Netflix بکشد می گوید: 'استخراج' و 'پرنده' جعبه آن دو محبوب ترین اصلی فیلم

Isa Foltin via Getty Images استخراجآخرین Netflix اصلی فیلم با بازی Chris Hemsworth, بزرگترین

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399
BERLIN, GERMANY - NOVEMBER 27: US actress Sandra Bullock attends the European premiere of the film 'Bird Box' at Zoo Palast on November 27, 2018 in Berlin, Germany. (Photo by Isa Foltin/WireImage)
Isa Foltin via Getty Images

استخراجآخرین Netflix اصلی فیلم با بازی Chris Hemsworth, بزرگترین Netflix اصلی فیلم تا کنون. که حداقل با توجه به Netflix بکشد که به عنوان گزارش شده توسط بلومبرگنشان داده است آن بالا 10 اصلی فیلم است. در صدر فهرست استخراج شد که "مشاهده" 99 میلیون حساب از نزدیک دنبال پرنده جعبه (89 میلیون) و اسپنسر محرمانه (85 میلیون).

لیست کج به نوعی از بودجه مستقل اکشن / پلیسی که تحت سلطه هالیوود در سن قبل از ابرقهرمان اشباع است. بسیاری از آنها را به یک لیست ستاره از جمله ساندرا بولاک, علامت Whalberg و رایان رینولدز, در میان دیگران. دو تا از آنها کمدی از آدام سندلر خوشحال مدیسون پایدار: رمز و راز قتل (73 میلیون) و همچنین اشتباه خانم (59 میلیون).

از علاقه است که Netflix بکشد در حالی که این کمیسیون به طور معمول به صورت اریب به سمت داخلی ما بازار, یک شرکت کننده در این لیست به زبان اسپانیایی ترسناک پلت فرم (56.2 میلیون). این دومین بار, هم, که Netflix نشان داد چگونه محبوب خود اسراف خرید مارتین اسکورسیزی The Irishman تبدیل شده است. پس از اولین هفته از انتشار آن گفت که 26.4 میلیون حساب کرده بود "تماشا" این فیلم اما این رقم در حال حاضر افزایش یافته است به 64.2 میلیون.

Netflix شده است در طول تاریخ ناشی از خست در مورد آن بینندگان داده و حتی نمی خواهد بگویید سازندگان بزرگترین آن فیلم چگونه محبوب آنها هستند. این اطلاعات است که به دقت محافظت از آن هر دو حساس تجاری, اما همچنین کمک می کند تا شرکت دوج سوال در مورد چگونه موفق بوده است. نه به ذکر است, البته که می توانید هر گونه مشخصات بالا, فلیپ فلاپ, اگر چه زمانی که Netflix بحث کند و آن را همیشه به صیقل دادن شهرت خود را.

برای مثال وقتی Netflix بکشد می گوید که نشان می دهد شده است "تماشا" به این معنی است که یک فرد کلیک بر روی یک قطعه از محتوا به قصد تماشای آن را. آن را می گوید که به دلیل طول یک نمایش متفاوت (و اعتباری طول و ترک بار آنقدر متغیر) بهتر است به فکر می کنم از بینندگان به عنوان یک سری از "درخواست است." ما می دانیم که 76 میلیون حساب های انتخاب شده , همه چیز برای شروع تماشای قسمت یک, اما هیچ ایده چگونه بسیاری از آن به پایان رسید.

اما تا زمانی که آن را روشن است که این لیست ممکن است به طور کامل نماینده Netflix بکشد بینندگان در اینجا 10:

  1. استخراج: 99 میلیون

  2. پرنده جعبه: 89 میلیون

  3. Spenser محرمانه: 85 میلیون

  4. 6 زیرزمینی: 83 میلیون

  5. رمز و راز قتل: 73 میلیون

  6. The Irishman: 64.2 میلیون

  7. Triple Frontier: 63 میلیون

  8. اشتباه خانم: 59 میلیون

  9. پلت فرم: 56.2 میلیون

  10. کامل تاریخ: 48 میلیون

در این مقاله: Netflix, Top 10, استخراج, Bird Box, The Irishman, پلت فرم, اخبار, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب