Dyson V7 جارو شارژی در فروش برای تنها $180 — در حالی که سهام طول می کشد

رسمی بی Dyson فروشگاه در حال حاضر Dyson V7 آلرژی جارو شارژی در آن پایین ترین قیمت می باشد. پرداخت فقط 180 دلا

توسط DOSTEMANSALAM در 9 تیر 1399

رسمی بی Dyson فروشگاه در حال حاضر Dyson V7 آلرژی جارو شارژی در آن پایین ترین قیمت می باشد. پرداخت فقط 180 دلار با تحویل رایگان در عرض چهار روز. این معامله است که 45 درصد از درآمد به طور منظم $330 لیست قیمت و نمی خواهد آخرین طولانی است. دریغ نکنید به ضربه محکم و ناگهانی تا این نام تجاری جدید Dyson چوب خلاء به طور مستقیم از Dyson در یک جعبه باز نشده با دو سال گارانتی کننده.

خرید در حال حاضر

Dyson v7 آلرژی جارو شارژی چک کردن یک لیست طولانی از نیاز به نگه داشتن خانه خود را تمیز و امن است. این V7 باتری عمل, stick vacuum اجرا می شود که تا 30 دقیقه در هر شارژ در حالت عادی. این V7 قدرتمند موتور 75 درصد قوی تر از مدل قبلی بهترین-فروش Dyson V6 Cordless Stick Vacuum و دارای دو حالت نرمال و حداکثر. صرفه جویی در حداکثر حالت برای سختترین عمیق خاک از آنجا که شما نمی خواهد نیاز به آن را بیشتر از آن زمان آن را کاهش حداکثر عمر باتری تا شش دقیقه است. هنگامی که شما نیاز اضافی که با قدرت بالا افزایش, اما, آن را به خوبی می دانم که شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

این V7 آلرژی نام مدل به دور یکی از ویژگی های کلیدی آن. این مدل دارای تمام ماشین هپا تصفیه معنی آن قطاری 99.99% حساسیت زا و باکتری های شوره حیوان خانگی و دیگر ذرات کوچک به عنوان 0.3 میکرون.

شما را درک Dyson V7 را تطبیق پذیری است. شما می توانید چوب است که متصل به موتور واحد با یک دکمه آن را تبدیل به یک دستی vac برای تمیز کردن پله ها, ماشین, مبلمان, و یا هر منطقه دیگر. با استفاده از این V7 با چوب و شامل ترکیبی از ابزار برای تمیز کردن spiderwebs و هر چیز دیگری تا بالا بر روی دیوار یا سقف.

مرتبط

Dyson V7 آلرژی هپا جارو شارژی همراه با قدرتمند direct-drive motorhead برای تمیز کردن فرش و سایر سطوح کف یک ابزار شکاف ترکیبی از ابزار و یک ایستگاه docking. هنگامی که شما قطع Dyson در ایستگاه docking باتری شارژ به طور خودکار پس از آن آماده برای دفعه بعد که شما به آن نیاز دارید. تخلیه گرد و غبار بن سریع و آسان با Dyson بهداشتی خاک پران با کیسه های مورد نیاز است.

اگر شما به دنبال یک جارو برقی شارژی چوب مدل ها تا کنون بیشتر از همه کاره برای تمام سطوح بالا و پایین و هیچ کس دیگری می کند cordless stick vacs مانند Dyson. معمولا 330 دلار و 75 درصد قوی تر از سلف خود, محبوب Dyson V6 بی سیم این است که یک فرصت برای ضربه محکم و ناگهانی یک Dyson V7 آلرژی هپا شارژی برای تنها $180, قبلا بی سابقه قیمت.

خرید در حال حاضر

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب