چگونه به سازمان دیده بان MLB: نیویورک یانکیز در مقابل فیلادلفیا فیلیز آنلاین امروز

با وجود تاخیر عمده (و کوتاه شدن این فصل از بازی های 162 فقط 60), لیگ اصلی بیس بال است که در نهایت در عمل است.

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

با وجود تاخیر عمده (و کوتاه شدن این فصل از بازی های 162 فقط 60), لیگ اصلی بیس بال است که در نهایت در عمل است. 2020 فصل باز در هفته گذشته و امروز طرفداران بیس بال را ببینید نیویورک یانکیز رفتن سر به سر در برابر فیلادلفیا فیلیز در چهار بازی از سری بازی های. این بازی خواهد بود تقسیم به طور مساوی بین شهروندان بانک پارک در فیلادلفیا و استادیوم یانکی در شهر نیویورک وجود دارد نمی توان هر فرد در حضور در هر دو ورزشگاه, اما شما هنوز هم می تواند دیده بان یانکی ها در مقابل فیلیز زنده جریان آنلاین با ای اس پی ان+. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه.

یانکی ها در مقابل فیلیز بازی 1 تاریخ و مکان: دوشنبه 7/27, 7:05 PM (ET) شهروندان در بانک پارک فیلادلفیا
یانکی ها در مقابل فیلیز بازی 3 تاریخ و مکان: شنبه 7/28, 6:05 PM. (ET) شهروندان در بانک پارک فیلادلفیا
یانکی ها در مقابل فیلیز بازی 3 زمان و مکان: پنج شنبه 7/29, 7:05 PM (ET) در ورزشگاه یانکی شهر نیویورک
یانکی ها در مقابل فیلیز بازی 3 زمان و مکان: پنج شنبه 7/30, 7:05 PM (ET) در ورزشگاه یانکی شهر نیویورک

چگونه به سازمان دیده بان MLB: یانکی ها در مقابل فیلیز آنلاین در ایالات متحده آمریکا

نیویورک یانکیز و فیلادلفیا فیلیز هر دو بازی در طول هفته گذشته بازکن با یانکی ها با شروع فصل در برابر اتباع واشنگتن و فیلیز بالا رفتن در برابر میامی مارلینز. حالا یانکی ها و فیلیز مواجه شود در یک سری از چهار بازی که شروع می شود امشب. دو بازی برگزار خواهد شد در شهروندان بانک پارک در فیلادلفیا و گذشته دو بازی برگزار خواهد شد در استادیوم یانکی در شهر نیویورک یانکی به خانه اول باز کن از MLB 2020 فصل است.

نیویورک تا به حال یک فصل خوب سال گذشته; با وجود از دست دادن به Houston Astros در سال 2019 لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری (یک دست ساخته شده است که 2010s دهه اول که یانکی ها نیست برنده سری جهانی پس از سال 1980) the Yankees ادعا AL شرق بخش عنوان شده است. فیلادلفیا بود و ناهموار زمان 2019 فصل ، فیلیز آغاز سال قوی رسید اما با یک رکورد از 81-81 پس از حذف در تاریخ 24 سپتامبر. مدت کوتاهی پس از, مدیر گیب Kapler جایگزین شد با جو Girardi که پیشرو این تیم به 2020 فصل است. یانکی ها بدون شک امیدوار به ورود به دهه جدید با یک شروع تازه پس از 2010s اما فیلیز ممکن است گرسنه برای پیروزی در سال 2020 با توجه فصل گذشته ضعیف نتیجه. عملکرد قوی در این چهار بازی از سری بازی های می تواند شکل بقیه سال برای هر دو تیم است.

در شخص حضور در لیگ اصلی بیس بال بازی ها لغو شده است به علت فقر و بهداشت عمومی نگرانی, اما شما هنوز هم می توانید گرفتن تمام عمل 2020 فصل با ESPN. اگر شما لازم نیست که یک کابل یا جریان بسته که شامل ESPN و سپس همه شما نیاز به انجام به تماشای یانکی ها در مقابل فیلیز زنده جریان آنلاین است که به ثبت نام برای ESPN+. این جریان حق بیمه خدمات شما را به مجموعه ای فقط 5 دلار در هر ماه و یا $50 در هر سال و به شما می دهد دسترسی کامل به تمام MLB 2020 فصل همراه با بی شمار از دیگر مطالب ورزشی در حال تحویل به کامپیوتر خود و مرورگر وب و یا دستگاه تلفن همراه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب