صبح روز بعد از: KFC ماموریت برای آزمایشگاه ساخته شده و قطعات

خوش آمدید به هفته جدید. ما به KFC, پروژه های علمی کمی بعد اما بیایید شروع با سامسونگ. این شرکت به

توسط DOSTEMANSALAM در 30 تیر 1399

خوش آمدید به هفته جدید. ما به KFC, پروژه های علمی کمی بعد اما بیایید شروع با سامسونگ. این شرکت به طور معمول می افزاید: به روز رسانی نرم افزار و برنامه های آن کهکشان گوشی های با غیرت و بسیاری از آنها دست نخورده و ما شکایت در مورد تمام نفخ.

این است که چه اتفاقی افتاد ؟ این شرکت اعلام کرده است کاربران آلمانی است که آن را از بین بردن وزن, کالری (غذا ردیابی) و کافئین ردیابی از سامسونگ سلامت برنامه از طریق به روز رسانی به دلیل در اواخر این ماه.

آن یک مورد از مردم با استفاده از ویژگی های ؟ یا شرکت جدید و حتی بیشتر چشمگیر سلامت برنامه انتظار در بال ؟ آن توجه داشته باشید کهکشان آشکار رویداد است که در چند هفته. اجازه دهید را ببینید.

—Mat

از پشت شیشه ای است که لایه برداری از صفحه 4 XL گوشی

گوگل در عین حال می گویند اگر آن را یک مشکل تکراری.

TMA
Engadget

صفحه 4 XL کاربران در گوگل مرجع تخصصی و ق شکایت خود را در مورد تلفن های شیشه ای پشت لایه برداری کردن. این به نظر می رسد برای جلوگیری از باتری تورم — نه یک بی سابقه موضوع اما به ندرت با این نوع فرکانس و این نوع مشکل که معمولا ماه به نظر می رسد. اما این گوشی راه اندازی شد در ماه اکتبر گذشته.

یک کاربر Reddit که ادعا می کند برای مدیریت یک uBreakiFix فروشگاه گفت: صفحه 4 XL تا به حال به طور گسترده ای شناخته شده مشکل با اتصالات معیوب که منجر به باتری تورم. گوگل هنوز پاسخ داد اما از آن زمان بد. این شرکت انتظار می رود به طور رسمی پرده صفحه 4a بسیار به زودی. ادامه خواندن است.

KFC, امید به توسعه اولین آزمایشگاه ساخته کتلت مرغ

3D bio-چاپ قطعات می تواند بیشتر سازگار با محیط زیست دوستانه و اخلاقی است.

KFC
ویلیام غرب/خبرگزاری گتی ایماژ

KFC به همکاری با مسکو 3D Bioprinting راه حل با هدف تولید اولین آزمایشگاه ساخته کتلت مرغ. شرکت در حال توسعه یک افزودنی تکنیک چاپ با استفاده از مرغ سلول ها و مواد گیاهی که در حالت ایده آل بازسازی "طعم و مزه و بافت" طبیعی مرغ در حالی که نگه داشتن حیوانات دخالت به حداقل برساند. KFC در ضمن ارائه خواهد شد نان و ادویه جات ترشی جات و مواد دیگر برای مطابقت با رستوران "امضا" عطر و طعم.

KFC امیدوار به نهایی قطعه طراحی آماده برای تست در روسیه سقوط 2020. Mmm هیچ چیز استوکس اشتها زیستی-چاپ آجیل. ادامه خواندن است.

حمایت محتوا توسط: IdentityForce

COVID کلاهبرداری علت $100M در مصرف کننده ضرر و زیان است. دریافت #1 دارای ID حفاظت از سرقت تا 45% off.

IdentityForce

GitHub انجام شده است واریز آن باز کدهای منبع در قطب شمال

بر روی یخ.

در سال گذشته GitHub نشان داد طرح خود را برای ذخیره تمام از آن نرم افزار منبع باز در قطب شمال طاق به عنوان بخشی از آن در بایگانی برنامه. در حال حاضر کد-میزبانی وب پلت فرم انجام می شود مطمئن شوید که نسل های آینده می تواند به آنها دسترسی داشته باشید حتی اگر تمدن فرو می ریزد و در 1000 سال آینده... و, er, شما هنوز هم می تواند به قطب شمال.

این مجموعه در حال حاضر نشسته در داخل یک محفظه درون یک decommissioned معدن زغال سنگ در زیر صدها متر از پرمافراست. ادامه خواندن است.

امارات متحده عربی با موفقیت راه اندازی آن امید کاوشگر در یک ماموریت به مریخ

این کشور در ماموریت به سیاره سرخ.

TMA
KYODO Kyodo / ایسنا

امارات متحده عربی مریخ را محدود امیدوارم که ماموریت با موفقیت راه اندازی شد از ژاپن Tanegashima مرکز فضایی. حدود یک ساعت پس از پرتاب این امید پروب جدا از این موشک دارای شور و شعف کف از کنترل و مهندسین در امارات متحده عربی آژانس فضایی.

امید پروب باید مدار مریخ در ماه فوریه سال 2021 طول سالگرد 50 از درهم وحدت. به جای فرود در این سیاره را در مدار آن را برای کل یک سال مریخی یا 687 روز است. هدف از 200 میلیون دلار را به یک تصویر دقیق تر از آب و پویایی در سیاره سرخ جلوتر از آینده سرنشین دار به مریخ ماموریت. ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد...

مایکروسافت توقف ارائه 12 ماه Xbox Live Gold عضویت

طرفداران اپل در وزن خود را با تماشای سری 5 نظرات

نینتندو در حال برگزاری یک 'لينک مستقيم مینی' شریک بازی امروز ویترین

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب