ناسا برای ارسال یک بالون بزرگ به استراتوسفر به صورت عمیق-فضای پژوهش

ناسا در حال برنامه ریزی به ضمیمه یک تلسکوپ به یک بالون قبل از ارسال آن را به استراتوسفر برای بلند پروازانه ع

توسط DOSTEMANSALAM در 3 مرداد 1399

ناسا در حال برنامه ریزی به ضمیمه یک تلسکوپ به یک بالون قبل از ارسال آن را به استراتوسفر برای بلند پروازانه علوم ماموریت.

برش لبه تلسکوپ تعیین شده برای 2023 ماموریت 8.4 پا (2.6 متر) طول دارد در حالی که در ارتفاع بالا بالون مجموعه به انجام آن خواهد بود "به اندازه یک استادیوم فوتبال" ناسا گفت: در روز پنج شنبه, جولای 23.

ASTHROS high-altitude balloon
ناسا

با توجه به ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) است که در مدیریت پروژه ASTHROS (کوتاه اخترفیزیک استراتوسفر تلسکوپ برای بالا طیفی قطعنامه مشاهدات در Submillimeter-طول موج) صرف خواهد شد حدود سه هفته دست خوش پیشامد میشه در جریان هوا در بالای یخ زده در جنوب قاره قطب جنوب.

شناور در ارتفاع حدود 130.000 پا (24.6 کیلومتر) — حدود چهار برابر بیشتر از یک تجاری مسافری جت پرواز — تلسکوپ خواهد شد صرف زمان خود را با رعایت مراتب مادون قرمز, نور, یا نور با طول موج بسیار طولانی تر از آنچه که قابل مشاهده برای چشم انسان.

"هر چند هنوز هم به خوبی زیر مرز فضا (حدود 62 کیلومتری بالای سطح زمین) از آن خواهد شد به اندازه کافی بالا به مشاهده نور طول موج های مسدود شده توسط جو زمین," ناسا توضیح داده شده در وب سایت خود را.

این تیم در پشت این پروژه به تازگی به پایان رسید کار بر روی تلسکوپ (که قطاری از نور) به عنوان به خوبی به عنوان آن علم ابزار و عناصر دیگر مانند خنک کننده و سیستم های الکترونیکی. تست آغاز خواهد شد در ماه آینده به اطمینان حاصل شود که تمام اجزای عملکرد به عنوان انتظار می رود.

محققان استفاده خواهد کرد ماموریت برای اندازه گیری حرکت و سرعت گاز در اطراف تازگی تشکیل ستاره, بررسی مکان های مختلف که شامل دو ستاره تشکیل مناطق در کهکشان راه شیری است. در ابتدا آن را نیز شناسایی و نقشه وجود دو نوع یونهای نیتروژن در یک فرایند است که به طور بالقوه به فاش کردن مکان "که در آن بادها از ستاره های عظیم و انفجار ابرنواختر را شکل گاز ابرها در درون این ستاره تشکیل مناطق است."

ناسا می گوید که "چنین خشونت طغیان می توانید بیش از میلیون ها سال های پراکنده اطراف مواد و مانع از شکل گیری ستاره و یا توقف آن در دسترس نباشد" در یک فرایند شناخته شده به عنوان "ستارگان بازخورد." آن را اضافه می کند که ستارگان بازخورد همچنین می توانید سرعت بخشیدن به شکل گیری ستاره به عنوان آن می تواند مواد را به انبوه با هم.

محققان امید به دست آوردن درک بهتری از چگونگی ستارگان بازخورد کار می کند و برای به دست آوردن اطلاعات جدید است که اجازه خواهد داد که آن را برای تصحیح زمان شبیه سازی های کامپیوتری از کهکشان تکامل است.

"نیتروژن نقشه برداری است که ما با ASTHROS شده است هرگز قبل از انجام داده و آن را هیجان انگیز خواهد بود تا ببینید که چگونه این اطلاعات کمک می کند تا کسانی که مدل دقیق تر" گفت: JPL دانشمند Jorge Pineda, محقق اصلی ASTHROS.

به عنوان ناسا اشاره به رسیدن به اهداف خود به آن نیاز دارد نه تنها برش لبه تجهیزات علمی بلکه یک ginormous بالون. به طور کامل باد بالون در حدود 400 فوت (150 متر) عرض دارد. تلسکوپ و ابزار علمی حمل و نقل خواهد شد در یک قایق در زیر بالون, به عنوان نشان داده شده در تصویر بالا.

"بالون ماموریت های مانند ASTHROS بالاتر-خطر از ماموریت های فضایی اما عملکرد بالا-پاداش در هزینه نسبتا کم" گفت: JPL مهندس خوزه Siles مدیر پروژه برای ASTHROS. "با ASTHROS ما با هدف انجام اخترفیزیک مشاهدات است که هرگز تلاش شده است قبل از. این ماموریت هموار کردن راه برای آینده ماموریت های فضایی با آزمایش فن آوری های جدید و ارائه آموزش برای نسل آینده مهندسان و دانشمندان است."

ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت نیز مشغول به کار بر روی طراحی و توسعه پشتکار مریخ نورد که در مورد سر به مریخ است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب