'Apex افسانه' فصل پنج اضافه خواهد شد PvE شکار به مخلوط

مانند هر دیگر, رایگان-به-بازی نبرد رویال بازی خارج وجود دارد Apex افسانه است که به طور مداوم با طراوت بازی

توسط DOSTEMANSALAM در 20 اردیبهشت 1399

مانند هر دیگر, رایگان-به-بازی نبرد رویال بازی خارج وجود دارد Apex افسانه است که به طور مداوم با طراوت بازی با مطالب جدید و حالت است. فصل پنج "ثروت را به نفع" آغاز هفته آینده و همراه با تازگی نشان داد شخصیت Loba, Respawn نیز با اضافه کردن یک حالت PvE که در آن بازیکن می تواند پیوستن به شکار هفتگی یا انفرادی و یا به عنوان بخشی از یک تیم.

Apex Legends
EA

شما رها کردن به پادشاهان کانیون نقشه در شب با محل مورد نظر شما در حال تلاش برای رسیدن به قبل از hustling به گرفتن یک سوار کردن همه در حالی که مبارزه با AI-کنترل prowlers که دیده می شد در اخیر Bloodhound را محاکمه رویداد. اول از نه شکار باز خواهد شد در آوریل 19th, با هشت بازکردن هر هفته بعد از آن.

همچنین مخلوط کردن چیزهایی که با گنج بسته یک نوع در بازی lootbox که بازیکن می تواند یک بار در روز. آن را وارد کنید و موجودی خود را به جای آن آنلاک آیتم های بعد از بازی.

آنها همچنین ممکن است یکی از نه مصنوع قطعات بازیکنان می توانید سعی کنید برای پیدا کردن برای تکمیل اولین تلاش رویداد برای Apex افسانه. لقب شکسته, شبح, این بخشی از یک داستان است که گفته خواهد شد که در طول فصل در مورد نوعی از راز عتیقه که هر شخصیت در Outlands شکار برای.

با جدید اکشن مانند Valorant و بوته پیوستن به نزاع ماندن مربوطه را تنها تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن. اضافه کردن یک جدید افسانه هاو روایات قومی به بررسی همراه با PvE حالت است که ممکن است آسان تر به ضرب و شتم از ده ها تن از دیگر بازیکنان — گاهی اوقات شما نیاز به یک استراحت از مبارزه با یک دوجین TTV Revenants — می توانید آن را در دسترس به مخاطبان بزرگتر.

در این مقاله: Apex افسانه نبرد رویال, EA, Respawn, سرگرمی, اخبار, بازی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب