ابسیدین را قسم خورده شایعه بود بسیار بزرگتر از Skyrim با کارفرمایان عظیم

آسیاب شایعه است در حال حاضر ایجاد اعتیاد به مواد مخدره بیش از ابسیدین سرگرمی قسم خوردهبود که به تازگی نشان د

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399

آسیاب شایعه است در حال حاضر ایجاد اعتیاد به مواد مخدره بیش از ابسیدین سرگرمی قسم خوردهبود که به تازگی نشان داد در مایکروسافت ایکس باکس سری X, بازی, ویترین.

اعلام تریلر برای اعتراف آشکار نیست زیاد در مورد این بازی فراتر از آن اول شخص گیم پلی و توانایی اداره هر دو سلاح و سحر و جادو.

ارسال توسط ResetEra را sponger ادعا کرد که قسم خورده خواهد بود "به طور کامل به جهان باز" بازی خواهد شد که "خیلی خیلی بزرگتر" از The Elder Scrolls V: Skyrimکه ویژگی های یک نقشه بسیار گسترده. قسم خورده خواهد شد و همچنین بنا به گزارش ها از ویژگی های زمان واقعی آب و هوا با مه به عنوان یک عنصر مهم و رودخانه های خاص microphysics سیستم و همچنین به عنوان یک "بسیار پیشرفته character creation tool."

قسم خورده خواهد شد و همچنین بنا به گزارش ها قابلیت پشتیبانی وزارت دفاع با مدها ایجاد می شود بیشتر بر روی PC خواهد شد قابل پخش بر روی ایکس باکس سری X. شایعه همچنین ادعا می کند که این بازی را "بسیار بسیار بزرگ" کارفرمایان است.

حدود 100 نفر در این پروژه است که در حال توسعه برای دو سال و هفت ماه با توجه به sponger. اما بازیکنان که در حال حاضر به دنبال به جلو به اعتراف ممکن است مجبور به صبر کردن برای یک بیت به عنوان این بازی را گزارش نمی اندازی تا اواخر سال 2022 یا اوایل 2023.

شایعه امکانات اگر درست خواهد شد استفاده از قدرت پردازش از آینده ایکس باکس سری X. در ضمن به نظر می رسد که مایکروسافت در حال راه رفتن بر تعهد خود نسبت به Xbox One با قسم خورده در میان بازی هایی که تا به حال اشاره از Xbox One پشتیبانی حذف شده است.

روندهای دیجیتال رسیده به Obsidian برای نظرات به این شایعات و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

ایکس باکس سری X بازی ویترین

علاوه بر قسم خوردهایکس باکس سری X, بازی, نمایشگاه, ویژه, اولین نگاه به Halo بی نهایت فیلم گیم پلی و همچنین به عنوان تریلر Fable, Forza Motorsport, دولت از پوسیدگی 3, Everwild, psychonauts از 2, Warhammer 40,000: Darktideو متوسطدر میان چندین بازی دیگر.

مایکروسافت همچنین اعلام کرد که سرنوشت 2 و همه از آن گسترش خواهد رسید بر روی ایکس باکس بازی در ماه سپتامبر تصویب و Dragon تلاش یازدهم: پژواک گریزان Age خواهد بود که اولین مطلب در این مجموعه برای راه اندازی بر روی ایکس باکس.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب