'Cyberpunk 2077' خندق دیوار آن-در حال اجرا مکانیک

CD Projekt Red Cyberpunk 2077 دیگر نمی خواهد یکی از آن جذاب تر جنبش مکانیک که شده اند به نمای

توسط DOSTEMANSALAM در 12 تیر 1399
Cyberpunk 2077
CD Projekt Red

Cyberpunk 2077 دیگر نمی خواهد یکی از آن جذاب تر جنبش مکانیک که شده اند به نمایش در دموی بیش از چند سال گذشته. CD Projekt Red می گوید که در حال غرق دیوار-در حال اجرا توانایی.

"[Wall-در حال اجرا] چیزی است که ما برداشته شود با توجه به طرح دلایل, اما هنوز هم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از انعطاف پذیری در چگونه شما حرکت می کند, که برای اطمینان حاصل کنید" سطح طراح حداکثر گلابی گفت: Gamereactor در مصاحبه ای (از طریق یوروگیمر). طولانی 2018 گیم پلی نسخه ی نمایشی نشان داد شخصیت V تجهیز آخوندک تیغه و سپس در حال اجرا در امتداد یک دیوار و perching بالاتر از یک گروه از دشمنان.

معلوم نیست دقیقا چه کسانی طراحی "دلایل" هستند اما این بازی شده است با تاخیر چندین بار -- فعلی تاریخ انتشار در نوامبر 19. CD Projekt Red, پیشنهاد, آن, مطمئن شوید که همه از این بازی پیچیده سیستم های مش هم درست قبل از آن را منتشر Cyberpunk 2077, و آن را ممکن است مورد دیوار در حال اجرا نیست تابع به عنوان به خوبی به عنوان آن امیدوار بود. در حالی که ممکن است ناامید کننده به برخی از گلابی پیشنهاد V هنوز تن از انعطاف پذیری در حرکت خود را بنابراین هنوز هم باید مقدار زیادی برای نگاه به جلو به.

در این مقاله: cyberpunk 2077, cyberpunk2077, cd projekt red, cdprojektred, بازی, بازی های ویدئویی, بازیهای رایانهای, rpg, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب