Spotify تست جدید پادکست ابزار برای به اشتراک گذاشتن نقل قول ها در برنامه های دیگر

تصویر: Spotify درSpotify در است demoing یک ابزار جدید است که اجازه خواهد داد که برخی از کاربران برای به اشتراک

توسط DOSTEMANSALAM در 9 مرداد 1399
Illustration for article titled Spotify Is Testing a New Podcasting Tool to Share Quotes in Other Apps
تصویر: Spotify در

Spotify در است demoing یک ابزار جدید است که اجازه خواهد داد که برخی از کاربران برای به اشتراک گذاشتن نقل قول ها از قسمت پادکست ها از آن پلت فرم پیام رسانی و برنامه های اجتماعی است.

تبلیغات

در حال حاضر این قابلیت تنها محدود به برخی از کاربران و یک پادکست, اصلی, به, میشل اوباما, پادکست. بدیهی است که این نرم افزار برای استفاده از این ابزار در این محصول خاص باعث می شود یک تن از حس داده است که آن را یکی از Spotify را tentpole محصولات. اما یک سخنگوی این شرکت گفت: Gizmodo توسط ایمیل است که "همانطور که با تمام Spotify در آزمون برخی تا پایان هموار راه را برای گسترده تر تجربه کاربر و دیگران تنها در خدمت به عنوان مهم یادگیری است."

Illustration for article titled Spotify Is Testing a New Podcasting Tool to Share Quotes in Other Apps
تصویر: Spotify در
تبلیغات

Spotify در تکیه به شدت به آن تاخت و تاز کردن به پادکست ها و نورد از ویژگی ها و اطلاعیه ها در خیلی سریع کلیپ. هفته گذشته این شرکت اعلام کرد که آن را معرفی پادکست های ویدئویی به مخلوط با پشتیبانی از چند وظیفه ای به این معنی که شما می توانید همچنان به گوش دادن به پادکست ویدئویی بدون وقفه در حالی که انجام چیزهای دیگر بر روی دستگاه شما. و در اوایل این هفته Spotify در, اعلام حمایت همزمان پادکست و گوش دادن آنلاين برای کاربران حق بیمه و تا پنج دوستان—یک داغ ابزار در حال حاضر در جریان خدمات جهانی و همچنین به عنوان بسیاری از ما در حال دور از دوستان و خانواده.

من ظاهر نمی شود یکی از آنهایی که خوش شانس با دسترسی به قول کارت-ابزار به اشتراک گذاری در Spotify در. اما اگر شما, شما پیدا کردن آن توسط هدف قرار دادن بازی در یک قسمت از این پادکست را در صفحه نشان می دهد که در آن نقطه یک چرخ فلک از پیش انتخاب شده نقل قول کارت ظاهر خواهد شد. آنها هنوز هم تصاویر از نقل قول خود را بدون صدا اما کارت شامل یک لینک بازگشت به قسمت. اساسا این بازاریابی به عنوان الگوی رفتاری و Spotify خواهد بود هوشمند به آن را رول گسترده ای را برای دیگر از آن اصل.

یک سخنگو گفت: آنها می توان به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی است که شامل Instagram, Facebook, Twitter, اسنپ چت و واتساپ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن