نهایت مهم نیست. حتی اگر شما لازم نیست که کسی نام قادر به ردیابی یک روروک مخصوص بچه ها سوار آنها می گویند لیز خوردن از خانه به محل کار و بازگشت دوباره می تواند به شما یک تصویر روشن از کسانی که سوار است.

تبلیغات

در حالی که دقیق انگیزه پشت این مجموعه داده ها ممکن است fuzzy شهر در گذشته به صراحت تکذیب کرد که هر کسی با استفاده از داده های جمع آوری شده از این سواری برای هر پولی هدف. هنوز, آن را سخت به یک کمی مشکوک: محل سکونت مبتنی بر هدف قرار دادن یک تلویزیون شرکت سودآور است که همواره میلیون ها دلار در هزینه های مصرف کننده در هر سال و به عنوان کت و شلوار اشاره ناشناس داده های نقطه مانند محل متوقف نشده این کسب و کار از قبل از بهره و بعید است به آنها را متوقف کند در حال حاضر.

"دولت مناسب ضربه به تنظیم خیابان های شهرستان و اطمینان از در دسترس حمل و نقل برای همه باید این معنا نیست که فرد خودرو سواران' هر حرکت را ردیابی و ذخیره می شود بدون دانش خود را به" محمد Tajsar ارشد کارکنان وکیل در جنوب کالیفرنیا شعبه ACLU.

تبلیغات

"وجود دارد راه های بهتر برای حفظ سوار-به اشتراک گذاری شرکت ها در بررسی نسبت به نقض حقوق اساسی معمولی Angelenos که سوار وسایل نقلیه خود را."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب