Stephen King آرزو داشت برای نوشتن یک 'هستی' ترسناک رمان در مورد Friday the 13th را Jason

نمی تواند نگه داشتن Jason پایین... مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید.تصویر: پارامونت پیکچرزتماشای هاکی ماسک-پو

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399
Can’t keep Jason down... no matter how hard you try.
نمی تواند نگه داشتن Jason پایین... مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید.
تصویر: پارامونت پیکچرز

تماشای هاکی ماسک-پوشیدن قاتل قتل ده ها تن از اعضای کمپ در جمعه 13th حق رای دادن ممکن است جیغ: "ما باید خود را از نقطه نظر!" اما به نظر می رسد آیکون ترسناک استفن کینگ "بهترین ایده رمان" او هرگز نوشته بود داستان شما حدس زده آن indescribably جاودانه Jason Voorhees.

تبلیغات

در یک سری از توییت (به عنوان گزارش شده توسط سرگرمی هفتگی) شاه گفت: او قبلا یک ایده به بگویید "جیسون طرف داستان" در یک رمان همراه, نام , من, Jasonتمرکز بر ریشه خود و awfulness بودن "بیش از کشته و بیش از دوباره در اردوگاه دریاچه کریستال."

تبلیغات

نوع مانند مبارک مرگ, روز ملاقات که جدید بازی های گرسنگی prequel رمانبا کمی کابین در جنگل برای اندازه گیری خوبی. پادشاه بعد از توییتی که در آن بوده ام سخت به دریافت این پروژه به خارج از زمین با توجه به مسائل مربوط به حقوق اما پیشنهاد studios می تواند تبر به اندازه گوشته و ساخت یک فیلم از آن است.

پادشاه ایده ناشی از آنچه اتفاق افتاده است در این فیلم بعد در وحشت حق رای دادن است که دیده می شود 12 منتشر شده پس از Friday the 13th عرضه در سال 1980. پس از همه, برای اولین بار, فیلم, Jason واقعا در حال مرگ است. او همیشه "چپ برای مرده" یا impersonated توسط شخص دیگری. اولین جمعه از 13th بود در مورد جیسون مادر گرفتن انتقام در برابر اردوگاه مرگ قرار پسرش جیسون—عاقبت آشکار است که جیسون در واقع زنده کردن خون. پس از آن فیلم نگه داشته تقریبا-تقریبا کشتن Jason تا زمانی که او در نهایت کاملا شکست خورده در Friday the 13th: The Final Chapter.

و یا به طوری که آنها فکر می کردم.

شروع با Friday the 13th Part VI: Jason Lives, فیلم نگه داشته و پیدا کردن دلایل برای احیای Jason آوردن او را از مردگان به کشتن اعضای کمپ رفتن به فضاو مبارزه فردی Kreuger. این رفت برای سال. حق رای دادن آمار تازه با سال 2009 Michael Bay-تولید Friday the 13th راه اندازی مجدداما مداوم مسائل حقوق (و ظاهری عدم علاقه) به نظر می رسید برای جلوگیری از جیسون کشتن رنگ اثر خط مرده در آب. پادشاه ممکن است مایل به انجام این ماسک هاکی آورد و جیسون برگشت یک بار دیگر اما چه کسی می داند که: شاید Blumhouse می توانید آن را انجام دهید.

تبلیغات

کینگ آخرین پروژه اقتباس از رمان خود ایستادهاست که برای اولین در CBS دسترسی به همه بعد از این سال.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن