اسب تروا در مغلوب ساختن پیشی جستن ضد توییتر اجرایی سفارش

حدود 100 سال پیش (28 مه سال 2020) کاخ سفید قرار داده و وب سایت رسانه های اجتماعی در آن (بسیار شلوغ) ضربدر. این بود که در قالب یک فرمان اجرایی برای تنظیم چه آقای ترامپ معتقد به سانسور آنلاین به طور خاص خواستار توییتر با نام. منظور ذکر شده یک لیست از آقای تهمت شخصی نارضایتی تنظیم کردن حوادث چند روز قبل زمانی که توییتر متصل شده و یک واقعیت بررسي لینک به یک زن و شوهر از خود توییتهایی.

این “فرمان اجرایی در جلوگیری از سانسور آنلاین” زمان اثر ژوئن 1. سفارش gist مراکز در کاخ سفید اعتقاد (و یا به جای تاکتیک) است که واقعیت-چک کردن کاخ سفید و یا متحدان آن به منزله ضد محافظه کار دارد. پس از سفارش بسیار زیادی را نقض متمم اول قانون اساسی نه راه تا سه شنبه پرونده های حقوقی علیه این منظور آماده شد برای رفتن; مرکز دموکراسی و فناوری ثبت آن با توجه ژوئن 2.

“منظور خواهد دور زدن نقش کنگره و دادگاه در تصویب و تفسیر [بخش 230] …و ادعا به توانمند سازی های متعدد سازمان های دولتی به قضاوت در شرکت محتوا اعتدال شیوه های” آن دعوی متحده است. “منظور ابرها منظر حقوقی که در آن میزبان از محتوای شخص ثالث و عمل قرار می دهد و همه آنها را در توجه داشته باشید که محتوای اعتدال تصمیم گیری است که با دولت مخالف می تواند تولید جریمه و retributive اقدامات از جمله سلب آنها از بخش 230 را حمایت.”

بنابراین در اینجا ما با بخش 230 (دوباره). اگر شما ناآشنا بخش 230 چیزی است که بیرون آمد از اینترنت آزادی و توانمندسازی خانواده, قانون اصلاح و به روز رسانی ارتباطات قانون سال 1934 برای عصر اینترنت. و یا به جای Ye Olde عصر اینترنت به عنوان 230 تحسین کرد از سال 1996. آن را عجیب و غریب و تاریخ طبقه که عمیقا گرفتار با یک مجموعه خاص از خشکه مقدس خانواده ارزش های تثبیت شده در وادار کردن پخش هنر و ارتباطات به پایبندی به یک جهان بینی خاص. آن را به عنوان شناخته شده بود قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 که امیدوار بود به سانسور رابطه در اینترنت اما در عوض به پایان رسید تا حفاظت از آزادی بیان آنلاین. چون معلوم است که بیان جنسی محافظت شده است بیان. بیایید امیدواریم که کسی می گوید Facebook و وبلاگ Tumblr.

به هر حال. بخش 230 اساسا باعث می شود آن را به طوری که سیستم عامل مانند Twitter و Facebook می توانید محتوای تولید شده توسط کاربر (آنچه که ما می گویند در خود سیستم عامل) بدون شرکت گرفتن hosed توسط طیف وسیعی از قوانین است که آنها از نظر قانونی مسئول آنچه ما می گویند و انجام می دهند. بنابراین اگر ما چیزی می گویند احمق و کسی که می خواهد به شکایت که در ما است. بخش 230 چنین جای تعجب قوی طرفدار آزادی بیان چیزی است که آن را تقریبا جهان به عنوان یک هسته حفاظت از آزادی بیان در اینترنت است.

WASHINGTON, DC - MAY 28: U.S. President Donald Trump speaks in the Oval Office before signing an executive order related to regulating social media on May 28, 2020 in Washington, DC. Trump's executive order could lead to attempts to punish companies such as Twitter and Google for attempting to point out factual inconsistencies in social media posts by politicians. (Photo by Doug Mills-Pool/Getty Images)

استخر via Getty Images

این “فرمان اجرایی در جلوگیری از سانسور آنلاین” کاملا تابیده بیت از doublespeak در این راستا است. در عین حال آنچه در آن می کند-و یا مبهم در نظر دارد به انجام — است که بسیار سرد.

سفارش می خواهد FCC — در حال حاضر در حال اجرا توسط این مرد که کشته خالص بی طرفی Ajit Pai-به آمده تا با قوانین و مقررات است که متوقف کردن بخش 230 را برای حمایت از سیستم عامل های اینترنت’ مسئولیت برای چه نوشته شده وجود دارد. “علاوه بر این” توضیح داد فوربس “منظور نیز هدایت FTC به در نظر گرفتن عمل در مورد از شکایات دریافت شده توسط کاخ سفید از تعصب سیاسی در رسانه های اجتماعی و سپس به اقدام برای فریبنده عمل می کند و یا شیوه در چنین مواردی است. این منظور نیز می پرسد FTC به نظر شکایت علیه توییتر به عنوان نقض قانون است.”

بیشتر وجود دارد در حال حاضر برای دادستان کل به دنبال تنظیم و اجرای در برابر سیستم عامل های آنلاین در سطح ایالت و فدرال با قانون.

منظور این است که توضیح داده شده است زیرکی بودن خیلی مبهم به عنوان مسخره است. “مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در رسانه های اجتماعی است احمقانه به انحراف از بحث جدی گفت:” سارا میلر مدیر اجرایی اقتصادی آزادی های پروژه. “این فرمان اجرایی است که اساسا یک درخواست به سازمان های مستقل از کمیسیون فدرال ارتباطات و کمیسیون تجارت فدرال به عمل در برخی از شیوه ای مبهم. رئیس جمهور نمی تواند به تنهایی تغییر قانون او نمی تواند نظم مستقل سازمان به عمل و اجرایی خود را جهت منعکس کننده که.”

میلر است که کسی که من معمولا با آن موافق است اما قطعا در این. من فکر می کنم این به حداقل رساندن موضع و مقالات گفت: “فراموش نکنید که تهمت حکم اجرایی” (“مغلوب ساختن پیشی جستن را اجرایی نمی ممکن است بسیار”) در حال هل دادن برخی از خطرناک تفکر است. و یا آنها دیدگاه های آینده از مردم بودند که به هیچ وجه تحت تاثیر FOSTA-SESTA.

چرا که یکی از وحشتناک ترین چیزی که ما یاد گرفتیم در مورد آزادی بیان و شرکت های اینترنتی است که مهم نیست که اگر دستور راهپیمایی که از نمایندگان مجلس و کاخ سفید نگاه مانند آنها نمی اندازه. FOSTA مبهم و به دنبال خنثی بخش 230 بیش از حد. آنچه مهم است این است چگونه شرکت هایی مانند Facebook و همکاران تصمیم به تغییر سیاست های خود را و حدس می زنم که چگونه به پیاده سازی هر چه آنها را ایمن از عواقب قانونی.

FOSTA به عنوان شما ممکن است به یاد اجرا شد به عنوان overbroad اجباری سانسور در نهایت تشویق به اعمال تبعیض آمیز علیه کارگران جنسی (و یا هر کسی که تصور می شود یک کارگر جنسی) در همه جا. برخی از شرکت ها مثل Facebook که لابی برای FOSTA عمل در دستور قبل از آن جوهر خشک شده آن را به عنوان (ظاهرا) مشتاقانه به دنبال یک راه برای تنبیه کردن و حذف کاربران که اخلاق جنسی و حرفه ای به عنوان اجرا نمی شد و در راستای خشکه مقدس ارزش.

جنسی گفتار حفاظت گفتار و در عین حال شرکت هایی مانند Facebook و وبلاگ Tumblr قوی تر از مشابه مبهم FOSTA به شدت سانسور کاربرانی که حتی فقط صحبت در مورد رابطه جنسی. آن را به بد بازیگران مانند Facebook آب خود را به استفاده از “جنسی درخواست” سیاست به بان کی مون “اصطلاحات جنسی,” “سکس چت یا گفتگو” “ذکر جنسی نقش جنسی ترجیح جنسی معمولا نواحی از بدن” و بیشتر.

US President Donald Trump delivers remarks in front of the media in the Rose Garden of the White House in Washington, DC on June 1, 2020. - US President Donald Trump was due to make a televised address to the nation on Monday after days of anti-racism protests against police brutality that have erupted into violence. The White House announced that the president would make remarks imminently after he has been criticized for not publicly addressing in the crisis in recent days. (Photo by Brendan Smialowski / AFP) (Photo by BRENDAN SMIALOWSKI/AFP via Getty Images)

معاونت via Getty Images

من می خواهم تصور کنید که در آن ما ممکن است اگر این شرکت ها تحت درمان بود نفرت گروه Holocauset منکران و افراطیون با همان تعصب و غیرت برای سانسور و ریشه کنی از سیستم عامل به آنها داده بود هیچ جایی برای سازماندهی و استخدام و یا به برنامه ریزی و شبکه. من تصور می کنم این به دلیل آن باعث می شود من بسیار دیوانه و آن را به من نشان می دهد به وضوح چرا این مبهم کاخ سفید دستورات مؤثر آنلاین سخنرانی مضر هستند به هر دو اینترنت و جامعه دموکراتیک.

FOSTA مجبور تعداد بی شماری از جوامع از مکان های که در آن آنها یک بار می تواند شرکت با جامعه و آن را خفه گفتار در روش ما هنوز به طور کامل درک. وبلاگ Tumblr سانسور جنسیتی بیان جوامع و حاصل خروج فقط یکی از وحشتناک ، نفر در FOSTA را از خواب بیدار به دلیل راه آن را تفسیر و اجرا شده است.

برای مشخص کردن “حکم اجرایی در جلوگیری از سانسور آنلاین” فقط به عنوان یکی دیگر از دیوانه پادشاه حماقت است به چشم پوشی از این فاجعه درس های قبلی در خطر خود ما است. ما باید بپذیریم که هر کس در حال رفتن به یک بازیگر بد و عمل درآمده است. شرکت هایی مانند Facebook و toadies مانند Ajait Pai ثابت هستند بد بازیگران. FOSTA آخرین مبهم منظور هدف قرار دادن بخش 230, معامله, برای نازی ها. FOSTA کشته اینترنت ما را دوست داشت. ما باید هرگز فراموش نکنید که بسیاری از شرکت های اینترنتی و راه اندازی در آغوش آن است.

این درست است به خصوص در لحظه ای از تغییرات شدید و مضاعف بنابراین در یک جایی که آتش از پاسخگویی چراغ راه ما برای بقا.

در این مقاله: Facebook, اجرایی, سفارش, کاخ سفید, توییتر, بخش 230 قانون ارتباطات نجابت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اجتماعی, رسانه, سانسور, بد, رمز عبور, اخبار, دنده,, فردا, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>