Instagram وعده آن را جاسوسی در iOS کاربران دوربین های دیجیتال می گوید آن را یک اشکال

عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)اپل iOS 14 بتا ثابت کرده است جای تعجب دستی در sussing چه برنامههایی در حال جاسوسی

توسط DOSTEMANSALAM در 5 مرداد 1399
Illustration for article titled Instagram Promises Its Not Snooping on iOS Users Cameras, Says It’s a Bug
عکس: دنیس Charlet (گتی ایماژ)

اپل iOS 14 بتا ثابت کرده است جای تعجب دستی در sussing چه برنامههایی در حال جاسوسی بر روی تلفن خود را داده است. آن ratted از LinkedIn Redditو Infinite به صورت مخفیانه کپی کردن محتوای کلیپ بورد در اوایل این ماه و در حال حاضر Instagram را در آب گرم پس از چند کاربران گزارش شده است که دوربین خود را در استفاده از " شاخص باقی می ماند حتی زمانی که آنها فقط پیمایش از طریق خود Instagram خوراک.

تبلیغات

با توجه به گزارش های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی توسط کاربران این iOS 14 بتا نصب سبز "در" شاخص خواهد پاپ تا زمانی که آنها با استفاده از این برنامه حتی زمانی که آنها نمی گرفتن عکس و یا ضبط ویدئوها. اگر این برای تلفن های موبایل مانند deja vu که به دلیل Instagram پدر و مادر, شرکت, Facebook, تا به حال به رفع یک موضوع مشابه با آن برنامه iOS در سال گذشته زمانی که کاربران یافت می شود دستگاه خود دوربین را بی سر و صدا فعال در پس زمینه بدون اجازه آنها در حالی که با استفاده از Facebook.

در مصاحبه با آستانهیک Instagram سخنگو به نام این موضوع یک اشکال است که این شرکت در حال حاضر به patch.

تبلیغات

"ما فقط دسترسی به دوربین خود را هنگامی که شما به ما بگویید که بهبرای مثال هنگامی که شما کش رفتن از تغذیه به دوربین. ما در بر داشت و در حال رفع اشکال در iOS 14 Beta که به اشتباه نشان می دهد که برخی از مردم با استفاده از دوربین زمانی که آنها نیست گفت:": "خروجی. "ما نمی دسترسی به دوربین خود را در آن موارد و مطالب ثبت شده است."

چه به احتمال زیاد اتفاق می افتد, سخنگوی اضافه شده است که این شاخص به اشتباه ظاهر تا زمانی که کاربر ابجو بد و کم مایه از دوربین در نرم افزار یا به خوراک خود و یا برای ایجاد حالت. Instagram به وعده داده شده را برای رفع این مسئله در آینده به روز رسانی به سیستم عامل iOS خود را برنامه.

حتی اگر در iOS 14 هنوز در حالت بتا و ویژگی های حفظ حریم خصوصی نیست و در عین حال در دسترس عموم مردم آن را در حال حاضر مطرح شده مقدار زیادی از پرچم قرمز در مورد برنامه های جاسوسی بر روی داده های خود را. هر چند Infinite, لینک, و ق, ممکن است بسیاری از مشخصات بالا نمونه محققان Talal حاج Bakry و تامی Mysk در بر داشت بیش از 50 برنامه های iOS بی سر و صدا دسترسی کاربران پلانشت به عنوان به خوبی. و در حالی که وجود دارد قطعا بیشتر مخرب نقض حریم خصوصی این نوع اکتشافات یک نگرانی یادآوری در مورد چقدر ما در معرض خطر هر زمان که ما به آنلاین.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن